Şimdi Ara

Anakart'ın harddisk desteği Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar.AnakartIm M950(v.3.3) Pc.Chips,Harddisk'im ide 40gb. Maxtor. yeni büyük kapasiteli bi harddiske ihtiytacım var.160gb. ve üstünde harddisk almak istiyorum fakat anakartım 100gb.a kadar destekliyor.Bu problemi ne şekilde aşabilirim. bios update bu sorunu çözer mi?
    Ya da mantıksal olarak 100gb.ın altında bölümlere ayırsam harddiski sorun çözülür mü yoksa fiziksel olarak toplam 100gb.ın üstünde mi görür gene.
    harici hard disk alsam 100gb.'ın üstünde gene desteklememe gibi bi sorun yaşarmıyım?
    ŞİMDİDEN ilgi ve alakanıza teşekkürler

• Bence harici hdd masraflı olur ama komple anakart almandan iyidir..
  • evet çünkü anakartı değiştirmek başlı başına problem olacak.fakat harici hdd'de anakartın destekleme sorunu olur mu gene?
    bir de öncelikli olarak ide dahili hdd. istiyorum ama nasıl olacak bu destekleme problemi,????
  • Arkadaşlar yardımcı olacak kimse yokmu lütfenn
  • problemi çözmemi sağlayacak bilgiye sahip arkadaşlar lütfen yardımcı olun.fikirlerinizi ve yorumlarınızı almadan hareket etmek istemiyorum
  • BİOS Güncelleme sorununu büyük ihtimalle cözer. Ama risk istemezsen 100 GB al derim. Bölmek sorunu cözmez. Sonuçta sen tek sürücüyü mantıksal bölümlere ayırıyorsun.
  • Bios Update'den başka çözüm yolu yok yani.. :( bilginizi paylaştıınız için teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar başka şekilde bi çözüm yolu bileniniz varsa lütfen yardımcı olun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.