Şimdi Ara

Anakart garantisi hakkında (yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vatandan alınma MSI z77a-g43 model anakartım var. Garantisi hala devam ediyor. PCI slotlarından biri tamamen bozuk. Garantiye yollamak istiyorum ancak kutusu şehir dışında olan bir arkadaşımda. Vatana sadece ürünü ve faturasını götürsem yeterli olur mu?

Kutuyu yollamasını istersem tekrar kargo masrafı çıkacağı için soruyorum. Kutusuz ıvır zıvır olmadan sadece ürünü ve faturayı götürürsem kabul ederler mi ?

• Benden garantiye götürdüğüm ürünler için hep orjinal kutusu+ürünü aldılar yani anakarttada öyle olacaktır büyük ihtimal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki olur sonuçta işlemi kutuya yapmıyacaklar
    (Ayrıca anakartı kargoyla yolluyacakları için farklı bir anakart veya sağlam muhafaza edebilecek bir kutuya koymalısın Taşıma esnasında oluşabilecek hasarlardan dolayıda servis garanti dışına alır cihazı)
  • Telefoncu kullanıcısına yanıt
    Yorumlar için teşekkürler öncelikle

Hocam karti vatan bilgisayara kendim elle teslim edeceğim yinede bir kutuyla mi gotureyim illa :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavsiyem o yönde olucak eğer kutu bulamam dersen ordaki arkadaşlardan rica edip uygun bir kutuya kendi ellerinle orda yerleştirip ver
    (eğer bunları yapmadın ordaki arkadaşlarda tutup o kartı kutusuz bir şekilde (poşet ve benzeri ürünlere koyup) teslim etmeye çalıştılar o karta gelecek olan hasardan onlar değil sen sorumlu olursun servislerin kutulu istemelerinin sebebi bu)
  • Telefoncu kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim hocam

• Rica ederim üstad (dediğim gibi ben bu sorunları şu an asusta yaşıyorum sağlam kutu kargoda tekme yemiş resmen orjinal kutudan dolayı anakarta kadar darbe ulaşamamış)
  • Bu arkadas bnden 7790 aldi demek o yuzden ekrani cizik cizik oluyormus extra guc istedigi icin anakart onun kullandigi eski surum kart oldigu icin extra guc istemeyennyani Bu yuzden oalbilrmi cunki bnde hic sikonti olmuyordu Ekran kartimi bozmus olabilrmi ? Yarin denicem aksam kendi pcmde gene

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamEnergy

Bu arkadas bnden 7790 aldi demek o yuzden ekrani cizik cizik oluyormus extra guc istedigi icin anakart onun kullandigi eski surum kart oldigu icin extra guc istemeyennyani Bu yuzden oalbilrmi cunki bnde hic sikonti olmuyordu Ekran kartimi bozmus olabilrmi ? Yarin denicem aksam kendi pcmde gene

ALLAH'tan sabır istiyorum sadece kardeşim sana karşı. Tek tatil günüm olan pazar günü geldim senden karti aldim. Bozuk kart vermeni cebimdeen cikan yol parami falan gectim yani senin yol parani bile odedim. Karti iade ederken kendi agzinla anakarttan çıkarırken ben bu karti cok zorlamistim dedin birde fon makinesi tuttum dedin. Burada konuyla alakasiz bir duruma ki seninle bu olayin alakasi dahi yok gelip yorum atiyorsun ya. Dua et benim gibi sabırli biriyle karsilastin başkası olsa cok ciddiyim kotu ederdi seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: -VIII-

quote:

Orijinalden alıntı: DreamEnergy

Bu arkadas bnden 7790 aldi demek o yuzden ekrani cizik cizik oluyormus extra guc istedigi icin anakart onun kullandigi eski surum kart oldigu icin extra guc istemeyennyani Bu yuzden oalbilrmi cunki bnde hic sikonti olmuyordu Ekran kartimi bozmus olabilrmi ? Yarin denicem aksam kendi pcmde gene

ALLAH'tan sabır istiyorum sadece kardeşim sana karşı. Tek tatil günüm olan pazar günü geldim senden karti aldim. Bozuk kart vermeni cebimdeen cikan yol parami falan gectim yani senin yol parani bile odedim. Karti iade ederken kendi agzinla anakarttan çıkarırken ben bu karti cok zorlamistim dedin birde fon makinesi tuttum dedin. Burada konuyla alakasiz bir duruma ki seninle bu olayin alakasi dahi yok gelip yorum atiyorsun ya. Dua et benim gibi sabırli biriyle karsilastin başkası olsa cok ciddiyim kotu ederdi seni.

hani nerde ekran çizik çizik bende niye böle bişey olmuor ? bide refaranslarım var diyosun ekran kartı bozuk diyosun abi yazık günah ya pazar günümüde maf ettin başka pc de deneseydin böle olmazdı bellki karar değiştrdin vaz geçtin almaktan beyenmedin.

bukadar basit. insan kandırmak işte değilmi ? tarih saate iyi bak fotomantaj felan deil...
     Anakart garantisi hakkında (yardım)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.