Şimdi Ara

AnadoluJet 9. Yılı’na özel koltuk seçimi 5 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıcak fırsatlarda konu açmakta nasip olacakmış :)

Kampanya Koşulları

Kampanya, 03-07 Mayıs 2017 tarihleri arasınca yapılacak ücretli koltuk seçimi işlemlerinde geçerlidir.
    Kampanya kapsamında acil çıkış, pencere kenarı, koridor veya standart koltuklar ( vergi ve harçlar dâhil ) 5 TL'den ücretlendirilecektir.
    5 TL'lik ücret tek yön koltuk seçimlerinde geçerlidir.
    Ücretli koltuk seçimi uçuştan 100 gün önceden başlayarak uçuşa 24 saat kalana kadar web, çağrı merkezi, satış ofisi veya acentelerden yapılabilir.
    Bu kampanya AnadoluJet’in diğer indirimleri ve kampanyaları ile birleştirilemez.
    AnadoluJet, kampanyayı durdurma ve kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Konu ile ilgili bilgi :
    https://www.anadolujet.com/tr/kurumsal/haberler-ve-duyurular/anadolujet-9-yilina-ozel-koltuk-secimi-5-tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartcard -- 3 Mayıs 2017; 12:22:13 >

• İyi fırsat devamını bekliyoruz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergi ve harçlar dahil değildir diyor herhalde vergi eklenince bir 25 olur çünkü biletlerde 21 bilet ücreti 40 vergi

• onceden bedavaydi anadolujette. ne zaman ucretli oldu?

• Bedavaya yaptığım şeyi 5 lira verip yapmam. Sıcak fırsat ruhuna yakışmaz. :D Pencere kenarı falan seçilebiliyor zaten normal koltuk seçiminde, 1-2 saatlik yol için geniş diz mezafesine gerek yok bence.

Not: Deneme yaptım sadece 5 lira alıyor, onaylamadım tabii ki. Uçuştan 1 gün önce bedavaya seçim yapabiliyorsunuz, sadece acil çıkışı alamıyorsunuz o zaman. 5 liraya değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 3 Mayıs 2017; 11:6:27 >
  • Bilet 5 TL değil ki, koltuk seçimini 5 TL yapmış bunun neresi sıcak fırsat?
  • Ben hep 24 saat önceden online check-in yaptığım için beni etkilemiyor.
  • Boyu uzun olanlar icin kesinlikle onemli bir konu.

• Hayırlı olsun hocam :) yalnız bir sıcak fırsatcı olarak, kampanya şartlarını da link açmadan eklemeniz gerekiyordu.
  • Anadolujet uçmayan kalmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: venomvenom

Hayırlı olsun hocam :) yalnız bir sıcak fırsatcı olarak, kampanya şartlarını da link açmadan eklemeniz gerekiyordu.

Ekledim hocam :)
  • Aman ne büyük hizmet. Elin oğlu 1 Euro'ya bilet satıyor, bizimkiler de 5 TL'ye koltuk seçtiriyoruz diye kampanya düzenliyor. Güzel kafalar.
  • anadolujet'te son 24 saat kala ücretsiz check in yapıp istediğin koltuğu seçebiliyosun zaten. kimsenin para verip daha önceden koltuk seçeceğini sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miko_miko

onceden bedavaydi anadolujette. ne zaman ucretli oldu?

yıllar önce bindin anadoluya sanırım
  • Abi bende sandim nasil heycanlandim ya

• saka misiniz? koltuk secimi 5 tl diye kampanya mi olur?
  • adil07 kullanıcısına yanıt
    eskiden ücretsizdi, ocak ortası ya da şubat başı gibi ücretli oldu. arkadaş haklı.

• Bence gayet güzel kampanya. 24 saat öncesinden ücretsiz checkine alternatif olarak 100 gün öncesindeki uçuşa bile checkin yapabiliyorsunuz.

Ücretsiz checkini kaldırıp para alsaydı o zaman eleştiri konusu olabilirdi ancak ek opsiyon sunmaları güzel. Bence fiyatı da makul seviyede. Tek dezavantajı uçuşu olupta ücretsiz checkin yapacak kişiler belki de 24 saat kala checkin yapacağı sırada daha dolu bir koltuk planı ile karşılaşacak.

Önümüzdeki haftaki uçuş bilgilerimi girdiğimde en ön 2 sıra dolu görünüyor, normalde ücretsiz checkin açıldığında genelde 5 sıra dolu olurdu.

Sanırım şu anda talebi ölçmek amacıyla kısa bir kampanya yaptılar, katılım sayısına göre ilerleyen günlerde tamamen uygulamaya geçebilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: adil07

quote:

Orijinalden alıntı: miko_miko

onceden bedavaydi anadolujette. ne zaman ucretli oldu?

yıllar önce bindin anadoluya sanırım

kaç kere bindin anadolujet ?
    daha geçen aylarda ücretsizdi
  • Geçen ay arkadaşa bilet aldıktan sonra cam kenarı koltuk seçmiştim, ücret falan almamıştı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.