Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
32.462
Cevap
172
Favori
1.405.212
Tıklama
Giriş
    7715 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MILWAUKEE BUCKS

Ne kadar maaştan bahsediyorsun biraz açar mısın ?? Başlangıç maaşı nedir ve yükselme ihtimalin var mı ?? Yükselince ünvanların ne oluyor vs. vs.

Alıntıları Göster
    Hava trafikçiler eşşek yüküyle maaş alıyor ama dünyanın en stresli işlerinden biri olarak sayılıyor. Ayrıca o işe girmek öyle kolay değil.
    quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Hava trafikçiler eşşek yüküyle maaş alıyor ama dünyanın en stresli işlerinden biri olarak sayılıyor. Ayrıca o işe girmek öyle kolay değil.

Alıntıları Göster
    Eşşek yükü dediğin nedir onu soruyorum ben zaten

Eşşek yükü dediğin nedir onu soruyorum ben zaten

Alıntıları Göster
    Dİrekt maaş yazmayacağım saçam sapan yerlere çekliyor. Ama yüksek, normal bir memur 3500 lira alıyor. bu adamlar 3 katı kadar alıyor diyelim.
    quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Dİrekt maaş yazmayacağım saçam sapan yerlere çekliyor. Ama yüksek, normal bir memur 3500 lira alıyor. bu adamlar 3 katı kadar alıyor diyelim.

Alıntıları Göster
    Riskleri nedir yaptığın yanlış kazaya mal olabilir sanırım
    cok kelıme var akılda kalmıyor calısmak zor ya

pazar sabahı 8 de dınc kafayla calısayım dedım e ogrenme sıtesı eror verıyor komık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 24 Kasım 2019; 8:0:46 >
    |
    |

Alıntıları Göster
    Aynen öyle
    |
    |
    çok yabancı kelıme var okumak asırı sıkıcı

bu e öğrenmede

kıtap pdf
    özet pdf
    10 dakıkalık ozet vıdeo
    canlı ders
    cıkmıs sorular

bunlardan hangısını calısmak gerekır,hepsı ıcın zaman yetmıyor

sadece cıkmıs sorulara bakıp sınava gırdık 2 tane yaptık cıktık

sadece özet pdf calıstık 3 tane yaptık cktık

sadece canlı derse baktık 6 tane yaptık cıktık

dogrusu hangısı

bence canlı ders anlatımını ızleyıp pdf kıtabı bıtırcen yeterlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 27 Kasım 2019; 11:45:6 >
    |
    |
    diğer kaynaklar zaman kaybı ve yetersizdir.beni dinleyin sadece pdf kitap çalışın

gece 10 ya yatın sabah 5 de kalkın,en ıyı calısma saatı sabah saatlerıdır,uykunu al kafa dınlenmıs bıde kahve ıcsenız of zıhın super modda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 3 Aralık 2019; 5:47:23 >
    |
    |
    Sinavlar icin benim kayit yapmam gerekiyormu yoksa otomatik olarak kendi mi kayit yapiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İki sene once kayit olup kart almistim o gecersiz sanirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    379 Mesaj
    Arkadaşlar iett kartınızı güncelleyebildiniz mi acaba? Sistem izin vermedi bende nedense.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Z.E.U.S

Arkadaşlar iett kartınızı güncelleyebildiniz mi acaba? Sistem izin vermedi bende nedense.
    Evet hatta ekim ayında yaptım akbil doldurma ekranında çıkmıştı , 5 tl karşılığında vizeleme yapılabiliyor.
    |
    |
    ayrıca 1 unıte mesela 25 sayfadan olusuyorsa okumak tum gunu alabılır cunku yorucu oluyor,ben 5 er sayfa calısıp mola verıp uyuyorum bu taktıgı tavsıye ederım
    ders calısmak sıkıcı ve tum gun okumak zordur oysa ıste calısanlar tum gun calıssada ortamı yaptıgı ısı ferah oluyor
    yanı ders ıse kapalı odada sessız yerde durmadan oku beyın yoruyor ve sıkıcı
    bılgı edınme asaması zordur ama bılgıyı tekrar etmek kolaydır bu yuzden ogretmenler bılgıyı tekrar tekrar anlatırken sıkılmıyorlar..ayrıca 4 unıte yerıne 2 unıte calısmak ve sınava gırmek yeterlı olabılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 6 Aralık 2019; 22:23:36 >
    |
    |

quote:

Alıntıları Göster
    Kpss den belli bir puan alabilirlerse DHMİ nın eğer kadro açtıysa başvuru yapıyorlar sonra tabi mülakat işi var oradan da başarılı çıkarlarsa 1.5 senelik eğitimleri var esenboğa havalimanında. Eğitim başladığında memurluğa hak kazandıkları için eğitim boyunca normal maaşlarının 3 de 2 sini alırlar. Eğitim alırken sürekli sınavlara tabi tutulurlar. 1.5 yıllık Eğitimin sonunda asıl sınavlar oluyor onu geçerse personel eksiği olan havalimanlarında veya diğer limanlarda hava trafikçi olarak çalışmaya başlarlar ama şunu söyleyeyim eğitimleri oldukça zordur ve çok iyi akıcı bir ingilizce gerekir.12/24 12/48 li nöbet sisteminde çalışırlar yani 1 gündüz 1 gece 2 gün istirahat. Gerçekten çok riskli bir iştir hava trafikçilik. Yüzlerce insanın bindiği uçakların kontrolünü ve havadaki uçakların idaresini sağlıyorsun biraz stresli anlayacağın. Maaşlarını ülkemiz şartlarında gayet iyi ama burada yazıp da arkadaşların moralini bozmak istemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 7 Aralık 2019; 18:52:53 >
    |
    |
    Bahsedilenler: MILWAUKEE BUCKS

• Onbaşı
    24 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Kpss den belli bir puan alabilirlerse DHMİ nın eğer kadro açtıysa başvuru yapıyorlar sonra tabi mülakat işi var oradan da başarılı çıkarlarsa 1.5 senelik eğitimleri var esenboğa havalimanında. Eğitim başladığında memurluğa hak kazandıkları için eğitim boyunca normal maaşlarının 3 de 2 sini alırlar. Eğitim alırken sürekli sınavlara tabi tutulurlar. 1.5 yıllık Eğitimin sonunda asıl sınavlar oluyor onu geçerse personel eksiği olan havalimanlarında veya diğer limanlarda hava trafikçi olarak çalışmaya başlarlar ama şunu söyleyeyim eğitimleri oldukça zordur ve çok iyi akıcı bir ingilizce gerekir.12/24 12/48 li nöbet sisteminde çalışırlar yani 1 gündüz 1 gece 2 gün istirahat. Gerçekten çok riskli bir iştir hava trafikçilik. Yüzlerce insanın bindiği uçakların kontrolünü ve havadaki uçakların idaresini sağlıyorsun biraz stresli anlayacağın. Maaşlarını ülkemiz şartlarında gayet iyi ama burada yazıp da arkadaşların moralini bozmak istemem

Alıntıları Göster
    AİM Memurları her 3 senede 1 sınava giriyorlarmış geçemezlerse atılıyorlarmış doğru mu ??

• Binbaşı
    1141 Mesaj

quote:

AİM Memurları her 3 senede 1 sınava giriyorlarmış geçemezlerse atılıyorlarmış doğru mu ??

Alıntıları Göster
    Orasını bilmiyorum ama bildiğim atılmıyorlar. Yani eğitimden sonundaki asıl sınavdan başarılı olamazlarsa hava trafikçi değil normal düz dhmi memuru olarak görevlerine devam ediyorlar tabi daha düşük normal memur maaşı ile

|
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    quote:

Orasını bilmiyorum ama bildiğim atılmıyorlar. Yani eğitimden sonundaki asıl sınavdan başarılı olamazlarsa hava trafikçi değil normal düz dhmi memuru olarak görevlerine devam ediyorlar tabi daha düşük normal memur maaşı ile

Alıntıları Göster
    Ama sınav var değil mi her 3 senede yapılan ?

quote:

Ama sınav var değil mi her 3 senede yapılan ?

Alıntıları Göster
    Benim bildiğim yok direk göreve başlıyorlar. Görevdeyken de herhangi bir sınava tabi tutulmuyorlar. Etrafımdaki hava trafikçilerden biliyorum ama bir güne sorar öğrenir yazarım

|
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    quote:

Benim bildiğim yok direk göreve başlıyorlar. Görevdeyken de herhangi bir sınava tabi tutulmuyorlar. Etrafımdaki hava trafikçilerden biliyorum ama bir güne sorar öğrenir yazarım

Alıntıları Göster
    Sağol hocam yazarsın buraya
    |
    |

Geçen dönem sınavlar bittiğinde benim GNO 1,99'du ve Matematik 2 dersim koşullu geçerdi. GNO 1,99 olduğu için bu dersten kalmıştım.

Bu dönem sınavlara çalışırken derslere baktığımda Matematik 2'den geçtiğimi gördüm. GNO ise 2,14 olmuştu. Bu nasıl olabiliyor?
    |
    |
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,522
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.