Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thelordof

normal kol saatine sıkıntı yok di mi hocam, bu zamana kadar takmadan gittim ama takmak iyi oluyor, zaten telefon götürmüyoruz gidene kadar saati bilemiyoruz

Alıntıları Göster
    ben iki senedir apple watch ile giriyorum bir sey soyleyen olmadi bu zamana kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smt_85

ben iki senedir apple watch ile giriyorum bir sey soyleyen olmadi bu zamana kadar.

Alıntıları Göster
    Normal saatle girdim, bir şey demediler.
  • bilgin7 B kullanıcısına yanıt
    aöf ekampüs sitesinde kitabı vardır sanırım
  • vizelerde çoğunlukla çıkmış sorduklarına ve herkes de kolay dediğine göre finalde abanacaklar gibime geliyor. bu sene bir de fazla çalışamamıştım hem anadolu hem ata aöfde başka programlara kayıtlı olduğumdan dolayı. sadece özetleri okudum birkaç deneme çözdüm sonra son 3 yılın çıkmışlarını çözdüm 2 şer 3 er kez. baya iyi geçti yüksek puanlar bekliyorum ama herkes kolaydı çıkmış çoktu diyor. finalde fena zorlayacaklar bence.
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    Astronot olcan sanki heryere kayıt yapmış işsiz.

• lebisee L kullanıcısına yanıt
    hahah sen forumda trollük yaparken ben okuduğum aöf sayesinde memur oldum. şimdi de 4 yıllığa tamamlayıp uzmanlık-müfettişlik-akademisyenlik için kasacağım. ben astronot da olurum ama sen hep yerdesin o nolacak
    Puahaha lise mezununa bak nasıl sallıyor memurum diye,akademisyen mi olucan çen aöf okuyup

hahahah önlisans mezunuyum ve lisans okuyuorum normalde senin gibi trol ergen ilkokullularla muhattap olmam ama send e insansın sonuçta. yaşı ufak diye insan ayırmam. hadi bakalım yat uyu artık yarın sabah okulun var oku da sen de bir şeyler yap bi baltaya sap ol. istersen önlisans kpss günlüğümü de atayım feyizlen biraz derslerine daha çok asılırsın
  • aöf de sınav yerlerini neye göre veriyorlar, yakında ki okula çıkmayıp uzağa çıkması misal
  • girişte üst aramasında sarılıp ellemeleri hoşuna giden varmıdır acaba
  • bace3434 kullanıcısına yanıt
    bu nası soru kardeş senin hoşuna mı gidiyo yani?
    He ergenim,birde memurum diyerek sallıyorsun bekçisindir muhtemelen

ergensin biliyoruz hepimiz bekçi değil adliye memuruyum. bide ne bu tavırlar bekçiyi küçümseyecek aklınca :D sokakta görse hazırola geçer kimliği çıkarır burda fasa fiso yapıyor ergen kardeşimiz. olur olur. büyüdükçe oturur.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    yapımı tamamlanmış en yeni okula veriyorlar. mesela üniversite kampüsünde bir fakülte binası yeni yapıldı hizmete açıldı. Bu demektir ki ulusal sınavlarda kpss, üniversite, Aöf vs. sınavlarda öğrenciler gelebilir. Ne yazık ki bende çok rahat ve ulaşımı kolay bir okuldan, kuş uçmaz kervan geçmez bir yere, sınav için 2 yıldır gidiyorum. umarım ocakta hepsini geçerim de kurtulurum artık şu Aöf den.
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    Yakınımda okulda da sınava girenler ama bana bir türlü çıkmıyor o okulda girmek, uzak yerdeki 4-5 km uzaktaki çıkıyor. (Ankara)
  • E-kampüste sınav soruları ve cevap anahtarları yayınlanmadı herhalde, yoksa ben mi göremiyorum sabahtan koyarlardı genelde.
  • Buraya yazdığım an koydular sistemeç. E-kampüsten bakabilirsiniz.
  • Hepinize başarılar dilerim.

Hangi bölümleri okuyorsunuz?
    Ben de okumak istiyorum ama ne okuyacağımı bilmiyorum. Açıkçası öyle bölüm bitirip iş bulmak değil niyetim. Zekama ve bilgime çok güveniyorum kendimi denemek istiyorum.

İktisat okumak hep ukte kaldı içimde. Onu seçeyim diyorum. Ama önerilerinize de açığım.

• thelordof kullanıcısına yanıt
    saatime baktılar benim analogta sıkıntı yok kapıdakine göre değişir alıp almama durumu sabah sabah sınav vakti maceraya gerek yok bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tamam. Bende de baktı analog olunca bir şey demedi.
  • 
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.