Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12641265126612671268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rize çayı

çok şükür link gelmiş.baktım kazandınız diyor.kayıt bilgisinde ki adrese gönderilecektir diyor.
    onur belgesi link i bilgi amaçlı mı duruyor,yoksa seçeneğe tıklandığı zaman belge isteği göndermiş mi oluyoruz?

Selam,

Bende link yok sanırım hakedemedim. Ama geçen dönemlerde hakedemeğim halde link oluyordu. Anlamadım gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Arkadaşlar Askerlik durum belgenizde statüsü kısmında ne yazıyor ?

Ydk subay adayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.

• quote:

link e tıkladığım da kazandınız tebrikler... fakülte tarafından adresinize gönderilecektir diyor.
    daha önceleri,gönder-gönderme diye seçenek varmıydı?şuan baktığım da yoktuda.

Derslerin hepsini geçtin mi iş ve sosyal güvenlik hukukundan kaç aldın ben onur belgesi ile alakalı olan yere bastım banada aşağıdakini dedi herhalde kayıtlı adrese gelicek onur belgesi

2014-2015 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Sonunda Onur Belgesi
    almaya hak kazandınız.

Onur/Yüksek Onur Belgeleri düzenlenince Fakülte kayıtlarımızdaki adresinize gönderilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

quote:

link e tıkladığım da kazandınız tebrikler... fakülte tarafından adresinize gönderilecektir diyor.
    daha önceleri,gönder-gönderme diye seçenek varmıydı?şuan baktığım da yoktuda.

Derslerin hepsini geçtin mi iş ve sosyal güvenlik hukukundan kaç aldın ben onur belgesi ile alakalı olan yere bastım banada aşağıdakini dedi herhalde kayıtlı adrese gelicek onur belgesi

2014-2015 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Sonunda Onur Belgesi
    almaya hak kazandınız.

Onur/Yüksek Onur Belgeleri düzenlenince Fakülte kayıtlarımızdaki adresinize gönderilecektir.

iş sosyal dersinden DC almışım diğerleri yüksek.genel not ortalamam 3.13

evet hocam hayırlı uğurlu olsun,sende alıyorsun belge.ev adresine gelir.bende de aynısı yazıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu fakülte onur belgesine verdiği önemi neden Diploma Ekine vermez anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Arkadaşlar Askerlik durum belgenizde statüsü kısmında ne yazıyor ?

Ydk subay adayi

askerlik durum belgesini nereden temin ettiniz bürodanmı? diplomayla berabermi veriyorlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 20 Haziran 2015; 13:53:08 >
  • arkadaşlar merhaba sormak istediğim bi konu var, burası uygun yer sanırım
    biraz saçma olucak yeğenimin kaçıncı sınıfta olduğunu öğrenmek istiyoruz.
    3 senedir çalışmadan sadece sınavlara girip çıkıyor, şimdi askerlik yüzünden kafasına tak etti ve uzun dönem gitmemek için.
    KAMU YÖNETİMİ bölümünü okuyor ve bu sene sınavına girdiği (aöf sitesine giriş yaptığında gözüken) dersler 1-borçlar hukuku 2-ticaret hukuku 3-idare hukuku 4-kamu yönetimi 5-yönetim bilimi II 6-genel muhasebe II

sınavlara ilk girdiği senelerde temel bilgi teknolojileri ve matematik derslerini girmiş, şuan bunlar gözükmüyor? o dersleri geçtiği anlamına mı geliyor bu? ve kaçıncı sınıfta?
    farkındayım biraz saçma oldu ama yardım edebilirseniz sevinirim. (bu arada geçmiş dönem bilgilerinde durum olarak bir kere uyarı diğerlerinde ise tekrar yazıyor)
  • Askerlik subesinden.

• AÖF öğrenci sayfası güncellendi, Onur belgesi linki geri geldi. Hakedip haketmediğinizi öğrenci sayfasndan kontrol edebilirsiniz. Ben 27 kredilik ders almıştım, en az 30 kredi şartı olduğunu öğrendiğim halde bu belgeyi almaya hak kazanmışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuN4TiC

AÖF öğrenci sayfası güncellendi, Onur belgesi linki geri geldi. Hakedip haketmediğinizi öğrenci sayfasndan kontrol edebilirsiniz. Ben 27 kredilik ders almıştım, en az 30 kredi şartı olduğunu öğrendiğim halde bu belgeyi almaya hak kazanmışım.

link falan yok hocam adresinize gönderilecektir diyor hem linke ne gerek var onur belgesi almaya hak kazandınız yazıyosa tamamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katalan!

arkadaşlar merhaba sormak istediğim bi konu var, burası uygun yer sanırım
    biraz saçma olucak yeğenimin kaçıncı sınıfta olduğunu öğrenmek istiyoruz.
    3 senedir çalışmadan sadece sınavlara girip çıkıyor, şimdi askerlik yüzünden kafasına tak etti ve uzun dönem gitmemek için.
    KAMU YÖNETİMİ bölümünü okuyor ve bu sene sınavına girdiği (aöf sitesine giriş yaptığında gözüken) dersler 1-borçlar hukuku 2-ticaret hukuku 3-idare hukuku 4-kamu yönetimi 5-yönetim bilimi II 6-genel muhasebe II

sınavlara ilk girdiği senelerde temel bilgi teknolojileri ve matematik derslerini girmiş, şuan bunlar gözükmüyor? o dersleri geçtiği anlamına mı geliyor bu? ve kaçıncı sınıfta?
    farkındayım biraz saçma oldu ama yardım edebilirseniz sevinirim. (bu arada geçmiş dönem bilgilerinde durum olarak bir kere uyarı diğerlerinde ise tekrar yazıyor)

sizin durum baya karışık ama şöyle izah edeyim gerçi sen 3 sene yazmışsın ama yeğenin 2.sınıfta idare hukuku kamu yönetimi yönetim bilimi 2 ve ticaret hukuku 2.sınıf dersleri borçlar hukuku ve ve genel muhasebe 2 ise 1.sınıf bahar dönemi dersleri 2.sınıf güz dönemini firesiz geçmiş heralde ancak birinci sınıftan kalan dersleri var gibi duruyor ama 2.sınıf bahar dönemi dersleri içinde yerel yönetimler ,siyasi düşünceler tarihi ve atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi gibi derslerde var ancak onları yazmamışsın siz en iyisi gidip büroya sorun ama genel olarak senin yeğen 2.sınıfta eğer alttan kalan dersler sıkıntı yapmazsa önümüzdeki dönem 3.sınıf derslerini alabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 21 Haziran 2015; 2:31:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rapperman93

quote:

Orijinalden alıntı: LuN4TiC

AÖF öğrenci sayfası güncellendi, Onur belgesi linki geri geldi. Hakedip haketmediğinizi öğrenci sayfasndan kontrol edebilirsiniz. Ben 27 kredilik ders almıştım, en az 30 kredi şartı olduğunu öğrendiğim halde bu belgeyi almaya hak kazanmışım.

link falan yok hocam adresinize gönderilecektir diyor hem linke ne gerek var onur belgesi almaya hak kazandınız yazıyosa tamamdır

İşte bahsettiim linkten onur belgesi almaya hak kazanılıp kazanılmadığına bakılıyor

• Arkadaşlar ben de onur belgesi ve mezun onur belgesi olmak üzere 2 belge görünüyor.

• arkadaşlar 4yıllık okuyorum. önlisans almak istiyorum 2.sınıfım ve sadece 1 dersim ff nasıl alabilirim
    yaz okulu vs var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 22 Haziran 2015; 8:59:54 >
  • tek ders giriş belgeleri açıklandımı ? bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrenaz

arkadaşlar 4yıllık okuyorum. önlisans almak istiyorum 2.sınıfım ve sadece 1 dersim ff nasıl alabilirim
    yaz okulu vs var mı?

up

• SUPPERMAN kullanıcısına yanıt
    Biraz önce açıklandı,
  • Arkadaş beni çok uzak yere göndermişler. İzmir Kuzey seçiliydi, İzmir Güney'e göndermişler.
  • istanbul anadolu bölgesi için sakarya gebze kocaeli yazıyordu bana göztepe çıktı valla iyi oldu
  • 
Sayfa: önceki 12641265126612671268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.