Şimdi Ara

Anadolu Jet mobil uygulama yüzde 50 indirim. (Saat 24.00'a kadar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anadolu Jet mobil uygulama yüzde 50 indirim. (Saat 24.00'a kadar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebbsfleet -- 20 Kasım 2017; 20:7:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çöktü uygulama

• biletin ücreti tahsil edildi fakat uygulama hata mesajı verdi, mh yi aradım 27. sırada 22 dakika kaldığını söylüyor.
    ekleme: play store da uygulama yorumları aynı sorunu yaşayanlarla dolu. resmen üçkağıt. biz de Batmandakileri haberdar ediyoz sevine sevine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4810 -- 20 Kasım 2017; 22:16:39 >
  • Hata veriyor bi türlü alamadım

• Aynen hata var uygulamada
  • 800 liram gitmişti hata ala ala..

Şimdi hem biletsiz hem de para geri yatsın diye bekliyoruz.

• gördüğüm en kötü kampanyaydı açık ara. bi kere neresi yüzde 50 anlamadım. 220 liralık bileti 180 e indirdi. aman ne muhteşem kampanya. zaten normalde de zorunlu olarak anadolu jetten bilet alacaklar belki 40-50 lira kar etmişlerdi. tabi biletlerini alabildilerse.
  • Benim parada çekilmiş hata verdi ama ne yapacağim şimdi

• Bunların hangi bir işi doğru ki?
  • Yam 1000 liram çekildi ve bilet alamadım, bu uygulamayı yapan adam hala iş yapıyor mubacaba

• quote:

Orijinalden alıntı: KaranınKarası

biletin ücreti tahsil edildi fakat uygulama hata mesajı verdi, mh yi aradım 27. sırada 22 dakika kaldığını söylüyor.
    ekleme: play store da uygulama yorumları aynı sorunu yaşayanlarla dolu. resmen üçkağıt. biz de Batmandakileri haberdar ediyoz sevine sevine..

Para hâlâ geri yatmamış.

• quote:

quote:

biletin ücreti tahsil edildi fakat uygulama hata mesajı verdi, mh yi aradım 27. sırada 22 dakika kaldığını söylüyor.

Para hâlâ geri yatmamış.

müşteri hizmetlerini mi aramamiz gerek ? bendede aynı durum oldu

• Anadolu jet firması üçkağıtçı dır sakın ha sakın almayın bilet bu firmadan.

Yaptıkları üçkağıt şu şekilde işliyor ; online check-in yapamıyor sunuz sistem hata veriyor . Bunu sadece promosyon ve indirimli biletlere yapıyor.Biletlemeye 1 dakka geç kalırsanız biletleme kapanıyor sizin için. sonra size geç geliş kaydı açıp elineze bilet gibi birşey veriyorlar ve satış ofisi ne yönlendiriyorlar. Sen ne oluyor falan diyorsun gidiyorsun ofise sonra diyor ki şu saatte bir uçuş var 300 TL den 600 TL ye kadar bi fiyat çekiyor istermisiniz diyor . Sen apışıp kalıyor sun ne parası ne saati benim uçağı ma daha 40 dakka var diyorsun ama nafile. Adamların taktiği bu senin yerini başkasına satılıyor sen promosyon lusun çünkü 90tl ye aldığın bilet yandı firma onu 400 TL ye başkasına sattı.

Bu çakal firmadan almayın bilet 50 TL fazla verin Pegasus tan alın 15 dakka bile kalsa biletini veriyor bagajın yoksa eğer. Online check-in de biletini cep telefonunuza gönderiyor en önemlisi mağdur etmiyor uçağı kacirsan bile indirimli ok olarak bilet veriyor ödediğin ücreti indirim yapıyor Anadolu jet gibi direk geçirmiyor.

• Mobil uygulamadan WRTWY164 kodunu giriyorum promosyon kodunuz geçersiz diyor arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Mobil uygulamadan WRTWY164 kodunu giriyorum promosyon kodunuz geçersiz diyor arkadaşlar ?

Kampanya bitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jahnny J kullanıcısına yanıt
    Fena kaçırdık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.