Şimdi Ara

Anadolu JET 39 TL bilet Kampanyası. 1 Mart - 31 Mayıs (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
14
Favori
16.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izmir yok, bodrum-dalaman yok. yazıklar olsunnnn :/
  • izmir-istanbul yok

thy daha uyguna geliyo.
  • almayin yarin ben alacam bitmez insallah.. ankara antep.. ankara trabzon.. ankara izmir... esimle haftasonu tatilleri düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir-Ankara arasına sevgilimi ziyaret için bilet alayım diyorum ikinci sömestr için ama vize tarihleri belli değil artık tahmini bir tarihe alıp şansım deneyeceğim galiba. 74 lira gidiş geliş çok uygun. en uygunu 90 lirayamı ne almıştım bir kere pegasustan gidiş dönüş, otobüs hiç çekilm iyor bu kadar mesafe.
  • ANKARA - KARS

GİDİŞ : 35 TL
    DÖNÜŞ : 35 TL

TOPLAM : 74 TL

Vallahi süper fiyat 3 adet aldım Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

Otobüsle gitmeye kalksam sadece gidiş 70 TL civarı. 14-16 saat çekilmez otobüsle.. Sadece gidiş fiyatına uçakla gidiş dönüş 10 numara oldu vallahi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A N K A R A -- 20 Ocak 2014; 2:02:42 >
  • Tüh la

• quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

ANKARA - KARS

GİDİŞ : 35 TL
    DÖNÜŞ : 35 TL

TOPLAM : 74 TL

Vallahi süper fiyat 3 adet aldım Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

Otobüsle gitmeye kalksam sadece gidiş 70 TL civarı. 14-16 saat çekilmez otobüsle.. Sadece gidiş fiyatına uçakla gidiş dönüş 10 numara oldu vallahi

ayni guzergah 4 adet de ben aldim, valla super. bazi arkadaslar istanbul izmir yok diye mizmizlaniyor da. anadolujet in ucus yaptigi yerler belli, seferi olmayan yere nedir bu tafra?

• Gidiş dönüş aldık bakalım gidemezsek kötü oluyor.
    Geçen sene bi daha almayacağım demiştim ama dayanamadım patlattım Mardin
  • arkadaşlar ankara-trabzona agustos ayına bilet almayı düşünüyorum.suanda promosyonlu bilet gozukmuyor.ilk başta ben hepsinin satıldıgını düşünmüştüm.sonra ekim ayına kadar baktıgımda onlardada promosyonlu bilet kalmamış gozukuyor.bu kalmamışlar dogrumu yoksa anadolu jet promosyonlu biletleri uçuşa belli bir tarih kalıncamı acıyor.yoksa bir ara ekime kadar bir kampanya yapmıştı bitmiş olabilirmi dersiniz?
    konu ile alakasız ama cevaplarsanız sevinirim.
  • SvlyMmt S kullanıcısına yanıt
    Senin keyfin mi onemli bizim isimiz mi aldim gitti asil sen alma

• quote:

Orijinalden alıntı: ankizmir

arkadaşlar ankara-trabzona agustos ayına bilet almayı düşünüyorum.suanda promosyonlu bilet gozukmuyor.ilk başta ben hepsinin satıldıgını düşünmüştüm.sonra ekim ayına kadar baktıgımda onlardada promosyonlu bilet kalmamış gozukuyor.bu kalmamışlar dogrumu yoksa anadolu jet promosyonlu biletleri uçuşa belli bir tarih kalıncamı acıyor.yoksa bir ara ekime kadar bir kampanya yapmıştı bitmiş olabilirmi dersiniz?
    konu ile alakasız ama cevaplarsanız sevinirim.

şuan yaz için promosyon vermiyolar gibi gözüküyor.daha sonralardan ucuza bilet gelir gibi.
    çünkü promosyon hiç açmamışlar arada birkaç uçuşta bile yok.

bende bu kampanyadan 10 adet bilet aldım akrabalara süper oldu.

Ayriyetten jetgenci unutmayalım 10 uçak bileti alana 1 bilet bedavaya geliyor şimdiden 1 adet kazandım ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: SvlyMmt

almayin yarin ben alacam bitmez insallah.. ankara antep.. ankara trabzon.. ankara izmir... esimle haftasonu tatilleri düşünüyorum

19 mayis antep istanbullar tükendi :)

• Nişan için bilet lazımdı kaptım 5 gidiş dönüş 370tl :) Allah razı olsun
  • bebek +25 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: merzer

bebek +25 tl

normali bu zaten. neden ban ki?
  • Her yöne yok Ankara- Alanya (gazipaşa) en ucuz 59 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 20 Ocak 2014; 10:19:34 >
  • geçen senede benzer kampanya olmuştu. ekobiletten alınca 3-5 tl daha ucuza geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.M.J.

geçen senede benzer kampanya olmuştu. ekobiletten alınca 3-5 tl daha ucuza geliyordu.

Sepet Toplamı
    Bilet Fiyatı (1 Yetişkin) TL 35,00
    Rezervasyon İşlem Ücreti TL 5,00
    Toplam Bilet Fiyatı TL 40,00
    Sepet Toplamı TL 40,00
  • Saat 12'yi geçtikten sonra 8 adet Ankara-Antalya aldım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.