Şimdi Ara

anadolu iibf mi dokuz eylul iibf mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Yukari

• Up

• Up

• Up

• Eğitim olarak bakıyorsak çok farkları olduğunu sanmıyorum dokuz eylülün sadece adı var eskisi gibi değil ha yok ortam için diyorsan anadolunun kampüsü güzeldir dokuz eylülü de araştırdıktan sonra hayal kırıklığına uğrayacağına eminim hem konumu hem de kampüsü yok denebilecek kadar kötü senin karar vermen gerek ikisi de aynı halt

• holometabolous kullanıcısına yanıt
    Hem egitim hem ortam Hersey acisindan degerlendirirsek neresi daha iyi sence?

• Şahsen anadolu'yu yazardım

• Ben eskişehirde yaşıyorum ama hala neden öğrenci şehri denildiği hakkında bir fikrim yok sıkılman kaçınılmaz son hem staj olsun iş imkanları olsun izmir bir tık daha öndedir benim için tabi nerden geleceğine de bağlı bu. Anadolu da iyidir dokuz eylül de iyidir artılarını eksilerini biz söyleriz düşünüp karar vermesi sana kalır

• holometabolous kullanıcısına yanıt
    Antalyadan gelicem dokuz eylulun kampusu kotu yerde deniliyo egitim olarak pek fark yoksa anadolu yazmayi dusunuyorum

• Denilenler doğru konumu kötü ve kampüsü berbat tabi ki sürekli kampüste ve o çevrede olmayacaksın malum izmirin ortamı artıları ortada ama eskişehir öğrenci için yaşanılacak ideal yerlerden sadece biri eğitim dediğim gibi fark etmiyor kendini geliştirdikten sonra.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.