Şimdi Ara

[ANA KONU] Xbox One Oyunlarını En Uygun Şekilde Satın Alma Yöntemleri (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
25
Favori
28.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar vpn ile satın alma işini beceremedim. microsoft storedan gift kart alıp satın alma halen yapılabiliyor mu sıkıntısız şekilde ?
  • selamlar, vpn ile satın alma dediğiniz nasıl bir olay, neler yapmak gerektiğini açıklayabilir misiniz?
  • msstoredan digital gift kart alıp onu hesaba tanımlayıp sorunsuz olarak oyun alınabiliyor us store'dan üstelik enpara iadesi de var.(windows store olarak geçiyor çünkü)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500gb nin ne kadarını sistem kullanıyor?
  • arkadaşlar g2a sitesinden alınan gift card'lar microsoft store'da geçerli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cag17

arkadaşlar g2a sitesinden alınan gift card'lar microsoft store'da geçerli mi ?

Niye g2a dan aliyorsun ordan alina herseyin patlama riski var gift kart microsoft storeda da var, gir sahte oregon adresini al us gift karti.

• Ödeme ekranında hata veriyor sürekli son 2 gündür yurtdışından gift card alamıyorum alabilen var mı?
  • Selamlar. Su aralar India dan alisveris yapan var mi? Ne yaptiysam bir turlu " different pay " hatasini gecemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni xbox aldımda xbox live gold çok pahalı değil mi ya 30 lira? daha ucuza getirmenin yolu yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratosunbicaklari

yeni xbox aldımda xbox live gold çok pahalı değil mi ya 30 lira? daha ucuza getirmenin yolu yok mu

Yillik 75 lira p1, p2 olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

quote:

Orijinalden alıntı: kratosunbicaklari

yeni xbox aldımda xbox live gold çok pahalı değil mi ya 30 lira? daha ucuza getirmenin yolu yok mu

Yillik 75 lira p1, p2 olarak.

hiç anlaıyorum p1 p2 ne oluyor
  • bu yöntem hala çalışıyor mu arkadaşlar?
    hint store dan lego force awakens deluxe almayı düşünüyorum da. 80TL'ye geliyor.
    US store'da 100TL'ye geliyor. bizim store da öyle bir oyun yok daha ne diyeyim.
  • Hint marketin de kredi kartı geçmedi ve Rus marketten de provizyondan geçmiyor belki g2a gibi yerden gift kartla alınca olabilir ama kur farkları yüzünden Singapur mağazasına yaklaşıyor fiyatı.

Singapur üzerinde geçen hafta halo wars 2 ile for HONOR aldım, provizyon alması 24 saat sürebiliyor.

• http://www.digitalgamesprices.com/xboxone.php

Bu site tüm regionlardaki oyun fiyatlarını karşılaştırıyor ama xbox one için sadece :( , belki xbox 360 için de fikir verebilir.
  • Güncel yöntem hala çslışıyor

• Merhaba,

Tekken tag 2 Store'dan 19 dolar a Türk Store da ise yok bana alabilecek var mı?

Havale ile önce ödemeli.

• rusya'da doom'un fiyatı çok uygun. ama gift diye aratınca çıkmıyor hiç bir şey. fiyata şu siteden bakmıştım ve bu sitede şöyle bir ibare var:

http://xbox-store-checker.com/en/where-buy-xbox-live-cards

Microsoft seems to doesn't sell gift cards to foreigners anymore.. The last solution is to buy somewhere else (like PlayAsia, G2A, etc).

sanırım bu yöntem artık çalışmıyor. doğru mudur?
  • Bir de vpn ile hediye kartsız alınabilir denmiş, böyle oluyorsa bu yöntem daha kolay. Birisi onaylayabilir mi?
  • Yen'i birşeyler yaptıkları kesin ben cd keys DEN aldığım gold u tanıtamadım.müşteri hizmetler de uğraştı , ancak bölgeyi taşıyınca kullanabildim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yöntem çalışmıyor artık. MS işleri sıkılaştırdı,kredi kartın bölgesine göre işlem yapıyor.çok eskiden alabiliyorduk artık tek çare g2a tarzı yerlerden ruble gc almak. 360da da oyun alırken cc bölgesine göre kilit sistemi vardı.ip kilitten bahsetmiyorum saçma sapan konuşan cahillerin yorumuna bakmayın.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.