Şimdi Ara

Ana konu - VAKIFBANK ARI HESAP - tanışma faiz oranı: %25 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
22
Favori
106.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadasim karma ornek, ÖRNEK! Sen dilersen oyle dusunmeye devam edebilirsin, keyfin bilir bana ne? yalniz her kosulda bizden iyi yasayan insanlarin hayatlarini farazi seylerle kotulemen kedi ciger iliskisini hatirlatiyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar, arı hesap sonrası faiz mecburen 18 e mi düşüyor? şubeden falan başvursak 20 nin üstünde alamazmıyız? malum bu ortamda devlet bankası dışındakilere pek gitmek istemiyorum.
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    100knız varsa olabilir. bende 40k var 18,5 alıyorum
  • Burgan bank 26.25 veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Passabeg P kullanıcısına yanıt
    Link varmı bulamadım

• https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/Mevduat-Hesaplama.aspx

• Passabeg P kullanıcısına yanıt
    Aylıkmış senin dediğin,günlükte %22.5 verio

• Evet 32 gün olarak 26.25 veriyor bence şuan en iyisi bu

• Şu an en avantajlısı burgan. Tezgah altı oranlar başlıklı konuda detaylar var.

• İng 22’ye düştükten sonra en azından 3 aylığına geçeyim diyorum ama eft ücretli mi bulamadım ?
    Edit; buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 30 Ekim 2018; 1:16:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz

• Merhaba dostlar vakıfbank şubesine gidip normal vadeli hesap açtırıp sonra mobilden arı hesap açarsam yine %24 den yararlanabilirmiyim? Ayrıca %24 faiz için alt limit zorunluluk vs varmıdır?
  • Yararlanabilirsiniz bir sıkıntı olmaz. En az 1000 TL aktarmanız gerekiyor arı hesaba yoksa hesabı açtırmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legum Magister

Yararlanabilirsiniz bir sıkıntı olmaz. En az 1000 TL aktarmanız gerekiyor arı hesaba yoksa hesabı açtırmıyor.
    Teşekkürler sormak istediğim örneğin vadesizde şu kadar tutulacak veya şu kadar harcama yapılacak gibi zorunluluklar var mıdır %24 için ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır yok

• Peki teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba dostlar bir şeyi danışmak istedim.

Arı hesap %24 veriyor demişsiniz ama günlük tarzı bir şey de deniyor. Yani 30 günlük mevduata %24 veren bir bankaya yatırmamla arı hesapta paramı 30 gün tutmam sonucunda aynı parayı mı elde ediyorum. Bir de stopaj %20 yazıyor bu fazla değil mi diğer bankalara göre ?

• estefanik kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Oran bugün itibariyle %23.50 olarak güncellenmiş.

Arı günlük olduğu için aylık aynı %23.5 faizi verene göre ufak da olsa daha iyi getiri sağlar (birleşik faiz-Hergün üstüne ekleyen- verdiği için).
    Stopaj 6 aya kadar tüm bankalarda aynıdır. Şuan %5 Kasım sonunda indirim bitince %15.
  • timbereagle T kullanıcısına yanıt
    Peki banka güncellerse atıyorum birinci hafta sonunda 20 yaptım derse düşüyor mu bizim oranımız da yoksa 100 gün sabit mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: estefanik

Peki banka güncellerse atıyorum birinci hafta sonunda 20 yaptım derse düşüyor mu bizim oranımız da yoksa 100 gün sabit mi ?
    Yok hesabı açtığınızdaki kur ne olursa 100 gün boyunca o uygulanıyormuş.

Mesela 23.5 açıldı ama 26 ya çıkması veya 20 ye düşmesi 100 gün boyunca sizi etkilemiyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.