Şimdi Ara

Ana konu - VAKIFBANK ARI HESAP - tanışma faiz oranı: %25 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
22
Favori
106.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün gidip arı hesap açsam oran ne olur. %29 diyenler var ama sitesin de 24 yazıyor...

Not : hesabı ilk kez açacağım... 25 k yatırıcam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamyak -- 20 Eylül 2018; 15:43:38 >
  • Parayı ne zaman faize koysam işim rast gitmiyor,sizde de öyle bişey oluyor mu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gunluk para yatirilip cekiliyor degilmi arkadaslar?

• Konuyu takip amaçlı mesaj.
  • 2. Kez tanisanlara gecelik % kac oran verdi

• quote:

Orijinalden alıntı: A380

Parayı ne zaman faize koysam işim rast gitmiyor,sizde de öyle bişey oluyor mu.
    Hurafe...

• Bugün bir faiz attırımı gelir mi acaba ?
  • Guncelde ari hesap yuzde 24 faiz orani, kim yuzde 29 diyor? Kapa ac isleminde ari hesap guncel faizi almiyor bu arada faiZ orani net dusuyor..

• Enpara 100bin üstü 32 günlük %24

Günlük faiz ise % 21.5

Bu hafta 1 puan kadar artıracaklarını düşünüyorum. Bu faiz oranları sürekli, tanışma hoşgeldin felan değil.

• en avantajlısı aktifbank ****bono. oran %28. tavsiye ederim...

• sahinbay S kullanıcısına yanıt
    Devlet garantisi yok onda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    100.000 TL ye kadar heryerde var.

• Şimdi reklamlarda sürekli diyor

Ama 100 gün sınırı var?

Yanlış bilgilendirmeden dava açacaksın bunlara...

• pprodigyy kullanıcısına yanıt
    https://****bono.aktifbank.com.tr/#calculate

Sayfanın en altında aynen şu yazıyor

Fiyat belirlemede Borsa veya Kurul’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır. N Kolay Bono bir mevduat ürünü olmayıp, TMSF kapsamında değildir. N Kolay Bono izahnamesini indirmek için tıklayın.

• suicide kullanıcısına yanıt
    hurafe :) yani faiz helal mi ? sadece hurafenin kaynagini merak ettim,yoksa polemik cikarmak degil amac ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edimcace

hurafe :) yani faiz helal mi ? sadece hurafenin kaynagini merak ettim,yoksa polemik cikarmak degil amac ?
    Helal ya da haramla ne alakasi var? sunu yaptim basim belaya girdi bunu yaptim isim rast gitti demek hurafedir. niye islama bagladiniz olayi karma da ayni seyi soyluyor mesela? ha etimolojiden dem vuracaksaniz batıl inanc diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 25 Ekim 2018; 21:35:24 >
  • suicide kullanıcısına yanıt
    karma ? sizin inancinizi sorgulamiyorum,haram olani sorguluyorum sadece,islam dinine mensup oldugumdan,kelamin faizi haram saydigindan diyorum,ama sizin karma felsefenizde haram sayilan hurafe ise yorum yapamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edimcace -- 25 Ekim 2018; 21:35:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edimcace

karma ? sizin inancinizi sorgulamiyorum,haram olani sorguluyorum sadece,islam dinine mensup oldugumdan,kelamin faizi haram saydigindan diyorum,ama sizin karma felsefenizde haram sayilan hurafe ise yorum yapamam
    arkadasim haram ya da degil bilemem kisinin kendini ilgilendirir. Faiz aldim ondan isim bozuldu diye dusunmek sacmaliktir bunu diyorum ben. Dunyanin en buyuk sirketleri, devletleri gunumuz ekonomisi geregi faizin kralini alip veriyorlar da ne oluyor paraya para demiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

arkadasim haram ya da degil bilemem kisinin kendini ilgilendirir. Faiz aldim ondan isim bozuldu diye dusunmek sacmaliktir bunu diyorum ben. Dunyanin en buyuk sirketleri, devletleri gunumuz ekonomisi geregi faizin kralini alip veriyorlar da ne oluyor paraya para demiyorlar.

Alıntıları Göster
    sen olayi sadece maddi olarak gordugun icin bu sekilde dusunmen normal olabilir mi ? hic manevi kismina baktin mi ( kazananlarin ruh hali,yasadiklari stres,huzursuz ortamlari,yasantilarindaki calkantilar,bela ve musibetler vs) bunu karma ile aciklayamazsin,islam dininde haram ile istirak edilen her durumun ozeti bu ve bunun gibi orneklerle dolu arkadasta bundan bahsediyor zaten,hep bir problem diye,mesela orn vereyim; guzel bir faiz kazanci var ama bir bakiyor yine ay sonu gereksiz fazla harcama gitmis,yada 5 ay sonra bir madde problem yasiyor hem faiz kazanci hemde anaparasi gidiyor vs vs

• Boş yapma...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.