Şimdi Ara

💛💙 Fenerbahçe 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] #TeşekkürlerFenerbahçe⭐⭐⭐⭐⭐ (6907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
144.214
Cevap
321
Favori
3.865.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 69056906690769086909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Valla hocam yaşanan olaylardan sonra Trabzonspor'un en ağır şekilde cezalandırılmasını istedim ben, şöyle baya emsal olacak seviyelerde 1 yıl saha kapatma falan gibi ama olmadı tabi ki.

Dediğim gibi FB ile GS arasındaki rekabet ayrı bi konu ama ben ülkemde bu kadar kana susamış bi taraftar istemiyorum.

Futbol arkadaş alt tarafı, yav sahaya girmeyi falan geçin çok ciddiyim FB forması ile dışarı çıkamazsın Trabzon'da. Herkeste silah var zaten vallahi çıkartır biri sıkar.

Sabah 10'da FB forması ile evden çık, akşama canlı eve dönemezsin net eminim.

Kaç tane videosu var örneği var, çocuklar Trabzon girişinde FB forması ile resim çekiliyor arabadan 3 maganda inip tartaklıyor formalarını çıkarttırıyor falan şehir içinde olsa kim bilir ne olacak.

• Şimdi haberlerde okudum, mourinho İstanbul'da Ali koç ve sadettin saran ile görüşmüş.

Artık haber ne kadar doğru ne kadar yalan bilmiyorum da, yıllık 12 milyon euro istemiş  

Bence asparagas bir haber.

Hadi diyelim bir salaklık yaptın bu adama bu parayı verdin.

Öncelikle gs forumundaki redpyro ve diğer çok bilmişlere göre, mourinho tam bir avel, bu işten anlamayan bir teknik direktör olacaktır  

Sonrasında da eğer şampiyonluk gelmez ise (yüzde 90 gelmeyecektir) kuyruğuna teneke bağlanıp gönderilecektir..

• burnaldinho B kullanıcısına yanıt

O zaman Mou veya o seviyeden başka çare yok. Nedense bu adama biraz mesafeliyim.

Benfica' nın hocası da güzel olur aslında.

Roger Schmidt tam bize göre, hem de genç. Ne yaparsa yapsın 3-5 sene tutacaksın.

Her sene birisinden ziyade, felsefe katacak bir adam lazım.

Aslında koç bunu yapmayı denedi ama eline yüzüne bulaştırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 11 Mayıs 2024; 13:24:25 >
  • john mclane kullanıcısına yanıt

Mourinho'ya 12 vermek yanlış mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pedri Pasta kullanıcısına yanıt

Kulübün, 12 milyon euro verecek bütçesi var mı?

Ya da sen mi destek çıkacaksın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john mclane -- 11 Mayıs 2024; 13:33:59 >

Takımdan sözleşmesi bitenleri ve faydasızları yollarsın üstüne bir de cl'ye kalırsın al sana 12m

Şu çöp lige 12M € verip hoca getirmek üstüne dış etkenlerle uğraşıp belki de şampiyon olamamak kadar saçma bir şey olamaz. Bizim bir hocaya o kadar para verecek lüksümüz yok. Ayrıca buna gerek de yok.

• Fbnin ikinci başkanının Gs ve Ts öven tweetleri orda duruyor. Ali Koç hâla aday olmayı düşünüyormuş. Bu adamın etrafı böyleyse kulübün bu hâle gelmesine şaşırmamak lazım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bize taraftar örneği başarı formülü verenler zamanında takımları piyasada yokken köşe bucak saklanıp hangi takım tuttuğunu gizleyenler.

Bizim başımıza gelenler x bir takıma gelse ne destek verirler ne piyasada dururlar.

Fenerbahçe Spor Kulübü olduğu için şu an maalesef sadece Futbolda başarı yok. Elbet o günlerde gelecek.

Ne demiş İslam Çupi;

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz. Şampiyon olmak mümkün, Fenerbahçe olmak imkansız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shieldwall

Şu çöp lige 12M € verip hoca getirmek üstüne dış etkenlerle uğraşıp belki de şampiyon olamamak kadar saçma bir şey olamaz. Bizim bir hocaya o kadar para verecek lüksümüz yok. Ayrıca buna gerek de yok.

Bu onla anlaştı bunla anlaştı haberleri tamamen Ali Koç'un başarısızlığını unutturması için hazırladığı kılıf. Bjk 13 kişi ile forvetinde Gökhan Töre ile şampiyon oldu. Yapan yapıyor yani bir şekilde. Ali Koç artık başarısız olduğunu kabullenecek diyeceğim de forumda bile canhıraş savunanları var adamın.

• Ya kardesim yine hoca tartismaya basladik. Camia tum enerjisini utanmaz ali kocu gondermek uzerine harcamalı. Bunu anlamanız icin daha kac hocanin gelip gitmesi ve daha kac gs sampiyonlugu izlemeniz gerekiyor?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Buradan yazması ve akıl vermesi ne kadar kolay ve güzel değil mi?

• İyi o zaman para verip iyi futbolcu da getirmesinler lig leş sonuçta di mi

Öyle mantık mı var

Ben tuttuğum takimda Mourinho gibi hoca görmek isterim, 12 de çok para değil Mourinho için. Paramız da yeter 12'ye.

Blok

Ali Koç cebinden vermiyor mu? Yani kulüp ödüyor ama Koç da sponsor olup işi hallediyor. tek sıkıntı Morinho burada başarılı olur mu? Bir kaç yıl durursa en az bir kupa alabilir ve bu kupa bir Avrupa kupası da olabilir.

Sergen ve Okan örneği yetmez mi? Diğer takımlar hocalarına 3-5M € verip ligi donunda sallayabilirken ben neden 10M € üstünde para vermek zorundayım?

Biz Jesus'a hem çok para verdik hem de transferleri için çok bütçe sağladık. Oradan ders alın artık.

• Morinho İsmail Kartal kadar puan toplayabilecek mi bakalım seneye.İsmail Kartaldan da 50 kat fazla para alarak

• Sağlam rotasyon lazım. MHY, Cengiz gibi çöplerin temizlenmesi lazım.

• Ali, seni de senin getireceğin herhangi bir futbolcuyu da, teknik adamı da istemiyoruz. Bir an önce o koltuğu yöneticilikten anlayan birisine devret. Çok seviyorsan Fenerbahçeni, sponsorluklarınla destek olmaya devam et.

#ALİKOÇİSTİFA

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

Bütün transferleri koç sponsor olup cebinden mi ödedi?

eğer bundan eminsen ispat edermisin?

Mourinho fenerbahçede başarılı olamaz diye düşünüyorum.,

• 
Sayfa: önceki 69056906690769086909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.