Şimdi Ara

💛💙 Fenerbahçe 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] ⭐⭐⭐⭐⭐ (6250. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 33 Misafir (3 Mobil) - 36 Masaüstü7 Mobil
5 sn
136.443
Cevap
426
Favori
3.635.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 62486249625062516252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    GS avrupada bu sene 2 maçmı oynamış?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Muthisbishi kullanıcısına yanıt
    Git Union FB maçını izle. Sonra Prag GS maçını izle. Azıcık futboldan anlıyorsan her şeyi anlarsın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt

Senden haber bekliyor başkan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı hakem gelirse bunlar nasıl bir tezgah düşünecek acaba merak konusu.

• Bu son olaylar aslında bir nevi zengin varlıklı Fenerbahçeli(?) turnusolu oldu. Kimin bizden kimin değil olduğunu gördük böylece. Günü geldiğinde bu takım ligden çektirilmezse de o kongreye yazıklar olsun. Yok işte niye savaşı bırakıyor muşuz da muşp muş muş, yıllardır bizim üzerimizden para kazanıyorlar ama hep bize operasyon çekiyorlar. Umarım hayal kırıklığı olmaz bu kongre. Bu Turnusol'de o kadar büyük bir turnusol ki, Aziz'in ve avanesi ihtiyar heyetinin Fenerbahçeli mi yoksa Fenerbahçe'nin getirdikleri ile olduğunu gösterdi.

Kendimizi bunlara daha fazla yem edemeyiz.

• pesclass kullanıcısına yanıt

Yabancı hakem işinde bizim takım gerçekten yanlış yaptı bu arada, o konuda size hak veriyorum kesinlikle konusu açılmışken.

Okan hocanın Türk hakemler de bizim ya desteklememiz lazım falan işleri çok boşa duyar kasmaydı, ben çıkıp biz de türk hakemlerden çok çektik FB doğru söylüyor demelerini bekledim. Tabi ondan sonra istiyolarsa olsun falan diye açıklamalar yapıldı ama çok geçti.

Sadece futbol için değil bizim ülkenin her aşamasında olan bi problem bu, AKP doğru bir şey söylese bile CHP reddeder, CHP doğru bir şey söylese bile AKP reddeder, GS doğru söylese bile FB reddeder, FB doğru söylese bile GS reddeder falan spiral olmuş gidiyor.

Geçen sene VAR yabancı hakeme geçecekti, yok türk hakemleri ingilizce bilmiyor falan filan dediler salladılar. O zaman yeri yok abi türk hakemlerinin en azından 3 büyüklerin maçında. Tamam hepsi işsiz kalsın demiyorum ben de ama en azından 3 büyükler için full yabancı hakem atanabilir, çok zor bir şey değil herkesin de kafası rahat eder.

Sahadaki 22 kişinin 16sı yabancı ama hakem ingilizce bilmiyor, işe bak. Bu adamlar dertlerini nasıl anlatacak sana o zaman?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burnaldinho -- 29 Mart 2024; 21:49:1 >

• sporx.com
    Kulüpler Birliği: ''Ali Koç göreve devam edecek''
    https://m.sporx.com/kulupler-birligi-ali-koc-goreve-devam-edecek-SXHBQ1063254SXQ
  • nk061 kullanıcısına yanıt

Fenerbahçe oyuncusu ceza almalı demek hakaret ya da tahrik değil tamamen böyle yazdıysan. Başka bölümlere tebrik ederim, çok iyisin, gs'yi çok seviyorum, Bjk'ye bayılıyorum yazmazsanız ya mesajı siliyorlar ya da ceza veriyorlar, böyle yazan adam Fenerbahçe'li olamaz, kısaca aslında başka bölümlere yazmak yasak gerçekte. Böyle sahte, samimiyetsiz ve yapmacık bir şey olacağına başka bölümlere yazmak tamamen yasak olmalı.

• gs'nin maçası yemez, yabancı hakem demek, hele bir de İngiliz hakem demek gs'nin tüm defolarının ortaya çıkması demek. gs yabancı hakem istiyoruz diye resmi bir açıklama yapmaz, yapamaz.

• burnaldinho B kullanıcısına yanıt
    Sadece ana hakemler degil Var hakemleri de yurtdisindan getirilmeli.

Var hakeminin verdigi yanlis kararlar ortada. Adamlar ônunde ki pozisyonu yanlis degerlendiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı hakem İngiliz hakem olursa tadından yenmez. Fenerbahçe ister İngiliz hakemi, çünkü biz bu oyunu erkek gibi oynuyoruz, çirkefe yatmıyoruz, üfleme ya da olmayan penaltı beklemiyoruz.

• Herkesin Turkiye de unuttugu sey zevkle maç izlemek... Bunun sebebi maçin her dakka kesilmesi.

Mesela GS konusunu açin okuyun maç boyu. Adam üflese faul bu diyorlar. Tribünler islikliyor. Bu sekilde Türk hakemi istese de akici oynatamaz zaten.

Yabanci hakem sadece adil olunmasi yonun de degil ayni zaman da maçin akisi için de gerekli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyaset futbolun iliklerine kadar girmiş ülke futbolunda yazık çok yazık inşallah FIFA bu ülkeye 20 yıl ceza verir hak ettik sonuna kadar. Seçim ayağına pfdk sevkleri açıklanmadı şaka gibi ülke.

• 50

• Basketbolda oyuncumuz Nigel Hayes Euro League sayısı reko kırdı. 50 sayı attı. Taraftarın desteği ile oldu. 43 sayısını attığında Koç oyundan çıkardı ama taraftar oyuna geri girmesi için tezahürat yapınca Koç hemen geri soktu.

• 50 sayı Euroleague sayı rekoru

Fenerbahçe Beko (@FBBasketbol) on Xtwitter
    NIGEEEEEEELLLLLLL HAYEEEEEEEESSSSS DAVISSSSSSSSSSSSSSSSSSS! @NIGEL_HAYES 5️⃣0️⃣ SAYI 5️⃣0️⃣
    https://twitter.com/FBBasketbol/status/1773795838789058646
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Harika bir başarı, Takıma ve Hayes e tebrikler. Olmayanlar kıskanmasın :).

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 62486249625062516252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.