Şimdi Ara

(ANA KONU) SAMSUNG GALAXY ''S4 KULLANICILARI'' KULÜBÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
18
Favori
53.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Okan9455

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Arkadaşlar S4'ün yeni renk seçeenek görselleri sızdırıldı

(ANA KONU) SAMSUNG GALAXY ''S4 KULLANICILARI'' KULÜBÜ

mavi çok güzel görünüyor

Evet

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferdinandferdi

Yeni Bölümümüz hayırlı olsun. Beni de kaydediniz lütfen..

Kaydettim ama kullanıcı kulübündeki yere bakarsanız ekstra bilgileriniz eksik. Telefonunuzun rengi, kaç gb versiyonunu kullandığınızı ve dilrseniz telefonunuzun üretim yeri hakkında bilgi verirseniz bilgilerinizi güncelleyeceğim

Özür dilerim yazmayı unutmuşum.

Telefonum Siyah, 16 GB ve üretim yeri China, satın aldığım firma Genpa İstanbul.

Teşekkür ediyorum.

• quote:

quote:

quote:

Yeni Bölümümüz hayırlı olsun. Beni de kaydediniz lütfen..

Kaydettim ama kullanıcı kulübündeki yere bakarsanız ekstra bilgileriniz eksik. Telefonunuzun rengi, kaç gb versiyonunu kullandığınızı ve dilrseniz telefonunuzun üretim yeri hakkında bilgi verirseniz bilgilerinizi güncelleyeceğim

Telefonum Siyah, 16 GB ve üretim yeri China, satın aldığım firma Genpa İstanbul.

Teşekkür ediyorum.

Şu hususu da eklemekte yarar var sanıyorum:

Telefonum rootsuz ve I9500XXUBMEA kodlu en son versiyonu Odin ile yüklenmiş durumdadır.

• Bazı arkadaşların cihazlarına, Rusya için en son yayınlanmış olan XXUBMF8 kodlu güncellemeyi yüklediklerini okuyorum. Bu yükleme sonrasında mutlaka cihazın CSC kodu değişecektir. Değişen CSC kodu (cihazda root olmadığı takdirde) tekrar TUR kodu haline nasıl getirilecektir? Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.i
  • 16 gb beyaz rootsuz made in china benide eklerseniz sevinirim :)
  • slm arkadaşlar,
    bende dün aranıza katıldım. Vodafone kurumsal taahhütle aldım.16 gb rootsuz beyaz made in vietnam. Hep güzel haberler almamız dileğiyle herkese hayırlı olsun.
  • quote:

Bazı arkadaşların cihazlarına, Rusya için en son yayınlanmış olan XXUBMF8 kodlu güncellemeyi yüklediklerini okuyorum. Bu yükleme sonrasında mutlaka cihazın CSC kodu değişecektir. Değişen CSC kodu (cihazda root olmadığı takdirde) tekrar TUR kodu haline nasıl getirilecektir? Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.i

bende rusya sürümünü yükledim csc ser oldu.tekrar aynı şekilde odinle türkiye romunu yüklediğimizde csc tekrar tur olur diye düşünüyorum.olmazsa mecburen root yapıp değiştireceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bazı arkadaşların cihazlarına, Rusya için en son yayınlanmış olan XXUBMF8 kodlu güncellemeyi yüklediklerini okuyorum. Bu yükleme sonrasında mutlaka cihazın CSC kodu değişecektir. Değişen CSC kodu (cihazda root olmadığı takdirde) tekrar TUR kodu haline nasıl getirilecektir? Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.i

Diger konuda ilk sayfada csc degisen telefonlarla ilgili bir bilgi var kies uzerinden telefonun seri numarasini girerek csc degistirilebiliyor s3 de denedim oldu :)

• quote:

Teşekkür ediyorum.

Bilgileriniz güncellenmiştir teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: wade03can

16 gb beyaz rootsuz made in china benide eklerseniz sevinirim :)

quote:

Orijinalden alıntı: bcanevi

slm arkadaşlar,
    bende dün aranıza katıldım. Vodafone kurumsal taahhütle aldım.16 gb rootsuz beyaz made in vietnam. Hep güzel haberler almamız dileğiyle herkese hayırlı olsun.

Bilgileriniz eklenmiştir teşekkürler

• Samsung Galaxy S4 Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken Konularda Bilgi Almanız İçin Aşağıdaki Konuyu İnceleyebilirsiniz Arkadaşlar:

http://forum.donanimhaber.com/m_77288364/f_//tm.htm#77288364
  • Ystipi kullanıcısına yanıt
    Lütfen kayıtlarıma S4 siyah/16GB/Made in China telefonumun ROOTSUZ olduğunu da ekleyebilir misiniz?
    Teşekkürler.
  • quote:

Lütfen kayıtlarıma S4 siyah/16GB/Made in China telefonumun ROOTSUZ olduğunu da ekleyebilir misiniz?
    Teşekkürler.

Eklenmiştir teşekkürler
  • 16 gb beyaz rootsuz china

• Home tusuna basinca gec algilamasini duzeltmeyi anlaticam arkadaslar belki birinin isine yarar

Ilk once s voice i aciyoruz ve ayarlara giriyoruz

Open via the home key secenegini kapatiyoruz

Asagilarda wake up command secenegi var onuda kapatiyoruz

Bu kadar arkadaslar farki hissedeceksiniz
    Not:telefondan yaziyorum resim ekledim ama cikarmi bilmiyorum :D
     (ANA KONU) SAMSUNG GALAXY ''S4 KULLANICILARI'' KULÜBÜ (ANA KONU) SAMSUNG GALAXY ''S4 KULLANICILARI'' KULÜBÜ

• Güzel konu takipteyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bunu daha önceden kimse fark etti mi bilmiyorum ama samsung s4 e 400 mb zram ayarlamış.gördüğümde çok şaşırdım 2 gb ram varken ne gerek var diye ama durum böyle.400 mb zrami görmek isteyenler telefona diskinfo programını yüklesin en altta swap olarak görünen yer samsung un ayarladığı zrami gösteriyor.

• quote:

arkadaşlar bunu daha önceden kimse fark etti mi bilmiyorum ama samsung s4 e 400 mb zram ayarlamış.gördüğümde çok şaşırdım 2 gb ram varken ne gerek var diye ama durum böyle.400 mb zrami görmek isteyenler telefona diskinfo programını yüklesin en altta swap olarak görünen yer samsung un ayarladığı zrami gösteriyor.

İlginç önemli ayrıntı
  • quote:

quote:

arkadaşlar bunu daha önceden kimse fark etti mi bilmiyorum ama samsung s4 e 400 mb zram ayarlamış.gördüğümde çok şaşırdım 2 gb ram varken ne gerek var diye ama durum böyle.400 mb zrami görmek isteyenler telefona diskinfo programını yüklesin en altta swap olarak görünen yer samsung un ayarladığı zrami gösteriyor.

İlginç önemli ayrıntı

4.2.2 ile samsung s3 e 200 mb zram ayarladı ama 1 gb ram yetersiz olduğu için zram gerekliydi.s4 teki 2 gb rame rağmen neden zram kullanma gereksinimi duydular anlamadım.

• yeni konu hayirlı olsun.
    siyah rootsuz 16 gb.
  • Konunuz hayırlı olsun. siyah 16 gb rotsuz made in china.
    eklerseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freekmichael -- 5 Temmuz 2013; 3:38:37 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.