Şimdi Ara

(ANA KONU) SAMSUNG GALAXY ''S4 KULLANICILARI'' KULÜBÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
18
Favori
53.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar s4 ilk paketten çıktığında ekranda şeffaf filmi var mı ? (yazılı olan sormuyorum)
  • sadece yazılı olan jelatin var onu çıkarınca hiç birşey yok

@muhittin1
  • Değerli S4 Kullanıcıları, Dileyen Olursa İlk Mesajda Yer Alan İmza Kodlarını Kullanabilirsiniz, İmza Kodlarını Hiç Düzenleme Yapmadan Direk İmza Bölümüne Yapıştırın, Aksi Takdirde İmzanızda Yazı Kaymaları Vb Durumlar Meydana Gelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaandulger

sadece yazılı olan jelatin var onu çıkarınca hiç birşey yok

@muhittin1

teşekkürler, bana var gibi geldi emin olamadım
  • Bir sorum daha var konuşurken kulaklık bölümümde ses gelirken bir cızıltı geliyor aynı sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Değerli S4 Kullanıcıları, Dileyen Olursa İlk Mesajda Yer Alan İmza Kodlarını Kullanabilirsiniz, İmza Kodlarını Hiç Düzenleme Yapmadan Direk İmza Bölümüne Yapıştırın, Aksi Takdirde İmzanızda Yazı Kaymaları Vb Durumlar Meydana Gelir...

öyle yaptım hocam zaten ama olmuyor ya
  • İmzanızdaki tüm herşeyi silin temizleyin, ardından imza kodunu kopyalayıp olduğu gibi yapıştırın. Bakın ben yaptım düzgün gözüküyor aşağıda :

(ANA KONU) SAMSUNG GALAXY ''S4 KULLANICILARI'' KULÜBÜ

Samsung Galaxy S4 Kullanıcıları Kulübü

8 Çekirdek İşlemci (1,6 GHz Dört İşlemci + 1,2 GHz Dört İşlemci) | 2 Gb Ram | Exynos 5 Octa 5410 | HSDPA 42.2 Mbps | Android 4.2.2 Jelly Bean | 2.600 Mah Battery |
    Full HD Super Amoled Display | 5 Inc | 1920 x 1080 | 441 PPI | 16M Colors | Corning Gorilla Glass 3 | 13 Mp Kamera

• quote:

İmzanızdaki tüm herşeyi silin temizleyin, ardından imza kodunu kopyalayıp olduğu gibi yapıştırın. Bakın ben yaptım düzgün gözüküyor aşağıda :

Samsung Galaxy S4 Kullanıcıları Kulübü

8 Çekirdek İşlemci (1,6 GHz Dört İşlemci + 1,2 GHz Dört İşlemci) | 2 Gb Ram | Exynos 5 Octa 5410 | HSDPA 42.2 Mbps | Android 4.2.2 Jelly Bean | 2.600 Mah Battery |
    Full HD Super Amoled Display | 5 Inc | 1920 x 1080 | 441 PPI | 16M Colors | Corning Gorilla Glass 3 | 13 Mp Kamera

hocam yapıyorum ama satır kayıyor yapıştırdığımda
    ayrıca china

• arkadaşlar s4 te pil ömrünüz nasıl ? ben telefonu daha 3 kez tam şarj yaptım yani batarya daha tam kalibre olmamasına rağmen 4.45 dk ekran açık kalma süresi ve 18 saat toplam kullanım süresi alıyorum.bu 4.45 dakikanın 3 saati browser kullanımı yaklaşık 45 dakikasında ise oyun oynadım.gerisi whatsapp,müzik vs gibi şeylerle geçti.parlaklık browserdayken %30 civarında oyunda ise %50 ye alıyorum.pil tam kalibre olunca bu süre biraz daha uzayabilir.bence s4 çok çok iyi pil ömrü sunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdinandferdi

Yeni Bölümümüz hayırlı olsun. Beni de kaydediniz lütfen..

Kaydettim ama kullanıcı kulübündeki yere bakarsanız ekstra bilgileriniz eksik. Telefonunuzun rengi, kaç gb versiyonunu kullandığınızı ve dilrseniz telefonunuzun üretim yeri hakkında bilgi verirseniz bilgilerinizi güncelleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ystipi -- 30 Haziran 2013; 0:54:16 >
  • Bölüm hayırlı olsun, benide eklerseniz sevinirim.

Rootsuz, 16 gb, beyaz
  • İlk mesajımdaki her 2 imza kodlarıda ''SiYaH'' nickli arkadaşımızın yardımı ile sorunsuz şekilde yenilenmiş olup, hiçbir sorun kalmamıştır. Teşekkürler...
  • oldu sanırım bu sefer
  • 16gb+32 sd --rootlu--beyaz--- made ın chına
  • Tek 32 gb alan benim galiba bu arada made in vietnam yazmayi unutmusum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naima

Bölüm hayırlı olsun, benide eklerseniz sevinirim.

Rootsuz, 16 gb, beyaz

Sağolun, belirttiğiniz bilgilerle eklendiniz

quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

oldu sanırım bu sefer

Evet

quote:

Orijinalden alıntı: F-138

16gb+32 sd --rootlu--beyaz--- made ın chına

Ekledim

quote:

Orijinalden alıntı: deadwarrior

Tek 32 gb alan benim galiba bu arada made in vietnam yazmayi unutmusum

Ekleme yapıldı

• test
  • Arkadaşlar S4'ün yeni renk seçenek görselleri sızdırıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ystipi -- 30 Haziran 2013; 23:37:51 >
  • 16 Gb Rootsuz siyah bataryada Made In China yazıyorda
  • quote:

Arkadaşlar S4'ün yeni renk seçeenek görselleri sızdırıldı

mavi çok güzel görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.