Şimdi Ara

ANA KONU FORUMDA EN ÇOK SEVDİĞİNİZ ÜYE KİM (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
935
Cevap
3
Favori
14.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki

ANA KONU FORUMDA EN ÇOK SEVDİĞİNİZ ÜYE KİM

(En Son Oy Tarihi: 11.6.2020)
Giriş
  • Helal olsun issizlikte sinir tanimiyosunuz vallahi ama taktir ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Software Fountain

Affiliation, iamburak, TheRad67 (galiba yanlış yazdım) ve avatarında BMW (12.000 mesajı olan ismini unuttum) (hatırladım Angelica) bu dört arkadaşı severim iyi adamlardır.

Tesekkur ederim kardesim, cansın :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sizleri de tebrik ediyorum Çeyrek finale kadar gelmekte büyük bir başarıydı YARI FİNAL olmadı ama olsun . Çeyrek finalli göremeyenlerde vardı tekrar kutlarım

Kediyeyolgösterenadam VS Livemau5..I Toplam oy : 184 Kediyeyolgösterenadam 61% (113) oy . I

http://forum.donanimhab.../m_107883898/f_//tm.htm
    - POTUR VS ZORRADAM........................I Toplam oy : 230 Potur 65% (150) oy .......................... I

http://forum.donanimhab.../m_107884640/f_//tm.htm
    - -b0Ni VS Stan Marsh...........................I Toplam oy : 221 -b0Ni 68% (152) oy .......................... I

http://forum.donanimhab.../m_107885049/f_//tm.htm
    - Turbolinea VS AvriL<3........................I Toplam oy : 423 turbolinea 58% (247) oy .................. I

• 2. turda 5. olarak elendim ama önümdeki 4 kişiden 3ü şuan yarı finaldeler. Yani bu beni forumun en sevilen 9. kişisi yapıyor. Teşekkürler donanımhaber

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BU GÜN FİNALE GEÇMELİYDİK AMA İNTERNET İZİN VERMİYOR KONUYU BİR TÜRLÜ EDİTLEYEMİYORUM FOTOĞRAF KOYAMIYORUM BU YÜZDEN 1 YADA 2 GÜN DAHA YARI FİNALLER SÜRECEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galapagoskaplumbağası -- 20 Temmuz 2015; 22:21:41 >
  • İnternet hızlandı hemen anketti artık açayım dedim .
    8 günlük Yarı Final anketti bu gün bitti . Geriye son 4 kişi kalmıştık ama artık 2 kişi kaldık.

Kediyeyolgösterenadam ile potur Yarı Final anketinde elendiler ve bu forumun konu dışı bölümünün en çok sevdiği 3. yada 4. kişisi siz oldunuz.
    Final bu kadar yakınken elenmek kötüdür ama yinede bu büyük bir başarı sizi yine kutlarım.

Turbolinea vs -b0Ni FİNAL ANKETTİ oldu geriye iki kişi kaldınız ama sadece 1 niz birinci olacak İki kişiyide tebrik ederim şimdiden
  • Waoow arada kaldım şimdi bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boni boni boni !

• Oy gizli kullanılır.
    Ben söylemiyorum

• Finale geldik demek 2 aydan fazla sürmüş. Konu dışının en uzun ve en çok katılımlı oylaması oldu sanırım. Bence turbolinea alacak finali.

Survivor gibi üyeler 2 ay boyunca yarıştı. Ama bu konunun kazananı galapagoskaplumbağası. Survivor'da nasıl asıl kazanan Acunsa o hesap yani Ünlendi forumda.

Şaka bir yana 2 ay boyunca bırakmadan düzenli bir şekilde devam ettirdiniz konuları. Takdir ettim

• turbodan herkes nefret etmiyor mu nerden geliyo bu oylar. bende bloklu zaten
  • #OylarTurboLinea'yaa
  • Turboyuda sevmiyor millet ama diğerlerine gıcık oluyor o yüzden turboya veriyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben biraz daha terimsel konuşurum
    toplamda 25 anket düzenledim 4500 oy alındı bu oyların 1000 turboya ait

• Ben ikisini de sevmiyorum

Ben berrakı seviyorum

• JessePinkman nickli üyeyi çok severim
  • KAZANANA 24 PEPSİ GÖNDERİYORUM
    BÜYÜK ÖDÜL
  • TABİKİ TURBOLİNEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DH SENİNLE GURUR DUYUYOR . Sen BİZİM KALBİMİZİ ÇALDIN REİS TURBO
  • para canavarı turboyu şampiyon yaptırmayacagiz
    diğer aday da Troll ama gene de oylar b0ni ye

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.