Şimdi Ara

ANA KONU FORUMDA EN ÇOK SEVDİĞİNİZ ÜYE KİM (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
936
Cevap
3
Favori
14.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki

ANA KONU FORUMDA EN ÇOK SEVDİĞİNİZ ÜYE KİM

(En Son Oy Tarihi: 11.6.2020)
Giriş

Orijinalden alıntı: galapagoskaplumbağası

2016-2017 KAYITLARIMIZ DA BAŞLADI MESAJ ATIN LİSTEYE EKLERİM

Hocam şimdi başlatma kayıtları bence. Uzun zaman var. Kayıt yaptırıp forumu bırakanlar olabilir. Yeni ankete geçmeden önce kayıtları başlatsan daha iyi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

ben bile turboya attım

Abi şu kadar tatlı bi adam var mı ya 20 tane olsa 20'sini de sana veririm boni hadi ateşle artık ver ayarı şenlensin anket

• Birilerinin banı açılmış hemen konum ile ilgilenirmiş

• quote:

Hocam bilginiz olsun önümüzdeki senede yine anketti başlatacağım artık bu sefer Çeyrek finalide geçeceğinizi umarım

Seneye beni ekleme hocam başka insanlarda girsin hep girip durmayalım

• Stan Marsh kullanıcısına yanıt
    Olmaz öyle şey hocam sizi sevdiğim için listede olacaksınız . Tabi ısrar ederseniz çıkartırım ama ÇEYREK FİNAL e giren üyeleri Ön elemelere falan almayacağım hocam . Siz artık sonraki turlarda listeye sokarım

• quote:

Olmaz öyle şey hocam sizi sevdiğim için listede olacaksınız . Tabi ısrar ederseniz çıkartırım ama ÇEYREK FİNAL e giren üyeleri Ön elemelere falan almayacağım hocam . Siz artık sonraki turlarda listeye sokarım

Sen bilirsin madem öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Livemau5

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

ben bile turboya attım

Abi şu kadar tatlı bi adam var mı ya 20 tane olsa 20'sini de sana veririm boni hadi ateşle artık ver ayarı şenlensin anket

Wow tatlı demek. #lovewins #pride L❤B

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratch

quote:

2016-2017 KAYITLARIMIZ DA BAŞLADI MESAJ ATIN LİSTEYE EKLERİM

Hocam şimdi başlatma kayıtları bence. Uzun zaman var. Kayıt yaptırıp forumu bırakanlar olabilir. Yeni ankete geçmeden önce kayıtları başlatsan daha iyi bence.

Zaten şu sıralar internette fazla ilgilenemiyorum . Telefon hattı H çekiyor artık neyse .

Forumda olamadığım için konularım güncel kalamıyor bende listeye eklemeler başlarsa konunun daha güncel kalacağını düşündüm
    Listeyede 1 hafta olmaz eklemeler yapacağım ama şu sıralar yapamıyorum listeyi değiştirmek şu anda benim için çokk zahmetli iş

• quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

bu ankette yaşamıyor olabilirdim.
    imzama da ekledim
    Iğdır da teröristler tarafından önüm kesildi.

olayı tekrar anlatıyorum. D.beyazıt'tan çıktım. Iğdır'a doğru gidiyordum. Iğdır sınırı diye tabela vardı. bizim asker ve tank orada bekliyordu. Oraya 2-3 km geçtim. İlerde kalabalık bir araç grubu. İlk düşündüm bu saatte çevirmemi olur diye ama bir yandan da düşündüm. bunlar terörist kesin diye. Yaklaştık iki tane kaleşlikoflu terörist duruyor araçları da yan yan çekmişler. bize silahları doğrulttular. WARE WARE DİYE bağırıyordu.(GEL GEL ANLAMINDA)

yanımda arkadaş vardı iran dan geliyorduk nahçvivan a gidecektik. nahçivan dönüşü geri gürcüstan a geri dönüp Ermenistan gezisi yapmak hedefi vardı

tabi arkadaşım uyku sersemi. Bizi indirdiler.ben dedim ki ben irak kürt bölgesine de gittim. Ben kürtleri seviyorum diye çıkışta bulundum. Pasaportumu falan gösterdim. Nerelsin diye sordu bana. Omzumu okşadı ne iş yapıyorsun? babam eczacı onun yanında çalışıyorum dedim. Sonra elimdeki telefonu arabaya attı rutin kimlik kontrolü dedi.

ben o sıra korktum bizi sıraya dizip kurşunlayacaklarını düşündüm. bu kelimleri ettikten sonra oradakiler benim için şunu düşünmüşler. bu adam subaydır.

bizi sıraya dizdiler. bizim asker geldi. teröristler kaçtı ve çatışma çıktı. biz yere yattık çatışma 10 dk felan sürdü. sonra arkadaş korkudan başkasının arabayla Iğdır a gitti. Iğdır'a gittikten sonra bizimle beraber sağ kalanlarla çay içtik.

benle beraber gezen arkadaş ise ilk uçakla Iğdır'dan İstanbul a döndü. KORKUDAN YANİ.

Ulan ahahahahah hala inanan varmi bu trolle ya ahahahhahah

• quote:

Orijinalden alıntı: Eastwood222

İkisi de adam değil. Biri para için en yakınını satacak karaktere sahiptir,sonra gelir burda insanlar çok kötü diye yalandan zırlar. Diğeri de sabahtan akşama trollük yapar,gereksizin tekidir. Olmasa da olur.

Yalakalık yapmayın.

Konuda gördüğüm en doğru yorum.

• Kayıtlar başladı
  • Kim taniyor acep beni? Yaz yaz merak ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam akşam bir up
  • quote:

Kayıtlar başladı

ekle
  • Hep yazı turayla oy veriyorum
    Talihli malum aşkta bi numarası olmayıp para para diyen

• 2016-17 de yer alabilirmiyim hocam?

• 2016 17 kayıtları yerine en sevilmeyen üye anketi yap finale çıkarım bak o zaman 😆

• Güncel

• Listeye yeni katılan üyelerimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Diğerlerine yetmedi ama onlar kendilerini biliyor <3

hain
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.