Şimdi Ara

[ANA KONU] ASUS X550JX-XX171D - Oyun Bilgisayarı (2015-2016 F/P Kralı) (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.788
Cevap
34
Favori
67.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 3.0 sürücüsü bu şekil. Bir fark var mı?
    [ANA KONU] ASUS X550JX-XX171D - Oyun Bilgisayarı (2015-2016 F/P Kralı)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bende bu şekilde.Benim işletim sistemi 8.1 dreamsparktan indirip kurmuştum.Sürücülerin tarihleri aşagıda hocam.

Generic USB hub: sürücü tarihi 21.6.2006
    intel 8 series: sürücü tarihi 31.7.2013
    USB birleşik aygıt: sürücü tarihi 21.6.2006
    USB kök hub: sürücü tarihi 21.6.2006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chosen312 -- 15 Kasım 2016; 19:39:26 >

• Hocam abim de aynı bilgisayarı kullanıyor. Onun da usb3.0 diski var. Sordum kaçla atıyordun diye. O da 30-40 küsür dedi. Laptoptaki hddnin okuma hızı düşük. Sanırım bundan kaynaklanıyor. Ssd veya adam gibi bir hdd takılı olursa gerçek hıza ulaşır bence.

• Hocam ama pc de test ettim pc nin içindeki hard diski orda yazma 100 mb/s gösteriyor.Bence driver dan dolayı sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknik servise ulaş bence. Yazılımsal birşeyse uzaktan halledersiniz.

• bakalım hocam hafta sonu format atıcam win 10 kurucam sonuç ne olucak merak ediyorum.
  • Chosen312 kullanıcısına yanıt
    Ama test yazilimiyla explorer.exe nin dosya kopyalama hizini esit tutamazsin :) kablodan gecmesiyle satadan gecmesi ayni seyler degil. Ssd olursa fark hissedilir.. gerci driverde eski intelin sitesinden guncel driveri indirmen gerekiyor. Pm den attigim uygulamanin bulmama sebebi intelin kendi driverinin kurulu olmamasindan dolayi. Ama hdd nin hizi ssd ye bagli. Dvd yerini sokup hdd taktim. Usb 3.0 flash bellek var ssd den atinca 780 90 mb ama hdd den atinca 25mb den atiyor..
  • Hocam pc yi ilk aldıgım zaman arkadaşın hard diskten oyun atarken 90 mb/s ile atıyordu dosyalırı.

• ekran karti guncellemesi gelmis heray guncellememi atiyor bi ise yarasa..
  • jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkan oyunları optimize etmek için veriyorlar hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mskblt

Yeni çıkan oyunları optimize etmek için veriyorlar hocam.

pes 2017 kurdum baskada yeni oyun kuracak kotam yok ozaman bana hic bir geregi yok yeni oyun kuranakadar

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Size yok hocam işde :D size yok diye herkese olcak diye bişey yok.Benim mesela kota sınırım yüksek ben 1 hafta içinde Yeni COD'u oynamayı düşünüyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mskblt

Size yok hocam işde :D size yok diye herkese olcak diye bişey yok.Benim mesela kota sınırım yüksek ben 1 hafta içinde Yeni COD'u oynamayı düşünüyordum.

sinirsiz netim olsa turktorrentte ne var ne yok
    cekecemde sinirsiz netim yok gta5 bile indirip deneyemedim.d olunca kurariz yinede yedekte bulunsun.d

• Hocam kafayı yiyecem artık ne yapsam çözemedim bu usb 3.0 meselesini Intel(R)_USB_3.0_eXtensible_Host_Controller gibi bişi olması lasım benim aygıt yöneticisinde ama yok. O olmadığı için oluyor bu hız sorunu.

• Hocam resimdeki driverların herhangi birinde olaylar sekmesinde

"Driver Name: usbxhci.inf" var mı?

• benim veri hizimda cok dusuk harddisk cok kotu ssd yok 3.0 tasinabilir harddiskten veri kopyaliyorum resmen yerlerde surunuyor... yine ekran kartina guncelleme gelmis ...

• Yok hocam göremedim öyle bişi.Tam olarak nereye bakmam lasım?
  • Hocam hard disk kötü ama testlerde 100 mb yazma cıkıyor.Benim hard diske 30 ile atıyor dosyaları.Benim pc 3.0 görmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chosen312

Hocam hard disk kötü ama testlerde 100 mb yazma cıkıyor.Benim hard diske 30 ile atıyor dosyaları.Benim pc 3.0 görmüyor.

benimkide 30 mb alti yaziyor cok dusuk sorun neyden kaynakli acaba

• Hocam sizde de böyle mi aygıt yöneticisindeki yer.Üsteki mesajda atmıştım.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.