Şimdi Ara

[Ana Konu] Asus ROG GL502VE (1050Ti, 7300HQ, 256 gb) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.330
Cevap
30
Favori
74.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ButcherofBlaviken

Teşekkür ederim. Gerçek servis anlayışı bu değil, abd ve avrupada gerçek servis anlayışı var. Nefret ediyorum bizim milletin bu huyundan, üçkağıtçılar yeminle. 18 tane siparişim elime ulaşmadı hepsi tek tek iade yapıldı Gearbest te ya bu gavurların iş ahlakı sözde biz Müslümanlardan fersah fersah önde. Neyse konuyu yeterince dağıttım. İstanbul'a dönüp taktırdığımda post atarım muhakkak. 👍
    Bizdeki çoğu firma sağı solu arıza veren ürünleri için sorumluluk almaz. Bir sorunla gidip yüz sorunla geri dönme ihtimalide yüksek. Asus iyi de çevresi kötü işte

• sleepsZz S kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız 300 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/hi-level-8gb-2400mhz-ddr4-notebook-ram-hlv-sopc19200d4-8g-p-BD805495

Şöyle bir ram var 8gb 2400 mhz fiyatı 350 tl. Sizce uygun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepsZz

Laptopa 300 liraya kingston 8GB 2400mhz ram taktım. Bilgisayar oh be dedi sen nerdeydin dedi... Pubgdeki ram kullanımı direk 9gb civarlarına geldi rahat rahat çalışıyor pc anlık takılmalar gitti. Öneriyorum. Pc canlandı...
    Ekstra ram mi oluyor bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Bluetooth sorununa çözüm bulabildin mi kardeşim?

Aynı sorun bende de var ve çözemedim daha.

Alıntıları Göster
    Ekstra birşey yapmamıştım aslında, sorun kendi kendine halloldu sanırım. Sürücüleri tekrar güncellemeye çalışma çabasında oldum o kadar. Geçmiş zaman olduğundan çok da birşey hatırlamıyorum aslında.
  • Cod mw3, nfs payback, fifa 18 gibi oyunlar ile solidworks 2016 yı kullanırken standart ayarlarda herhangi bir sorun yaşamadım. Normal kullanımda da problemsiz. Tasarruf modunda 7-8 saat rahat şekilde pilde kullanım sağlıyor.

İyi forumlar..
  • video_tdr_failure nvlddmkm.sys hatası alıyorum alt tab yaptıkç nasıl çözebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuhuku

1. Nvidia GeForce Experience uygulaması bilgisayarınıza yüklü ise bunu kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatın
    2. Bilgisayarı güvenli modda başlatıp eski sürücüyü kaldırın
    3. Bilgisayarı yeniden başlatıp otomatik olarak sürücü güncellemesini devre dışı bırakma amacıyla internet bağlantınızı geçici olarak kapatın
    4. İndirmiş olduğunuz yeni sürücüyü Özel =>Temiz kurulum seçerek kurun (nvidia nın sayfasından indir güncel sürücüyü )

bu işlemleri yapmadan önce malvarebytes progranı indirip güncelledikten sonra tarama yapın cıkanları tekrar başlatarak silin
    kaldırmamız gereken sadece 1050ti 'ın sürücüsü mü yoksa işlemcinin ekran kartına da işlem yapmamız gerekiyor mu?
    yeni sürücüyü kaldırmadan mı indirmemiz lazım sanırım bi de? kusura bakmayın bu konularda pek bilgiye sahip olmadığım için danışmadan ,emin olmadan denemekten korktum diyebilirim :D

• Biraz önce Apex Legends'i açarken laptop böyle bir şey geldi karşıma. İlk defa görüyorum bu hatayı. Zaten VIDEO_TDR_FAILURE hatasına çözüm ararken bu çıktı. Acaba birbiriyle bağlantısı var mı?

• AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt
    iki hatada yanlış kurulum...driverlerı silin ekran kartı driver internet sayfasından indirin. Windows güncellemesi kapalı olsun. indirmiş oldugunuz driverlerı yukleyın
  • Aynı hatayı bana da verdi. Dediklerinizi yaptım. Tekrar aynı hatayı verdi fakat hata verdikten sonra oyunu tekrar açınca oyun açıldı. Enteresan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı Intel ekran kartından kaynaklanıyor. Intel'in kendi sitesinden güncel driverı güvenli modde DDU aracılığıyla kaldırıp sonra tekrar yükledim.
  • Bütün driverlari hem intel hem nvidia, ddu ile güvenli modda kaldırıp güncelleri yüklememe rağmen apex acilirken mavi ekran hatasi veriyor. Nedendir acaba?

• gsserhat kullanıcısına yanıt
    Aldigin hata ne tam olarak, ben de ddu ile kaldirip inteli guncelledim fakat devam etti bende de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lebmilebi -- 27 Şubat 2019; 22:29:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebmilebi

Aldigin hata ne tam olarak, ben de ddu ile kaldirip inteli guncelledim fakat devam etti bende de.
    Üstte adigenin aldığı hata. Kodu kontrol etmedim ama aynı sanırım.

• Arkadaşlar benim bu pc de değişik bir sorunum var. Pc nin bataryası 2 saatten fazla normal zamanda kesilikle gitmiyor.Suan pil full dolu güç tasarrufuna aldığımda 2 saat 30 dakika gösteriyor.Ama bazen ortalama 2 ayda 1 kere bataryası 6-7 saat arası gidiyor ben çözemedim bu durumu ne yapmam lazım.
  • Arkadaşlar kendi başlığı pek yok o sebeple buraya yazayım dedim.

Asus rog serisi bir bilgisayarım var. Bugün öğleden sonra nedense içinde kurulu gelen uygulaması GPU ısısını ve MHz kullanımını görselde göründüğü gibi - olarak göstermeye başladı. Masaüstü ekranında ve chrome kullanırken böyle gösteriyor. Photoshop veya başka grafik gerektiren uygulama açınca ise ısı ve MHz değerini olması gerektiği göstermeye başlıyor. Yazılımda mı bir sorun var çözemedim

• Sorunun kaynağını buldum. Nvidia sürücüsü kaynaklı. Son sürücü yerine eski bir sürücüyü kurunca değerler normale döndü.
  • Merhabalar arkadaşlar, GL502'yi 2 Şubat 2018 tarihinde aldım, 1 sene daha garantisi mevcut.

Aldığımdan bu zamana kadar Coil Whine sorunu pek yoktu çok çok az ses duyuluyordu fakat son günlerde bu ses oldukça arttı. PC boştayken, mouseyi her hareket ettirmemde vs sesi rahatlıkla duyabiliyorum. Sadece kulaklıkta ve oyunlarda sesi duyamıyorum.

Garantiye yollasam ne gibi bir yararı olur bana?
  • sayitguler kullanıcısına yanıt
    bios güncellemeniz var ise bios güncellemesi yapın. Servise gönderdiginizde değişim alırsınız buyuk ihtimal ama servisin tavrıda önemli.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.