Şimdi Ara

[ANA KONU] Acer Aspire Switch 10 [PAYLAŞIM] [DENEYİM] [KULLANICI KULÜBÜ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
3.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süredir tablet bakıyorum. Evde bir iPad mini mevcut ancak her seferinde dizüstü bilgisayarı açıp uğraşmamak, kolayca elde Win 8 kullanmak ve ayrıca iş durumlarında sunumları üzerinden yapmak için iOs veya Android yerine Win 8 bir tablet arıyorum.

Bu ürün ilgimi çekti, konudaki olumlu yorumlar da hoşuma gitti açıkçası. Bazı sorularım olacak, yanıtlarsanız sevinirim.

Bu üründe stylus kalem kullanma imkanı var mı? Kutu içeriğinde var mı yokmu bilmiyorum, yoksa ayrıca tedarik edeceğimiz bir stylus'u kullanabilir miyiz?

HDMI ile TV'ye ve VGA ile projeksiyona bağlayabilmem için bir görüntü çıkışı mevcut mu?

Klavyesiz kullanmayı düşünüyorum, neredeyse hiç klavye kullanmayacağım. Bunun dezavantajı olur mu? klavyesi içerisinde klavyeye bağlı kalmamızı zorunlu tutacak ekstra batarya, bağlantı noktası, şarj noktası vs mevcut mu?

Chrome kullanımında aynı anda açacağınız 10-20 tab ile cihaz kasılma gösterir mi?

Ve de klavye mouse olmadan internet explorer kullanımı parmak ile ne kadar rahat?

Yanıtlarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynedim

Arkadaşlar uzun süredir tablet bakıyorum. Evde bir iPad mini mevcut ancak her seferinde dizüstü bilgisayarı açıp uğraşmamak, kolayca elde Win 8 kullanmak ve ayrıca iş durumlarında sunumları üzerinden yapmak için iOs veya Android yerine Win 8 bir tablet arıyorum.

Bu ürün ilgimi çekti, konudaki olumlu yorumlar da hoşuma gitti açıkçası. Bazı sorularım olacak, yanıtlarsanız sevinirim.

Bu üründe stylus kalem kullanma imkanı var mı? Kutu içeriğinde var mı yokmu bilmiyorum, yoksa ayrıca tedarik edeceğimiz bir stylus'u kullanabilir miyiz?

HDMI ile TV'ye ve VGA ile projeksiyona bağlayabilmem için bir görüntü çıkışı mevcut mu?

Klavyesiz kullanmayı düşünüyorum, neredeyse hiç klavye kullanmayacağım. Bunun dezavantajı olur mu? klavyesi içerisinde klavyeye bağlı kalmamızı zorunlu tutacak ekstra batarya, bağlantı noktası, şarj noktası vs mevcut mu?

Chrome kullanımında aynı anda açacağınız 10-20 tab ile cihaz kasılma gösterir mi?

Ve de klavye mouse olmadan internet explorer kullanımı parmak ile ne kadar rahat?

Yanıtlarsanız sevinirim.

1. kutudan kalem çıkmıyor ama herhangi bi stylus kalemi kullanabilirsiniz.

2.mini hdmi çıkışı mevcut. mini hdmi çıkışıı vga ya çeviren aletler var. alıp kullanabilirsiniz. ben kullanıyorum herhangi bi sorun yok.

3. klavye tamamen boş. sadece klavye yani. kullanmazsan bişey kaybetmezsin.

4. kasılmaz.

5. explorer on sürümüyle kendini epey geliştirmiş. rahat bir şekilde kullanırsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazı yaklasık 15gun once teknosa dan aldım casper nirvana n210 ile bunun arasında baya bi ikilemde kaldım ancak malzeme kalitesi ve ekran kalitesi cok daha iyi oldugu icin aceri sectim. Photosop vs cok rahat calıstırdıgı gibi outlast vs yukledim oynadım bu kdr performans alabilecegimi beklemiyordum alacak arkadaslara kesinlikle oneririm keske dahili hafızası 32gb değil 64gb olsaydı tek sıkıntısı bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni de listeye ekleyebilirsiniz
  • Bu ürünü Windows 10 a yükselten oldu mu? Ben yükseltme yaptım. Herşey düzgün çalışırken tablete sıfırlama yaptıktan sonra klavye yi hiç bir türlü cihaza tanıtamadım (Usb portu çalışıyor). Müşteri hizmetleri servise göndermemi istedi. İşn garip tarafı web sitesinde windows 10 a ait güncel 1 tane bile driver yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: einsteinz

Bu ürünü Windows 10 a yükselten oldu mu? Ben yükseltme yaptım. Herşey düzgün çalışırken tablete sıfırlama yaptıktan sonra klavye yi hiç bir türlü cihaza tanıtamadım (Usb portu çalışıyor). Müşteri hizmetleri servise göndermemi istedi. İşn garip tarafı web sitesinde windows 10 a ait güncel 1 tane bile driver yok.

Ben yükselttim ama geri dönemiyorum alt f10 yapıp recovery den yukle diyorum dosya eksik diyor.
    Sanırım recovery uçtu.

• geçmiş olsun satın alanlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eofdred

geçmiş olsun satın alanlara.

Neden?
  • eofdred E kullanıcısına yanıt
    Ürün bu zamana kadar kullandığım ve kullanmaktan keyif aldığım nadir cihazlardan biri. Evet acer marka olarak türkiye pazarında başarısız, aynı şey servisleri için de geçerli. Ama muadil ürün olarak asus t100 den bana göre bir gömlek üstün cihaz. Bu ürünü almadan önce asus t100 ü 1 hafta kullandım, klavyesinin gıcırtı sesi ve malzeme kalitesi beni tatmin etmedi.
  • kaanbocuk kullanıcısına yanıt
    Recovery çalışmıyorsa yerine win 8.1 li flash hazırlayıp sıfırdan windows kurabilirsin.
  • quote:

Ürün bu zamana kadar kullandığım ve kullanmaktan keyif aldığım nadir cihazlardan biri. Evet acer marka olarak türkiye pazarında başarısız, aynı şey servisleri için de geçerli. Ama muadil ürün olarak asus t100 den bana göre bir gömlek üstün cihaz. Bu ürünü almadan önce asus t100 ü 1 hafta kullandım, klavyesinin gıcırtı sesi ve malzeme kalitesi beni tatmin etmedi.

şu an türkiyede windows tablet satılmıyor olması bu tableti iyi tablet yapmıyor, zamanla neyi kastettiğimi anlarsınız.
  • quote:

quote:

şu an türkiyede windows tablet satılmıyor olması bu tableti iyi tablet yapmıyor, zamanla neyi kastettiğimi anlarsınız.

Dostum doğru söylüyorsun fakat fiyat performans olarak iyi ürün. Yoksa Dell ve M.Surface'in yanına yaklaşamaz. Ürünü alma amacım online maç izlemek, dizi izlemek ve gündelik işlerimi idare etmesiydi. Tablet fazlasıyla işime yaradı. Yoksa piyasada daha kaliteli ve fiyatı uygun windows tablet olsa acer'ın yanına yaklaşmazdım.
  • quote:

quote:

quote:

Dostum doğru söylüyorsun fakat fiyat performans olarak iyi ürün. Yoksa Dell ve M.Surface'in yanına yaklaşamaz. Ürünü alma amacım online maç izlemek, dizi izlemek ve gündelik işlerimi idare etmesiydi. Tablet fazlasıyla işime yaradı. Yoksa piyasada daha kaliteli ve fiyatı uygun windows tablet olsa acer'ın yanına yaklaşmazdım.

şu an bir tane acer benim masamın üzerinde duruyor masa saati olarak kullanıyorum.
    hem dell hemde surface istanbul bilişimde satılıyor ancak dell in eski modelleri satılıyor surface ise ateş pahası. pro olmayan surface e kalem klavye HARİÇ 1800 tl istiyorlar. ben şu an samsung galaxy note pro 12.2 ile den gayet memnunum ne acer lenovo gibi markalara özel ne de windowsda yaşadığım problemlerin hiçbirini yaşamadım.
    mesela lenovo da güzel marka gibi geliyor ancak miix 2 10 ana konusuna bi gelirseniz eğer alan herkes pişman. kutudan çıkınca cillop gibi cihazlar 6 ayda emekli oluyor. ama en azından lenovo paranızı geri iade ediyor, acer iade de etmiyor, masa saati olarak kullandığım cihaz 8 aydır hakem heyetinde :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

şu an bir tane acer benim masamın üzerinde duruyor masa saati olarak kullanıyorum.
    hem dell hemde surface istanbul bilişimde satılıyor ancak dell in eski modelleri satılıyor surface ise ateş pahası. pro olmayan surface e kalem klavye HARİÇ 1800 tl istiyorlar. ben şu an samsung galaxy note pro 12.2 ile den gayet memnunum ne acer lenovo gibi markalara özel ne de windowsda yaşadığım problemlerin hiçbirini yaşamadım.
    mesela lenovo da güzel marka gibi geliyor ancak miix 2 10 ana konusuna bi gelirseniz eğer alan herkes pişman. kutudan çıkınca cillop gibi cihazlar 6 ayda emekli oluyor. ama en azından lenovo paranızı geri iade ediyor, acer iade de etmiyor, masa saati olarak kullandığım cihaz 8 aydır hakem heyetinde :)

Geçmiş olsun, inşallah para iadene kavuşursun.
  • Arkadaşlar Windows 10 yükledim geriye dönmüyor ve recovery hata veriyor usb den format attırmıyor varmı çaresi

• ben bu ürün satın aldım 3 gün sonra ürün açılmaz olduhttps://www.youtube.com/watch?v=mme6tbm_tIA
    bu link teki video daki gibi ürün şarj oluyor ama açılmıyor aldığım ürün Atom Z3735F işlemcili 1280 x 800 çözünürlük olanı buton sorunu ve açılmama sorunu acer switch 10 da çok fazla olduğu gördüm acer topluluk sitesinde ve diğer yabancı forumlarda 4 aylık 2 aylık 7 aylık cihazda buton sorunu açılmama sorunu çıkıyor bende 3 gün sonra power buton sorunu yada açılmama sorunu olmaya başladı cihaz şimdi hiç açılmıyor bu tarz bir sorunla karşılaşan oldu mu.
    birde bu ürün iade adep asusun bu ürünü almayı düşünüyorum sizce nasıl bir ürün
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-t100tar-b1-gr-transformer-book-2si-1-arada-fiyati,172638.html#product-tabs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric_cantona -- 23 Ekim 2015; 13:29:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric_cantona

ben bu ürün satın aldım 3 gün sonra ürün açılmaz olduhttps://www.youtube.com/watch?v=mme6tbm_tIA
    bu link teki video daki gibi ürün şarj oluyor ama açılmıyor aldığım ürün Atom Z3735F işlemcili 1280 x 800 çözünürlük olanı buton sorunu ve açılmama sorunu acer switch 10 da çok fazla olduğu gördüm acer topluluk sitesinde ve diğer yabancı forumlarda 4 aylık 2 aylık 7 aylık cihazda buton sorunu açılmama sorunu çıkıyor bende 3 gün sonra power buton sorunu yada açılmama sorunu olmaya başladı cihaz şimdi hiç açılmıyor bu tarz bir sorunla karşılaşan oldu mu.
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-t100tar-b1-gr-transformer-book-2si-1-arada-fiyati,172638.html#product-tabs

Ses kısma ve güç butonuna basarak aynı anda şarjı takın açılması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanbocuk

quote:

ben bu ürün satın aldım 3 gün sonra ürün açılmaz olduhttps://www.youtube.com/watch?v=mme6tbm_tIA

Ses kısma ve güç butonuna basarak aynı anda şarjı takın açılması lazım

deniyorum güç butonu ses kısma açma her şeyi denedim 3 günlük cihaz soğuttu beni kendinden valla şimdi aldığım yer değişim yapalım dedi bende iade alınmasını istedim bir yerlere mail atmamız gerekiyor dediler bakalım ne olacak. aslında ilk çıkan modellede reset için iğne deliği koymuşlar sonrakinde yok nedense 2. versiyonda konulsa iyi olurmuş sonuçta pil çıkar tak yapamıyoruz.
  • quote:

ilk aldığımda benim cihazda kapanıp bi daha hiç açılmamıştı.

servise gitti geldi bi kere. bi daha böyle bi hata olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkann86

quote:

ilk aldığımda benim cihazda kapanıp bi daha hiç açılmamıştı.

servise gitti geldi bi kere. bi daha böyle bi hata olmadı.

ürünün kapanıp açılmama sorunu hastalık yada hatalı bazı serili üretimi var herhalde
    ürünün iadesi kabul edildi onu verip birde şansımı asus dan deniyeceğim çünkü acer bu ürünü beni kedinden den soğuttu
    acer ekranı asus daha iyi ama donanım olarak çok fark olacağını sanmam sadece acer ekranı asusun işlemcisi iyi aradaki fark bu olacaktır diye düşünüyorum nette acer buton sorunu çok fazla sizinkilerde olmaz inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.