Şimdi Ara

[ANA KONU] 20:00-24:00 saatleri arası Türk.net hız ve ping sorunu(GÜNCEL) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.535
Cevap
29
Favori
106.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle bu sorunun çözümü var mı ? Güvenli internet mevzusu varmış bunun için ek ücret ödüyor muyuz ?

İkinci olarak konuyu güncelleyip üstte tutalım

UP
  • NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz lakin bazı sitelere erişim sağlayamayabilirsiniz haberiniz olsun. Özellikle çocuk profilini açarsanız çoğu siteye erişiminiz kısıtlanır. Aile profilini açsanız dahi Kırklareli'ne düşme ihtimaliniz var. Sadece çocuk profilinde kesin İstanbul sunucusunda kalıyorsunuz.
  • Midgardian kullanıcısına yanıt
    Selamlar, bu sorunu sizin hizmetiniz üzerinden detaylıca incelemeye başlattım. Network ekiplerimize detaylı bilgileri verdim. Buradan diğer sorun yaşayan kullanıcılarımızın da bu durumu belirterek bana PM atmalarını rica edeceğim. Ne kadar çok örnek elimizde olursa bizim için o kadar iyi olacaktır. sorun varsa hemen çözüme ulaştırmaya çalışacağız.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    BEn twitter üzerinden birkaç materyal gönderdim.
    Sorunu yaşayan arkadaşlar lütfen iletişime geçin. Aynı şikayeti olan herkes benimle aynı durumu yaşadığını belirtsin.
  • tabi ki de detaylı bilgi verilsin ama hala turknet'in hiçbirşeyden haberi yokmuş gibi davranması çok saçma geliyor.
    destekten standart cevaptan başka birşey yok, sürekl bizde herşey normal, siz tesisatınız kontrol edin diyorlar. gün içinde herşey normal, 20-24 arası berbat, 24 sonrası yine normale dönüyor ama sorun bizim tesisatta, bu mümkün mü?
    diğer operatörlerde sorun yaşayan yoksa ben de geçiş yapmayı düşünüyorum.
    Selamlar, rica etsem bu sorunu yaşayan kullancılarımız akşam saatlerinde tekrar bir kontrol edip sorunun giderilip giderilmediğini bana PM üzerinden iletebilir mi? Network operasyon tarafımız gerekli işlemlerini gerçekleştiriyor. Sorunu anlık takiplerle çözüyor olacağız.

Bu süreçte açmış olduğunuz destek kayıtları hatalı bir şekilde kapatılmış olabilir. TT tarafından aldığımız bilgiler doğrultusunda müşterilerimize bir geri dönüş yapıyor. Bunun için de sizden özür diliyoruz. Herkese iyi forumlar.
    Kardeşim aynı sorunu yaklaşık 16 gündür yaşıyorum akşam 20:00 dan gece 24:00'a kadar internet hız kısıtlaması yapıyorlar canlı yayınlar olsun youtube olsun 240 p de yayınları zor izliyorum dün gece ise akşam 7 de sorunum başladı gece 2 ye kadar devam etti en sonunda başka iss ye geçeceğim.
  • Değişen hiçbir şey yok şuan hatta pingim 42 olup downloadım 7ye düşmüş. Teşekkürler türknet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Kırklareli server'a attı yine ve sonuç bu. Yemin ediyorum hem sinirim yükseliyor hem işimden gücümden, eğlencemden oluyorum.

[ANA KONU] 20:00-24:00 saatleri arası Türk.net hız ve ping sorunu(GÜNCEL)
  • [ANA KONU] 20:00-24:00 saatleri arası Türk.net hız ve ping sorunu(GÜNCEL)

hiza bak

• quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Kırklareli server'a attı yine ve sonuç bu. Yemin ediyorum hem sinirim yükseliyor hem işimden gücümden, eğlencemden oluyorum.

+1 Hergün yapıyorlar bunu utanmadan yalan sölüyorlar müşterilerine birde yalan söylemiyoruz diyolar yalancı sahtekarlar allah belanızı versin haketmediğiniz her para haram zıkkım olsun.
  • dengesizherif kullanıcısına yanıt
    Akşam kullanmayın desinler de rahatlayayım bari. Çünkü video izleyemiyorum. Orada 9 yazmasına bakmasın kimse. 144p video izlerken bile donuyor
  • [ANA KONU] 20:00-24:00 saatleri arası Türk.net hız ve ping sorunu(GÜNCEL) Rekor bende herhalde.

• quote:

Akşam kullanmayın desinler de rahatlayayım bari. Çünkü video izleyemiyorum. Orada 9 yazmasına bakmasın kimse. 144p video izlerken bile donuyor
    Sormayın hocam bi akşam vaktimiz var onunda içine ediyor yahu şuna küfür etmeden durucak insan tanımıyorum para veriyoruz para almamız gereken hizmet belli haftalardır bu hizmeti alıyoruz haram zıkkım olsun ilgilenmiyorlar bile en ufak çözmeye çalışmıyolar suçu tt altyapısına atıyorlarki öyle olsa tüm tt kullanıcıları vs'de etkilenirdi eğer tt sizin önünüzü kesmeye çalışıyorsa bunu yargı'ya taşımanız lazım ee öyle bir şey olmadığına göre düpe düz hırsızlık yapıyorsunuz bu yaptığınız hırsızlıktır bize gereken hizmeti vermiyorsunuz ahlaksızlar dolandırıcılıktır lan bu biz demiyoruzki 100 yazdı diye tam anlamıyla 100 alalım 50 60'da alsak sesimizi çıkarmıyoruz ama ping 50 60'larda online oyun oynanmıyor hız 10'un üstüne çıkmıyor bu düpe düz hırsızlıktır.

• dengesizherif kullanıcısına yanıt
    Ben bu sorunu çözeceklerini sanmıyorum ama sabırla son cevabı bekleyeceğim. Zaten 10 ve üzerine abone getirene teknik destek dahil bir ton kıyak geçmeye başlamışlar eğer doğru ise. Artık kalmanın anlamı da kalmadı. Resmen diğer kullanıcılara ayrımcılıktır. Afedersin biz p** miyiz de whatsapp üzerinden anında destekten faydalanamıyoruz. Şurada derdimi anlatacak kimse yok karşımda. Yazmayla olacak bir iş te değil. Yazıyoruz düzeltmeden kaydı kapatıyorlar. Ama 10 ve üzerine abone getirene whatsapp üzerinden premium destek. Zaten bunun için yasal mı değil mi araştırma yapıp ona göre aksiyon almayı planlıyorum. Ekstra ücret vermedikten sonra her abonesine aynı teknik hizmeti vermek zorunda. Aynı parayı veriyorum aynı hizmeti almam gerekiyor. Benden fazla abone getirdi diye onun arızasına öcnelik tanınıp bizi nasıl es geçebilir resmen saçmalık. Her türlü adını karalıyor.
  • quote:

Ben bu sorunu çözeceklerini sanmıyorum ama sabırla son cevabı bekleyeceğim. Zaten 10 ve üzerine abone getirene teknik destek dahil bir ton kıyak geçmeye başlamışlar eğer doğru ise. Artık kalmanın anlamı da kalmadı. Resmen diğer kullanıcılara ayrımcılıktır. Afedersin biz p** miyiz de whatsapp üzerinden anında destekten faydalanamıyoruz. Şurada derdimi anlatacak kimse yok karşımda. Yazmayla olacak bir iş te değil. Yazıyoruz düzeltmeden kaydı kapatıyorlar. Ama 10 ve üzerine abone getirene whatsapp üzerinden premium destek. Zaten bunun için yasal mı değil mi araştırma yapıp ona göre aksiyon almayı planlıyorum. Ekstra ücret vermedikten sonra her abonesine aynı teknik hizmeti vermek zorunda. Aynı parayı veriyorum aynı hizmeti almam gerekiyor. Benden fazla abone getirdi diye onun arızasına öcnelik tanınıp bizi nasıl es geçebilir resmen saçmalık. Her türlü adını karalıyor.
    Hocam bırakın pm den yazıyorum hafta da bir cevap veriyor arkadaş.İnternet gitse tamam naneyi yedin.Akşamları ping halay çekiyor.Twitch 160p bile izleyemiyorum.Talep açıyorsun deneyimsiz arkadaşların verdiği cevaplar beni delirtiyor.Kopyala yapıştır başka bir şey bildikleri yok.Oim den umudu kestik burda ki arkadaşta konulara yazıyor pmlere bakmıyor.10 kişi getirene whatsapp destek hattı diye bir şeyler dönüyor.Eğer doğruysa başka sağlayıcıya geçeceğim.Adam 10 kişi getirsin sorunu daha kısa da çözülsün.Biz beyefendilerin 1 haftada pm ye bakmasını bekliyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valve Corporation -- 12 Eylül 2018; 0:27:28 >

• Durum aşağıdaki gibi ama bende de Twitch'te 160p'de bile yayın izlenemiyor ve her gün belirli saatlerde oluyor bu nedense. Destek kaydı açtım ama öylece duruyor kayıt. Bu kadar kişi sorun yaşıyorsa bi' yerde arıza var demek ki, şirket ivedilikle çözer umarım. Can sıkıcı bir hale geldi durum çünkü kaç gündür ping yükseliyor ve ping çok yükseldiği, net kararsız olduğu için hız ne olursa olsun sorun yaşıyorsunuz video izlerken, oyun oynarken.

[ANA KONU] 20:00-24:00 saatleri arası Türk.net hız ve ping sorunu(GÜNCEL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 12 Eylül 2018; 0:41:42 >

• Valve Corporation kullanıcısına yanıt
    Adamlara sorun çözün diyorum adamlar sorun yaratıyor. Hızımı 35 'ten 30'a çekmişler utanmadan. Vallahi sinir hastası eder bunlar. Nasıl bi tarikatın içine düştüm anlamadım ki.

• Hala aynı sorun devam ediyor artık kaçgün oldu bilmiyorum ya da hafta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakeBenihime -- 12 Eylül 2018; 20:53:22 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.