Şimdi Ara

An itibariyle Savaş Cebeci Bulking 1 programına başlıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
21.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Belki bazılarınız biliyordur Youtube da çok faydalı şeyler anlatan gayet bilgili bir abimiz. Özellikle anatomi alanında oldukça iyi birikime sahip ve kendisi de parayla öğrenilecek şeyleri youtube kanalında ücretsiz olarak anlatıyor. Hem boş keseden de sallamıyor, bilimsel bir dayanak ile konuşuyor. Velhasıl kelam forum sitesinde paylaştığı bulking 1 adlı programına pazartesi itibariyle başlıyorum. Bu spora Ağustos'un 15'i gibi başlamıştım yani hemen hemen bir kaç ay oldu. Biraz gelişim de var. Akşam fotomu da buraya koyacağım. Program bittiğinde ise bitiş fotosunu buraya koyacağım.
    Program 12 haftalık. Sorna bulking 2 var. Eğer gerçekten sağlam gelişme olursa ona da geçerim. Gelişimi hep birlikte göreceğiz. Beni bir tür denek oalrak düşünebilirsiniz. Bazı arkadaşlar da bundan faydalanabilir diye düşünüyorum.

Program şu şekilde: (Fakat ben biraz kendim değişiklik yaptım. Haftada 5 gün yerine 4 gün gideceğim işler dolayısıyla. Göğüs/ön kol - sırt /arkakol gireceğim. Diğerleri tek bölge olarak kalacak o antrenman sonlarında da karın egzersizleri yapacağım.)

• Kendisi bulk'un gereksiz olduğunu ve profesyoneller için olduğunu da söylüyor ayrıca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadmau5.

Kendisi bulk'un gereksiz olduğunu ve profesyoneller için olduğunu da söylüyor ayrıca.

• quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

quote:

Orijinalden alıntı: deadmau5.

Kendisi bulk'un gereksiz olduğunu ve profesyoneller için olduğunu da söylüyor ayrıca.

:)))

• 2 secenek var

12 hafta sonra 3 kg alip geleceksin yada
    2 hafta sonra bulk yapmicam ben ya gobegim cikti definasyona basladim diceksin
    Hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

2 secenek var

12 hafta sonra 3 kg alip geleceksin yada
    2 hafta sonra bulk yapmicam ben ya gobegim cikti definasyona basladim diceksin
    Hayirlisi

Senin nasıl gidiyo başkan

• İyi gibi ya istedigim kadar yaglanamiyorum tek sorun o hedef 90 kg diye basladik 83um 86-87 de kalicam heralde ilerlemiyo daha fazla atarim bi resim 2-3 haftaya senin nasil

• quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

İyi gibi ya istedigim kadar yaglanamiyorum tek sorun o hedef 90 kg diye basladik 83um 86-87 de kalicam heralde ilerlemiyo daha fazla atarim bi resim 2-3 haftaya senin nasil

Salona yazıldım haftada 4 gün gidiyorum kolu 2 liyorum haftada.Şu an güzel gidiyor omuz dışında kilolar artıyor

• İyi yapmissin salonda disiplin cok daha iyi olur haftada 4 gun iyi zaten

• 4 gün iyidir bende başlıyacağım bakalım bu programa bayadır başlıcaz ama sorunlar
  • savaş cebecinin bulking programını nasıl buluyorsunuz verimli mi? 1.5 yıllık bir geçmişim var
  • Antrenman günlüğüne noldu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.