Şimdi Ara

AMSTRAD MD-19700 HD inceleme (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
7
Favori
23.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kor tarama yapiyorum suan:) kanal siralamam gitti keske yedek alsaydim aceleyle gelmedi aklima

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

Kor tarama yapiyorum suan:) kanal siralamam gitti keske yedek alsaydim aceleyle gelmedi aklima

Kanal sıralaması için aldığınız yedek buna yüklenmez bu sebeple alsanız da fayda etmez. Türksat kanal listesinin güncel hali zaten yüklü geldi bu sebeple Türksat listesi kalsın, Azerspace için kör tarama yaptırın. Şu an maçı izliyorum en ufak bir sorun yok.
  • LNB L kullanıcısına yanıt
    aynen bende izliyorum şuan hiç takılma falan yok cillop gibi gösteriyor. keşke 1 tane daha alsaydık şu cihazdan yedek niyetine :)

bu sorun hal olunca gerçekten harika oldu
  • Takılmayan yağ gibi akan İdman TV :https://vimeo.com/185218781

Cihaz güzel de bu yazılımla şaha kalkıyor.
  • LNB L kullanıcısına yanıt
    valla açık söyliyeyim ümidi kesmiştim.

çünkü daha 2 gün önce aldığım hiremco mini hd2'de de sorun oldu idman tv'de o hiç göstermiyordu bissler girilmiş olmasına rağmen, destekleri çok zayıf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

valla açık söyliyeyim ümidi kesmiştim.

çünkü daha 2 gün önce aldığım hiremco mini hd2'de de sorun oldu idman tv'de o hiç göstermiyordu bissler girilmiş olmasına rağmen, destekleri çok zayıf.

İdman TV'deki sorun çözüldü Biss şifreleme ile her cihazda sorunsuz şekilde izlenebiliyor, hayırlı olsun.
  • Bizim ufaklık kumandayı kurcalamıs sanırım menu ekranı gelıyor açılışta, kanallara gecemıyoruz ve program yok yazıyor ekranda. Nasıl dueltebılırız bu durumu bilen var mı?
  • Yeni yazilim var mi acaba???

• Arkafaşlar bu cihaz halen alınır mı yoksa daha iyisi var mı fiyat aralığında?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Arkafaşlar bu cihaz halen alınır mı yoksa daha iyisi var mı fiyat aralığında?

Kullanıyorum memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Arkafaşlar bu cihaz halen alınır mı yoksa daha iyisi var mı fiyat aralığında?

Kullanıyorum memnunum.

konuyu açalı 10 ay olmuş, 10 aydır iki televizyonda da kullanıyorum,halen memnunum.sıkıntı yok.
  • Uwais kullanıcısına yanıt
    tedirgin011 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler geri dönüşler için. Almaya karar verdim. Umarım sıkıntı çıkarmaz.

• 50-100 TL arası sanırım en memnun olunan cihaz bu. Ben de almaya karar verdim.
  • Bugün alacakken Hiremco Zapper HD 2 uydu alıcısını gördüm özellik olarak biraz daha iyi ve az daha uygun geldi. Ama herhangi bir yorum göremedim. Önceliklerimden biri bisskey girmek. Amstrad bu konuda bir sorunu yok değil mi hocam. Idman tv vs rahatlıkla izleyebilir miyim?
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    amstrad al izlersin.
  • Ürün bugün elime geçti. Merkezi sistemde ayarlayamadım. Sonra başka bir yerde denedim. Herşey iyi hoştu taki kanal geçişlerinden sonra ekran kısa bir süreliğine kararıp tekrar düzeliyor. Bu kanal geçişindeki kararma değil. Bunu her kanalda ya da belli bir kanalda yapmıyor. Acaba yazılımsal bir sorun mu? Cihaz güncellemesi vs yapamam şuan. Sistem ayarlarını sıfırladım. Yine sonuç değişmedi. - biss keylerde gitti hazır gelen :( -

• Bu cihazı n11 üzerinden aldım. Dün elime ulaştı. Konuda paylaşılan kasalardan farklı bir kasa geldi.Türksat uydusundaki kanallarda şimdilik bir sıkıntı yok. Bu cihazda thor uydusundaki türkçe nat geo gibi kanalları izleme şansımız var mı?

• bisskey nasil ekleniyor ? biss menusune giriyorum.. B-biss yaziyor ama kumanda uzerinde B tusu yok ki
  • Arkadaşlar, bu ürün halen alınabilir mi, yoksa başka ürün mü tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

Arkadaşlar, bu ürün halen alınabilir mi, yoksa başka ürün mü tavsiye edersiniz?

Aynen bende sepete attım alsam mı almasam mı kaldım öyle bekliyorum..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.