Şimdi Ara

amfi sabwofer yardımmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar benm aracıma tesisat bağlattım sistemim şunlar
    MA AUDİO M4.50 ANFİ bas olarak pıonner 1400 watlık 400wat rms olan orj kabinli bas takıldı
    CADENCE 6X9 owal haporrlör 75 wat rms pıoneer teyp
    ama yeterli verim alamadım arkadşımın aracındaki ses sistemi bas olarak çok güzel çok tok ses veriyo öneriniz nedir amfidenmi kaynaklanırr yada pıoneer basmı jbl basmı iyidir
    aynı araçtan arkadaşımda var onun sistemide
    EDİSON ED-604.4 jbl 1000 wat bas war

• amfinin rms değerleri ile subun rms değeri tutmuyordur büyük ihtimal. yani amfi subu besleyemiyordur. ayrıca pioneer teyp ama hangisi? 2rca çıkışı olması lazım sizin sistem için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan487

slm arkadaşlar benm aracıma tesisat bağlattım sistemim şunlar
    MA AUDİO M4.50 ANFİ bas olarak pıonner 1400 watlık 400wat rms olan orj kabinli bas takıldı
    CADENCE 6X9 owal haporrlör 75 wat rms pıoneer teyp
    ama yeterli verim alamadım arkadşımın aracındaki ses sistemi bas olarak çok güzel çok tok ses veriyo öneriniz nedir amfidenmi kaynaklanırr yada pıoneer basmı jbl basmı iyidir
    aynı araçtan arkadaşımda var onun sistemide
    EDİSON ED-604.4 jbl 1000 wat bas war

soundmagus dk1200 al bassı ona bağla bakalım arkadaşının bassının 2 katı ses vericektir aracında

tkılan amfi 5 para etmez

o amfi köprülüyerek anca senin ovalleri besler bass içinde soundmagus dk1200 veya jbl gto 601.1 hani sıfır olsun çok param yok dersen de en azından soundmagus dk600 almalısın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.