Şimdi Ara

Amerikan filmlerinde neden tuşlu telefon kullanılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • John Wick 3 izliyordum telefonların çoğu tuşlu Avengers izledim yine tuşlu telefon vardı bunu çok merak ediyorum cevap verebilecek var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bir iki filmde benim de dikkatimi çekti bu durum. temel neden nedir tesadüfi bir durum mu bilmiyorum ama kesinlikle daha karizmatik duruyor şu kapaklı telefonlar. şak diye açıp kapatmıyorlarmı çok hoşuma gidiyor.

• ilk filmde video izlerken kullandığı telefon dokunmatikti. sonrasında diğer katillerin tuşlu kullanmasının bence iki nedeni var, batarya süresi ve kullanım kolaylığı. diyelim eli kana bulaştı dokunmatik sıkıntı çıkartır, yağmurlu günlerde bile zor kullanıyor dokunmatikler, ama tuşlu öyle değil tık tık basar kullanırsın.

• Holy Templar kullanıcısına yanıt

En mantıklı açıklama bu. Ayrıca kostüm giyen süper/anti-kahramanların ya da elinde sürekli bir eldiven kullanan bir seri katilin dokunmatik ekranlı telefon kullanması da zor olurdu kanımca. Bir de kullan-at şeklinde kullanırlar genellikle. Öyle olunca da akıllı telefon olmasının gereksiz maliyetine katlanmıyor esas oğlanlarımız.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 13 Kasım 2020; 4:33:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler sonunda aydınlandım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.