Şimdi Ara

Amerikadan iphone 6, 6xx, 7, 7xx getirme (Fiyatlar, kontrat meselesi ve eyalet vergileri) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.426
Cevap
53
Favori
129.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7kasıma kadar türkiye'ye dönecek olan bir arkadaş varsa pm bekliyorum.
  • 2 gün önce Kuzenim, USA Boston da almış, yarın elime alacağım bakalım, yalnız siyah sıkıntısı varmış, silver almış, ve abd de dahi kuyruk olayı yeni bitmiş, bitiyor diyeyim. 64gb silver i6
  • Arkadaşlar Phoenix'ten alan varmı bu aralar? Nereden bulabiliriz?

Kardeşim burada da bulamıyorlarmış beni mi kandırıyor anlamadım:) Arkadaşı da bir haftadır arıyormuş bulamıyorlarmış.

Anladığım kadarıyla şimdi AT&T,T-mobile full price aldığımızda hiçbir problem yaşamıyoruz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgronrn

Arkadaşlar Phoenix'ten alan varmı bu aralar? Nereden bulabiliriz?

Kardeşim burada da bulamıyorlarmış beni mi kandırıyor anlamadım:) Arkadaşı da bir haftadır arıyormuş bulamıyorlarmış.

Anladığım kadarıyla şimdi AT&T,T-mobile full price aldığımızda hiçbir problem yaşamıyoruz değil mi?

doğrudur hocam, deli gibi iphone 6 alınıyor.
    evet. full price olanlarda sorun çıkmıyor.
  • GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    Peki hocam bu ay sonu gelecek kardeşim, o zamana kadar bulabilir miyiz?
  • quote:

25 gün var elini kolunu sallaya sallaya gidip alır bence
  • quote:

bizede getirsin
  • Benimde suanda imkanim olustu amerikadan getirtmek icin ama o eski avantaj kalmadi sanki, ikilemdeyim suanda alsam mi almasam mi diye, 64 luk 813$+ ₺120 =₺2000 yapiyor. 2500 e burdan alinabiliyor. Ne yapsam karar veremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Benimde suanda imkanim olustu amerikadan getirtmek icin ama o eski avantaj kalmadi sanki, ikilemdeyim suanda alsam mi almasam mi diye, 64 luk 813$+ ₺120 =₺2000 yapiyor. 2500 e burdan alinabiliyor. Ne yapsam karar veremedim.

+100 lira Kayıt Parasını Çıkın 400 lira fark var. Bence garantide sorun olursa çekeceğiniz sıkıntıya değer gibi 400 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

quote:

Benimde suanda imkanim olustu amerikadan getirtmek icin ama o eski avantaj kalmadi sanki, ikilemdeyim suanda alsam mi almasam mi diye, 64 luk 813$+ ₺120 =₺2000 yapiyor. 2500 e burdan alinabiliyor. Ne yapsam karar veremedim.

+100 lira Kayıt Parasını Çıkın 400 lira fark var. Bence garantide sorun olursa çekeceğiniz sıkıntıya değer gibi 400 lira.

120 tl ekledim kayit parasini bana maliyeti herseyiyle 2000.

• Ben alman vatandaşıyım ama türkiyede yaşıyorum. Almanyaya tatile giderken aldığım telefondan vergi iadesi alamam değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

Ben alman vatandaşıyım ama türkiyede yaşıyorum. Almanyaya tatile giderken aldığım telefondan vergi iadesi alamam değil mi?

Alamazsınız

• Arkadaslar su an simfree/unlock olayi nasil?bir tanidigim abd den getirecek de,sadece kontratli mi satiliyor?yoksa 750dolar verio simfree bulabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

quote:

25 gün var elini kolunu sallaya sallaya gidip alır bence

Anladım inş. dediğin gibi bulabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: adil07

bizede getirsin

quote:

Dolar tavan yapsada her halükarda avantajlı oluyor. Tabiki çok parası olan için uğraşılmaz pasaport ve garanti durumları ortada ama ben kendi açımdan sürekli yurtdışından alıyorum telefonlarımı hiç zarar edip sattığımı hatırlamıyorum. O 400-500 TL fark işte 2.eldeki değer kaybı oluyor en kötü aldığın fiyata satıp geçiyorsun telefonu.

• Çok net yazıyorum arkadaşlar, en azından AT&T için, Apple store Boston dan alınma 128gb i6 gold.Full Price diye geçer , unlock falan demezler. 850$ + vergi (kaç bilmiyorum kuzenim aldı)

Telefonu açtım, 1 gün kart falan takmadan kullandım, sabah ilk iş turkcell e gittim, benim G2 deki hattımı i6 ya takacağım, kılıf ve jelatini halledeceğim diye. Tabi 1 önceki gün telefonu açtığımda, yeni bir iphone olarak tanıttım.
    Neyse Turkcell de sim kart slotunu bi açtım, içinden AT&T hat çıktı. İşkillendim neyse taktık hattımı, 5 saniye sonra geldi 3g yazısı aldım çıktım, 2 gün sonra mesaj geldi telefona "YASALUYARI" adında. 2 Aralık 2014 te telefonunuz kapatılacaktır diye, yani 2 ay gibi geniş bir süremiz var güzel haber, sadece pasaportun kullanmak için 60 güne çıkması ile sınırlı kalmamış değişiklik, telefonda 2 ay gibi geniş süreye yayılmış, kayıtsız kullanım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

Çok net yazıyorum arkadaşlar, en azından AT&T için, Apple store Boston dan alınma 128gb i6 gold.Full Price diye geçer , unlock falan demezler. 850$ + vergi (kaç bilmiyorum kuzenim aldı)

Telefonu açtım, 1 gün kart falan takmadan kullandım, sabah ilk iş turkcell e gittim, benim G2 deki hattımı i6 ya takacağım, kılıf ve jelatini halledeceğim diye. Tabi 1 önceki gün telefonu açtığımda, yeni bir iphone olarak tanıttım.
    Neyse Turkcell de sim kart slotunu bi açtım, içinden AT&T hat çıktı. İşkillendim neyse taktık hattımı, 5 saniye sonra geldi 3g yazısı aldım çıktım, 2 gün sonra mesaj geldi telefona "YASALUYARI" adında. 2 Aralık 2014 te telefonunuz kapatılacaktır diye, yani 2 ay gibi geniş bir süremiz var güzel haber, sadece pasaportun kullanmak için 60 güne çıkması ile sınırlı kalmamış değişiklik, telefonda 2 ay gibi geniş süreye yayılmış, kayıtsız kullanım.

Bu olaylar gayet normal. Kayıtsız Kullanım süresi 2 ay kayıt ile sim lockun bir bağlantısı yok

• Aynen bu olayın sim kilitle hiç ilgisi yok.

Dediğiniz gibi pasaporta kayıt süresi 60 güne çıkartıldı. Kapanma süreside uzatıldı ama tam 2 ay olarak bilinmiyordu demek onuda 2 ay olarak belirlemişler.

Bende daha 15-20 gün önce kayıt yaptım. Telefonuma mesaj gelmişti ama tam kapanma tarihi belirtmemişlerdi ve 50 gün olmasına rağmen kapanmamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

Arkadaslar su an simfree/unlock olayi nasil?bir tanidigim abd den getirecek de,sadece kontratli mi satiliyor?yoksa 750dolar verio simfree bulabiliyor muyuz?

Up

• quote:

quote:

Arkadaslar su an simfree/unlock olayi nasil?bir tanidigim abd den getirecek de,sadece kontratli mi satiliyor?yoksa 750dolar verio simfree bulabiliyor muyuz?

Up

750 dolar full price olarak geçiyor. Full price alırsan sim kilitli Türkiye'de çalışmıyor. Sadece spirit verizon o2 gibi operatörlerde Çalışıyor. Turkcell Avea ve vodafone'da sorunsuz Çalışıyor full price iphone'lar.
    Sim free çıktı çıkacak heralde 2. 3. Partide gelir sim free

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 6 Ekim 2014; 9:52:34 >
  • Ilerleyen dönemlerde TR Apple Store un Amerika'dan alınan cihazlarinin garantilerini kabul edeceğine dair söylentiler vardi bu konuda bilgisi olan varmı acaba?bende 2 ay önce Amerika'da 5s aldım ama garantisinin TR de kabul görmediğini sonra forumda okudum hatta ordaki çalışana sordum garanti international dedi buna istinaden alırken garantiyi bir yılda uzattım bana yanlış bilgi vermiş o zaman bu mağduriyetimi nasıl giderilirim kime ne şikayet maili gonderebilirim sizce? Bu konuda deneyimli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.