Şimdi Ara

Amerikadan iphone 6, 6xx, 7, 7xx getirme (Fiyatlar, kontrat meselesi ve eyalet vergileri) (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.426
Cevap
53
Favori
129.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkür ederim peki almanya fiyatlarından haberdar mısınız size zahmet oldu ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Teşekkür ederim peki almanya fiyatlarından haberdar mısınız size zahmet oldu ama

760 € civarı iphone 7 32 gb almayada. %19 vergi var taxfree geri alımında. ama tamamı alınmıyor sanırsam %12-13 civarı geri alınıyor diye biliyorum. yaklasık 2650-2700 gibi bir fiyata geliyor size telefon. ortalama 1000 lira ucuza almış oluyorsunuz resmi apple.com.tr fiyatına göre ama şuan hepsi burada da 3100 tlye alınabiliyor (ithalatçı garantili) apple turkiye garantili 3240 lira. ilk zamanki kadar karlı değil fiyatlar turkiyede düştüğü için ilk çıkış zamanına göre.

Mesela ben 7 plus 128 gb 3300e almıştım o zamanlar apple.com.tr fiyatı 4300 liraydı.
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Kardeş çok sağol zahmet oldu sana çok yardımcı oldun.dediğin gibi çok karlı olmuyor yurtdışından almak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Kardeş çok sağol zahmet oldu sana çok yardımcı oldun.dediğin gibi çok karlı olmuyor yurtdışından almak

rica ederim. yardımcı olabildiysem ne mutlu.
  • Merhabalar. Konuyu okudum ama aklım çok karıştı. Eşim Amerika'da doktora yapıyor. 2 yılı daha var. Tmobile kullanıyor hali hazırda. Kontratlı tmobile alsak oradan, yazın 3 ay Türkiye'ye geliyor, 3 aylık süre zarfında Türkiye'de kullanabilir mi telefonu. Kontratı iptal etmeyecek. Çünkü tekrar dönüş yapacak. Sadece yaz döneminde Türkiye'de ki hattıyla kullanmasında sorun olur mu? Onu merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

Merhabalar. Konuyu okudum ama aklım çok karıştı. Eşim Amerika'da doktora yapıyor. 2 yılı daha var. Tmobile kullanıyor hali hazırda. Kontratlı tmobile alsak oradan, yazın 3 ay Türkiye'ye geliyor, 3 aylık süre zarfında Türkiye'de kullanabilir mi telefonu. Kontratı iptal etmeyecek. Çünkü tekrar dönüş yapacak. Sadece yaz döneminde Türkiye'de ki hattıyla kullanmasında sorun olur mu? Onu merak ettim.
    sim kartı tanımaz telefon.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.