Şimdi Ara

Amerikadan IPHONE 5S, HTC, NEXUS VEYA DIGERLERI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Selam arkadaslar. Amerikadan siparis adli konuma binayen amerikadan 2 tane telefon getiricem ama siparis uzerine getirtmeyi dusunuyorum. Eger almak istediginiz herhangi bi telefon var ise uzerine 150 lira ekleyerek getirip teslim edicem. Urunu siz siparis edip bana gondericeksiniz ve bende gelince size kargolaticam veya elden teslim edebilriim istanbul ici. guvenmem derseniz oncelikle referanslarimla gorusebilirsiniz bu amerikadan 3. kez siparis aliyorum vs. Ama yinede olmaz derseniz oncelikle komisyonu yatirirsiniz hesabima ben telefonu alir size gelince postalarim. Birnevi deposit gibi dusunulebilir. Ayrica fotograf makinasi, laptop tarzi urunler icinde pm den iletisime gecebilirsiniz. Urunu once alan arkadaslar telefon teslim sirasinda verilecektir.

Teslim tarihi 16 araliktir.

samsung note 3 newegg fiyati 600$
    iphone 5s apple store fiyati 649$

bu fiyatlarin ustune vergi ekleniyor arkadaslar yaklasik 50-54 dolar bunu da goz onunde bulundurun.

NOT: AN ITIBARI ILE SIPARISLER DURMUSTUR. BU ANDAN ITIBAREN SADECE KUCUK YER KAPLAMAYACAK SEYLERI SIPARIS ALABILIRIM. REFERANSLAR URUNLER TESLIM EDILDIGINDE EKLENECEKTIR. IYI FORUMLAR.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrUFO -- 4 Aralık 2013; 4:44:47 >

• Meraba kanka gunaydin,bi kac sorum var tam bilgili olmadigim icin, pasaporta kayitli bi sekildemi olucak bu telefonlar, bide iphone 4s getirtmeye kalksam toplam ne kadara maal olur, 5 ile 4s arasindaki fiyat farki ne kadar oluyo?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adadya A kullanıcısına yanıt
    merhabalar. telefonlar kayitsiz olucak mantiken. iphone 4s suan icin apple store da 450 dolar dan satiliyor tax de eklenince 500 dolar a denk gelir. iphone 5 in ise apple store satisi durmus durumda. ancak ebay den bulunabilir ama onun icinde kesin bisey bilmiyorum yani sizin arayip bulmaniza bagli. tahminimce 600 dolardan bulabilirsiniz. iyi forumlar
  • PM
  • Pm yolladim cevap ekliyorum hocam

• _AsDeRf_ _ kullanıcısına yanıt
    pm ler cevaplandi.
  • Motorola moto x ne kadar?

• moto x getiriceksen ve fiyatida aklima yatarsa almak isterim note 3 demissin ama hangi note onu aciklarmsn
  • Alperk87 A kullanıcısına yanıt
    http://www.ebay.com/itm/New-Samsung-Galaxy-Note-3-SM-N9000-Quad-Core-5-7-13MP-3G-HSPA-32GB-White-Phone/281198685184?pt=Cell_Phones&hash=item4178bf6c00

getirecegim note 3 bu. telefonun modeli onemli degil aldigim komisyon 150 lira arkadaslar.
  • Ödenen vergi havaalanında geri alınmıyor mu ?
  • Moto x senin komisyonunla 1000 tl ye geliyor. Alabilirim ama nasil kayit ettirecem?

• Smoch kullanıcısına yanıt
    Burdaki havaalaninda tax return yapilmiyor. Her yerde yapilmiyor dogrusu.

• Bunu sormakta ciddi misin? Nasil kaydettiriceksin sana kalmis istersen pasaport bulursun istersen baskasindan satin alirsin

• pm attım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.