Şimdi Ara

amerikada üniversite okumak ve çalışmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba.şuan hacettepe üniversitesi maden mühendisliği bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.insanlar kendi imkanlarıyla yurt dışına okumak için gidiyorlar orada işe girip çalışıyorlar yerleşiyorlar.ben amerikada öğrenim görmek istiyorum 1-bu saatten sonra geç mi?(yaşım 20,97 doğumluyum)
    2-ve bu işler nasıl oluyor ne yapmam lazım hem okumak hem de orada ihtiyaçlarımı karşılayacak kadar çalışmak istiyorum(azimli bir insanımdır)
    3-orta gelirli bir ailenin çocuğuyum ailem bana on bin dolarlar vererek okutamaz,ayriyeten çok özel bir yeteneğim de yok sadece çok hırslıyım.
    yardımcı olursanız çok sevinirim :) :) :) :)

• Gec degil bu yaslarda baslar zaten yurtdisi isleri diger sorularina pek cevap veremicem ama abd'de parayi bastirir rahatca okursun avrupa'da egitim ucretsizdir genelde ama bitirmel cok cok zordur psikolojin bozulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abdde okuman icin para gereklidir. daha okul kabul asamalarinda senden okul ucretini odeyebilecegini gosteren garantiler ister. bu garantileri gosteremezsen kabul vermezler ve abdye gidemezsin.

diger ihtimal ise burs bulman. eger okulunda basariliysan, basvurdugun okulun gereksinimlerini karsiliyorsan burs bulabilirsin.
  • Hannover 96 kullanıcısına yanıt
    avrupada nasıl oluyor hocam?çevrenizden falan bildiğiniz var mı?
  • Aga maden mühendisliği nedir ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erich Fromm kullanıcısına yanıt
    sana ne lazım
  • erasmus yapabilirsin en kolay yoldan ama temelli gitmek maalesef çok zor.
  • ABD'de eğitim pahalıdır hocam bayağı, üstün zekalı değilsen çok zengin olman lazım. Burda eğitimi tamamladıktan sonra ABD'ye gidin, denklik ile oranın diplomasını alın. Öncesinde üni. seni toefl testine sokuyor, eksik kredilerin için ders alıyorsun. Aksi takdirde orada eğitim görüp Türkiye'ye gelmek çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA761BEEF -- 24 Mayıs 2017; 22:26:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.