Şimdi Ara

★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
7
Favori
22.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: farukdanis

quote:

Orijinalden alıntı: salihbocX

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

BUGECE BU KONU KARIŞIR BEYLER NE BEDDUALAR DUYACAĞIZ KİMBİLİR. ÇÜNKÜ İKİ TARAFTA FARKLI FİYAT VERİYOR AMA BENDE SÖYLÜYORUM ÇOK ÖNCEDEN FİYAT BİLGİSİNİ ALDIM İKİ FİYAT KONUŞULUYORDU 2399 TL VE 2499 TL HALA 2200 LERDEN BAHSEDENLER UMARIM BEN YANILIR VE YALANCI ÇIKARIM SİZ HAKLI ÇIKAR VE O FİYATA ALIR MUTLU OLURSUNUZ.

AMA ŞUANDAKİ İPHONE 5 FİYATINA TURKCELL'İN CİHAZ SATACAĞINI DÜŞÜNENİN İNANIN AKLINDAN ŞÜPHE EDERİM...

HANİ ŞU FİYAT GÖRDÜM DİYENLERDE ONLAR ÇIPLAK ÜCRETLERDİR ONLARIN ÜZERİNE MAĞAZA KARI VE KDV GELECEK BUNU DA UNUTMAYIN...

SON OLARAKTA GOLD RENK SATIŞI OLMAYACAK ÇÜNKÜ GELMEDİ OLMAYAN BİRŞEYİNDE SATIŞI MÜMKÜN DEĞİL TAKDİR EDERSENİZ...

bende diyorum aynen sanada katılıyorum brigstar garantili olduğunu görmeden konuşmak olmaz tamam resimler var ama ben diyorum 2499 tl olacak genpa garantili cihazlar diğerleri muamma turkcell babasının hayrına vermez 2200 tlden cihaz

bence size 2499 TL den kakalamaya çalışan arkadaşlarınızı tekrar arayın. turkcell fiyatları açıkladı

sen turkcellden almadığın cihaz için mi bu kadar seviniyorsun? brightstar alınca burada yayınlarsın umarım evrağı
  • turkcell'in fiyatı işkembecilere gelsin. bazı apple reseller'ları biraz daha ucuza satacak gibi gözüküyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

BUGECE BU KONU KARIŞIR BEYLER NE BEDDUALAR DUYACAĞIZ KİMBİLİR. ÇÜNKÜ İKİ TARAFTA FARKLI FİYAT VERİYOR AMA BENDE SÖYLÜYORUM ÇOK ÖNCEDEN FİYAT BİLGİSİNİ ALDIM İKİ FİYAT KONUŞULUYORDU 2399 TL VE 2499 TL HALA 2200 LERDEN BAHSEDENLER UMARIM BEN YANILIR VE YALANCI ÇIKARIM SİZ HAKLI ÇIKAR VE O FİYATA ALIR MUTLU OLURSUNUZ.

AMA ŞUANDAKİ İPHONE 5 FİYATINA TURKCELL'İN CİHAZ SATACAĞINI DÜŞÜNENİN İNANIN AKLINDAN ŞÜPHE EDERİM...

HANİ ŞU FİYAT GÖRDÜM DİYENLERDE ONLAR ÇIPLAK ÜCRETLERDİR ONLARIN ÜZERİNE MAĞAZA KARI VE KDV GELECEK BUNU DA UNUTMAYIN...

SON OLARAKTA GOLD RENK SATIŞI OLMAYACAK ÇÜNKÜ GELMEDİ OLMAYAN BİRŞEYİNDE SATIŞI MÜMKÜN DEĞİL TAKDİR EDERSENİZ...

bende diyorum aynen sanada katılıyorum brigstar garantili olduğunu görmeden konuşmak olmaz tamam resimler var ama ben diyorum 2499 tl olacak genpa garantili cihazlar diğerleri muamma turkcell babasının hayrına vermez 2200 tlden cihaz

bence size 2499 TL den kakalamaya çalışan arkadaşlarınızı tekrar arayın. turkcell fiyatları açıkladı

sen turkcellden almadığın cihaz için mi bu kadar seviniyorsun? brightstar alınca burada yayınlarsın umarım evrağı

ya hala boş laf peşindesiniz bu kadar çocuk olmayın ya.

önce arkadaşlarınızı arayın ve 2499 tl yi sorgulayın.

benim bi sorunum yokki. gider bakarım brightstar değilse almam ürünü bu kadar basit sonra turkcell den ararım. ki genpa bulmak oldukça zor olacak muhtemelen.

burdaki sorun benim brightstar almam vs değil. çünkü ben kimseye para vs vermedim. sadece ayırttırdım.

sorun sizin 2499 da ısrar etmeniz

kalın sağlıcakla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukdanis -- 31 Ekim 2013; 17:41:51 >
  • altın renklisinde stok sorunu yaşarmıyız sizce ? ön talep verdim ama sitedende sürekli takip ediyorum. ayrıca yarın kargolarmı sizce telefonları ?
  • sisokkooo S kullanıcısına yanıt
    Ankara Lydia 5S 16 GB için 2.200 TL üzerinden ön sipariş alıyor. Bir arayın isterseniz.

http://www.lydia.com.tr/v1/index.php
  • salihbocX S kullanıcısına yanıt
    salih bey, turkcell resmi sitesinde fiyatları acıkladı, buna ne diyeceksin ? 2279 diyor.. Senin su ust duzey baglantılarını, genpadaki kankalarını bi gozden gecirme vaktin gelmiste geciyor.. Ozur dilemenede gerek yok. Yasını tahmin ediyor, heyecanını anlıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ya hala boş laf peşindesiniz bu kadar çocuk olmayın ya.

önce arkadaşlarınızı arayın ve 2499 tl yi sorgulayın.

benim bi sorunum yokki. gider bakarım brightstar değilse almam ürünü bu kadar basit sonra turkcell den ararım. ki genpa bulmak oldukça zor olacak muhtemelen.

burdaki sorun benim brightstar almam vs değil. çünkü ben kimseye para vs vermedim. sadece ayırttırdım.

sorun sizin 2499 da ısrar etmeniz

kalın sağlıcakla

birader ben 32 gb 5s'i 1700 liraya aldım sen 2200 liraya 16gb aldım diye zil takıp oynuyorsun. neyse sen nasıl istersen alabilirsin beni bağlamaz
  • Bu senede pas geçiyorum. 4S'le devam...
  • Serkan bosver...
  • Tr deysen garantide yardımcı oluruz kardes :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seckinau -- 31 Ekim 2013; 17:47:46 >
  • 5c alıcak olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seckinau

salih bey, turkcell resmi sitesinde fiyatları acıkladı, buna ne diyeceksin ? 2279 diyor.. Senin su ust duzey baglantılarını, genpadaki kankalarını bi gozden gecirme vaktin gelmiste geciyor.. Ozur dilemenede gerek yok. Yasını tahmin ediyor, heyecanını anlıyorum.

hahahaha +13671467164
  • Kaynak sağlam diyip birbirinizi gösteriyorsunuz ya söyleyecek söz bulamıyorum. İnşallah dediğiniz gibi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John -Coffey

iPhone 5S

16 GB - 2.279 TL
    32 GB - 2.599 TL
    64 GB - 2.799 TL

iPhone 5C

16 GB - 1.899 TL
    32 GB - 2.199 TL

Turkcell - Son kullanıcı fiyatları..
    (Kaynak @Senceru)

iPhone 5S

16gb - 2199tl
    32gb - 2549tl
    64gb - 2899tl

Bilkom - Son kullanıcı fiyatları..

Arkadaşlar benim param hazır, ben 1 Kasım da bu telefonu alıyım mı? Yoksa Online Store yada Apple Store Mağazasını bekliyim mi? Bu parayı kolay biriktirmedim ben, 2200 TL verip de Online Store da yada Apple Store da bu telefon 2000 TL nin altına satılırsa bana koyar. Ama Apple Store'un açılmasınada baya zaman var. Online Store başlı başına muamma, sizce ne yapmalıyım arkadaşlar? Telefonada ihtiyacım var artık, peşin parayla bu rakamları 2000'e düşürebilirmiyim?

Online Store yada Apple Store Mağazasından almadığımız için ne gibi eksi durumlar olur?
    Peşin para ile Turkcell ' de 5S 16GB 2150 TL ' e düşer mi?

Turkcell sitesinden;

Peşin satış
    iPhone 5S 16GB tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 2.279 TL'dir.
    iPhone 5S 32GB tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 2.599 TL'dir.
    iPhone 5S 64GB tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 2.799 TL'dir.
  • Muss@ kullanıcısına yanıt
    Abi 2200 tl mi 16 gb için birde distribütör garantili değil mi ? acil cevap verirseniz.Meydan'a yakın sayılırım. Renkler ? Birde kredi kartı fiyat farkı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Abi 2200 tl mi 16 gb için birde distribütör garantili değil mi ? acil cevap verirseniz.Meydan'a yakın sayılırım. Renkler ? Birde kredi kartı fiyat farkı var mı?

Dünyaları istemişsin madem yakınsın gidiver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirgumusay

Serkan bosver...

aynen kadir, cevap verdikçe kıymete bindik sanıyorlar... alanlara hayırlı olsun @kadirgumusay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Genpa direk :) Turkcell den alabilirsiniz arkadaşım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John -Coffey -- 31 Ekim 2013; 17:58:15 >
  • abi yakınımda yakın dediğim istanbul 30-40 dk üstelik ingilizce hocam geliyor.Şimdi telefon edicem fiyat verirlerse yazarım
  • Fiyatlar beklenildiği gibi ama teknoloji ucuzladı artık lg g2 1400, s4 1500 iken bu telefonun 2279 olması gerçekten doğru değil. F/p cihazı değil ama prestij cihazı bu yönünü seviyorum apple'ın mücevher gibi telefon çok şık :)
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.