Şimdi Ara

★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★ (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
7
Favori
22.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karasahinemre

burda yazan fiyatlarla bayilerin verdiği fiyatlar çok farklı Turkcell 2595 dedi Avea ya gidiyorum şu an

şimdi genpa turkcell mağazasını aradım dedim 5s varmı var fiyat 2500 tl turkcell açıkladı fiyatı dedim 2279 tl şok oldu nasıl nerede dedi kendi sitesinde o fiyattan satma zorunluluğun yokmu dedim hayır internete özel fiyat bayiler farklı satar dedi sen tim değilmisin dedim cevap yok kapattım telefonu anlaşılan genpa cihazları 2279 tlden zor alınır bunlar daha öncede yazdım gold rengi 3000 tlden itelerler millete
  • Capitol Troy, bizde bu gece olmayacak dedi, başlık yalan oldu.
  • Onu bunu boşverinde siz Aveanın fiyatlandırmasına bakın...
  • kontratlı alarak nakit değerlendirmek isteyenler pm atabilirler tarafıma detayları konuşuruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: John -Coffey

Arkadaşlar, Capitol de yada Kanyon da 16GB gold bulabilirmiyiz bu gece?

Kapitol'de yok .
    Kanyon'da satışlar .

Stok ve Fiyat bilgisine panelden erisiyorum suan .

Gold için ümitlenmeyin

Paylaşmak kesinlikle yasak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihbocX

quote:

Orijinalden alıntı: karasahinemre

burda yazan fiyatlarla bayilerin verdiği fiyatlar çok farklı Turkcell 2595 dedi Avea ya gidiyorum şu an

şimdi genpa turkcell mağazasını aradım dedim 5s varmı var fiyat 2500 tl turkcell açıkladı fiyatı dedim 2279 tl şok oldu nasıl nerede dedi kendi sitesinde o fiyattan satma zorunluluğun yokmu dedim hayır internete özel fiyat bayiler farklı satar dedi sen tim değilmisin dedim cevap yok kapattım telefonu anlaşılan genpa cihazları 2279 tlden zor alınır bunlar daha öncede yazdım gold rengi 3000 tlden itelerler millete

aynen fırsatçılar
  • salihbocX S kullanıcısına yanıt
    Sesli güldüm.. Tamam iteleyecekler cok kotu gecirecekler.. inancına hayranım..
  • Allah'tan avea 32 için 2400 dedi
  • Seckinau S kullanıcısına yanıt
    sen yarın zannediyorsun genpa cihazını verecekler sana 2200 tlden çok beklersin ben yarın sesli sessiz her türlü sana güleceğimde neyse bi cep telefonu için gerçekten insanlarla dalga geçmeye kalp kırmaya değmez
  • Cidden noldu bu fiyatlara, 2616 TL, oha diyorum, aylık en ucuz 109 tl x24 den hesapladım.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/Sayfalar/akilli-cep-telefonlari/iPhone-5S.aspx
  • Avea nın fiyatı mükemmel bu arada 2149 liradan açıklamışlar düne kadar 2000 e kayıtsız amerika cihazı satıyolardı şimdi görürüm hallerini :)
  • Sahibinden comda 2400 tl satanlar yurtdışı cihazları şimdi ne yapacaklar merak ediyorum fena darbe yediler bence 1700-1800 ederi var taş çatlasın hatta 1600 tlden satsalar anca eder bizim bir tanıdık almanyadan aldı geçen berlinden 700 euro 115 tlde burada bayıldı zarara bakarmısınız türkiye fiyatı bence çok iyi fiyat tabii opratörler verirse bu fiyattan genpa mağazaları 2500 tl diyor utanmadan hala turkcelin fiyatı onları ilkgilendirmezmiş
  • 16 gb 5s 2.200 olsun bu konuyu açana bitane alicam amma 2.200 den yukarı olursa o bana alsın :D şaka bi yana unutun 2.200 tl yi filan imkansız 2.200 den gelmesi hayal bunlar bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Brightstar garantisi iyi bir garanti mi?
  • steve jobs gitti apple benim için bitti
  • arkadasım okumuyomusun avea 2150 ye veriyor.. ne adamlar var ya
    www.avea.com.tr
  • Avea 16 Gb 2149 32 2399 bence fİyat gayet İyİ

• quote:

Orijinalden alıntı: alendarr

16 gb 5s 2.200 olsun bu konuyu açana bitane alicam amma 2.200 den yukarı olursa o bana alsın :D şaka bi yana unutun 2.200 tl yi filan imkansız 2.200 den gelmesi hayal bunlar bence

konu sahibine bir adet 5s borçlusunç önceki sayfalarda resim attım. fiyat yazıyor
  • Teknosa fiyato 2199TL.
    Aksini iddia edenle 16GB için iddiaya girerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

quote:

Orijinalden alıntı: alendarr

16 gb 5s 2.200 olsun bu konuyu açana bitane alicam amma 2.200 den yukarı olursa o bana alsın :D şaka bi yana unutun 2.200 tl yi filan imkansız 2.200 den gelmesi hayal bunlar bence

konu sahibine bir adet 5s borçlusunç önceki sayfalarda resim attım. fiyat yazıyor

Bekliyorum hediyemi

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.