Şimdi Ara

★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
7
Favori
22.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metal1923

http://shiftdelete.net/iphone-5s-ve-5cnin-fiyati-belli-oldu-47989.html?ref=promo
    2788 demısler :S abooooooooooo

haber biraz abartılı ama doğu niye gelişi cihazın 2180 tl civarı ortalama bayiler 200 üzerine koysa 2400-2500 tlden aşşağı olmaz öyle olsa turkcell mağaza bugün ayar çekerdi iphone 5 şu an orada 2199 tl adamlar safmıda aynı fiyata verecek bu cihazı beyler akşama para hazırlayanlar almak isteyenler 2500 canlı olmadan cebinizde gitmeyin bayilere bakın çok iddalı yazıyorum he 100 tl artar 150 artar ama ölüsü dirisi genpa brigstar cihazları için yazıyorum 2350 2400 aşşağı olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

• Ucuz çıkmış alla alla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihbocX

quote:

http://shiftdelete.net/iphone-5s-ve-5cnin-fiyati-belli-oldu-47989.html?ref=promo

haber biraz abartılı ama doğu niye gelişi cihazın 2180 tl civarı ortalama bayiler 200 üzerine koysa 2400-2500 tlden aşşağı olmaz öyle olsa turkcell mağaza bugün ayar çekerdi iphone 5 şu an orada 2199 tl adamlar safmıda aynı fiyata verecek bu cihazı beyler akşama para hazırlayanlar almak isteyenler 2500 canlı olmadan cebinizde gitmeyin bayilere bakın çok iddalı yazıyorum he 100 tl artar 150 artar ama ölüsü dirisi genpa brigstar cihazları için yazıyorum 2350 2400 aşşağı olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Kardeşim fiyatlar o şekilde olmucaktır yahu. Flashgip mağazalarında(Capitol, Kanyon, Troy) max. rakam 2299 TL olucak. Ama gold renginin bulunabileceğini sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: John -Coffey

quote:

quote:

Kardeşim fiyatlar o şekilde olmucaktır yahu. Flashgip mağazalarında(Capitol, Kanyon, Troy) max. rakam 2299 TL olucak. Ama gold renginin bulunabileceğini sanmıyorum.

cancazım 50 tl için mi anlaşamadık senle ben zaten en az 2350 tl diyorum sende 2299 tl arada 50 lira var neyse bekleyip göreceğiz

• İzmir'de en büyük Turkcell TİM Karşıyaka Çarşı'da yer alıyor. Kendilerine ürün gelmemiş, fiyat vermiyorlar.
    Carrefour'da Telecity'nin bayiisi var, onlara da gelmemiş, fiyat vermiyorlar.

İzmir'de herhangi bir yerde 3-4 Kasım'dan önce bulunamayacak gibi gözüküyor şu anda.

Benim güzel köyüm İzmir...
  • Bağdat caddesi veya kanyon gibi yerlerde cihazların herzaman daha uygun fiyatlı satışdığına inanmıyorum,ben mart ayında bu gibi yerlerden fiyat aldığımda iphone 5 16gb 2.300tl civarındaydı,ben aynı cihazı farklı bir turkcell'den (istanbul-dragos) 1.800 tl ye vade farksız 12 taksitle almıştım,hiç bir problem yaşamadım,aynı cihazı 4 ay sonra kardeşim bahsettiğiniz tür bir bayii den 2.000 liraya aldı.Yani bu fiyatlar bayiiden bayiie değişiyor evet doğru fakat büyük bayiilerin tavsiye edilen satış fiyatına sattığı genel geçer bir kural değil.Şimdi iphone 5s çıktığında zamanında 5e 2.200-2.500 arası ücret ödeyenler için cihazı 1.300-1.500 fiyat aralığında elden çıkarıp 5s e geçmek onlar için neredeyse 1.000 tl zarar etmek demek.Demem o ki yeni çıkan bir cihazı almak için acele etmeyin,piyasa cihaza doymadan uçuk fiyatlar ödemek hiç mantıklı değil,eğer 3-4 ay beklerseniz 2.500 liralık cihazı paralel ithalat veya çok temiz ikinci el 1.600-1.700 liraya çok rahat satın alabilirsiniz.

Sıfır cihaz almadan önce de ilanları iyi araştırın,cihazı kontratlı alıp pakedini bile açmadan nakite dönmek için ödeyeceğinin 300-400 lira altına satacak çok insan olacak herzaman olduğu gibi.

Elektronik cihaz almak çok kolay arkadaşlar,şimdi cebinize koyun 2.500 lirayı yarım saat içinde istediğiniz renk iphone 5s i edinebilirsiniz,önemli olan ne yazık ki yaşadığımız coğrafyada uygun fiyatlı cihaz alabilmek.

Apple Store fiyatlarından ne kadar emin konuşuyor bazı arkadaşlar yahu inanamıyorum.Bakın görürsünüz apple store açıldığında iphone 5s fiyatları 2.000 tl nin de altında olacak,operatörler paralel olarak nakit satış fiyatlarını aynı seviyeye çekip kontratlı satışlardan kara devam edecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Arkadasim aldik teli , hala 2350 diyor.

• Troy'da 00:01'de başlıyor acaba bunlar online store'nin açılış saati için bir işaret olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne ya? Her yerde 5C 16 GB 2099TL, 5S 16 GB 2788TL yazıyor??? Hani 1899 ve 2279 olacaktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Troy'da 00:01'de başlıyor acaba bunlar online store'nin açılış saati için bir işaret olabilir mi?

Olabilir hocam mantıklı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: atikus

Bu ne ya? Her yerde 5C 16 GB 2099TL, 5S 16 GB 2788TL yazıyor??? Hani 1899 ve 2279 olacaktı?

Hocam her habere inanmayınız, fiyatlar bizim söylediğimiz gibi olucaktır. Tabii ki bizim dediğimiz yerlerden alırsanız, yoksa her bayii üstüne kâr marjı koyarak 3000'e de satabilir
  • John -Coffey kullanıcısına yanıt
    Açık konuşmak gerekirse; şu an "oh iyiymiş be" dediğimiz 2100-2200'lü fiyatlar telefonlar için gereksiz yüksek, aşırı derecede değerli. Telefonların olması gereken seviyesi 1500-1600 TL bandıdır. Dahası 2200 16GB'lık model için konuşuyoruz. 16GB, şu devirde akıllı dediğimiz telefonlarda yetersiz bir depolama alanı. En az 32GB olmalı. O zaman da fiyat 2500'lere çıkıyor. Ne alıyoruz arkadaşlar ? Bizi en az 2-3 sene idare edecek, her şeyi yapmamızı sağlayacak bilgisayar mı ? Maalesef bu fiyatların konuşulmasını sen, ben, tüm müşteriler sebep oldu.

Ben 2008 yılında 1300 TL, 2010 yılında da 1450 TL'ye iPhone 3G ve iPhone 4 aldığımı hatırlıyorum. O zamanlarda telefonların ABD'deki fiyatı neyse, şu anda da aynı aşağı yukarı. Peki ülkemizde ne değişti ? Hani ekonomimiz düzeldiği için mi aynı %100'e yakın fark öder olduk ?

Uzun lafın kısası, fiyatlar yüksek. Savunulacak bir tarafı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seckinau

quote:

quote:

neyi nerde nasıl aldın yazda bilelim garantisi ne aldığın fiyat öyle laf salatası yapma boşuna

• quote:

Orijinalden alıntı: John -Coffey

quote:

Orijinalden alıntı: atikus

Bu ne ya? Her yerde 5C 16 GB 2099TL, 5S 16 GB 2788TL yazıyor??? Hani 1899 ve 2279 olacaktı?

Hocam her habere inanmayınız, fiyatlar bizim söylediğimiz gibi olucaktır. Tabii ki bizim dediğimiz yerlerden alırsanız, yoksa her bayii üstüne kâr marjı koyarak 3000'e de satabilir

Hocam TİM'lerde 1899 ve 2279 mu olacak? İlk sayfada yazıldığı gibi mi olacak?
  • Peki IPHONE 5 16GB Lerin yeni fiyatı nedir ??
  • salihbocX S kullanıcısına yanıt
    Arkadasim yavas yavas fiyati asagi cekmeye baslamissin; 2500-2700 arasi geziyordun iki hafta once

http://forum.donanimhaber.com/m_81969534/f_//tm.htm#msglink_82632515

Turkcell Tim magazan olmasindan supheleniyorum. 2300 un uzeri keyfi bayii kazigidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradaki fiyatlarla ilgili yorumlarda hissettiğim kadarıyla yaş ortalaması düşük, biraz da cahillik var.

Amerika'da 28.000$'a satılan arabayı Türkiye'de 150.000TL'ye alınca seviniyorsunuz. Normalde arabanın bedelinin yaklaşık 3 katına aldığınız bir şeye ucuz deme şansınız var mı?

Ekonomisi dibe vurmuş, her girdi-çıktı açığını vergiyle insanlara yükleyen bir devlet ile bunlar oldukça normal.

6 yıldır Blackberry kullanıyorum, ilk defa iPhone alacağım. Ama inanın vereceğim 2400TL'ye içim acıyor. Veremeyeceğimden değil, Amerika'da vergisiyle birlikte 650$'a satılan bir ürüne 1200$ vereceğim için.

Bir de vergi üstüne "ölü-sevici" kapitalist şirketler de insanların bu aciz "telefon hastalığı"ndan faydalanmak isteyince, durum bu oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gyepesto -- 31 Ekim 2013; 16:07:34 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Seckinau

quote:

quote:

neyi nerde nasıl aldın yazda bilelim garantisi ne aldığın fiyat öyle laf salatası yapma boşuna

2199 16 gb beyaz lafsalatası değil arkadaş doğru söylüyor. telefonlar yarın teslim edilecek. ödemeler şimdiden yapılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukdanis -- 31 Ekim 2013; 16:05:17 >

• salihbocX S kullanıcısına yanıt
    2200 genpa silver 16gb iphone 5s..

• Turkiye'de iPhone fiyatlarina vergiler yuzunden diyenlere sesleniyorum,

iPhone 5s

ABD Fiyati Tax dahil 16GB = 690 USD
    Turkiye vergi dahil 16 GB = 2100+ TL

Macbook Air yeni

ABD fiyati Tax dahil 1165 USD
    Turkiye fiyati vergi dahil 2549 TL

Buyuk bir cikar soz konusu bana gore. Yorumlar size kalmis.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.