Şimdi Ara

Amerika vizesi başvurularında artık sosyal medya hesapları sorulacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: serafon

Bazı konularda objektif olun(a)maz sevgi gibi, bazı konularda objektiflik konu dışıdır renkler ve zevkler mevzusu gibi, bazı şeyler de yüzde yüz göründüğü gibi değildir.... Cennet vatan derken bile objektiflikten pek bir eser kalmamış zaten gibi gibi............
    Zevkler ve renkler tartışılmazsa neden kültür nüfuzu altındasın dedin? 2 mesajin birbiriyle çelişiyor amerikali olmadigim ne malum?

Doga olarak dunyanin acik ara en cesitli ve guzel ulkesi amerikadir en sicak colunden en soguk kutbuna kadar her seyi var benim adima abd bir cennettir ve kendi adima konustuguma gore sevgi objektif olmadigina gore neden yargılıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyle bir sey olsa ve iceridekileri de temizlemeye kalksalar ulkenin yarisindan fazlasini kovmak lazim, bastakiler de dahil.

Bu denilen uygulama ne kadar pratik olur orasi belli degil bence. Yillar boyu kaydedilen mesajlara bakmak, farkli dillerde yazilanlari cevirmek, 3. parti sitelere giden linkleri incelemek, vs kolay degil. Her vize isteyene bu uygulanacaksa cok ciddi bir yatirim ve insan gucu gerekir. Aklima gelen en mantikli cozum yolu bir bilgisayar programi araciligi ile anahtar kelime yoluyla kisinin hesaplarinda arama yapmak. Mesela Trump, DEAS, ISIS, Hillary, vs diye aratma yapilabilir. Istihbarat servisleri zaten insanlari takip ediyor, bunu vize icinde kullanabilirler.
  • bunlar tek gökdelen kendilerinde sanıyor heralde.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Dediğin durumlar varsa, ben dar düşünmüşüm, özür . Yorumumu dayandırdığım ve tahmin ettiğim temel var ise ama, orada objektiflik yok zaten, subjektifliğe kayılmış ki zaten az veya çok olacak bu işte. O kaymanın nedeni de salt gerçekler olamaz, bir etkilenme söz konusudur. Abd nin doğası güzel, ekonomik durumu iyi, sistem oturmuş, şu imkanlar var vb tekil ve somut örnekler verince anlaşılıyor da, cennet gibi deyince sanki kendindekini tamamen kötü görme, orayı tamamen iyi görme gibi bir hava oluşmuş ya da ben öyle anladım. Yanlış anladıysam kusura bakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serafon -- 3 Haziran 2019; 12:24:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serafon

Dediğin durumlar varsa, ben dar düşünmüşüm, özür . Yorumumu dayandırdığım ve tahmin ettiğim temel var ise ama, orada objektiflik yok zaten, subjektifliğe kayılmış ki zaten az veya çok olacak bu işte. O kaymanın nedeni de salt gerçekler olamaz, bir etkilenme söz konusudur. Abd nin doğası güzel, ekonomik durumu iyi, sistem oturmuş, şu imkanlar var vb tekil ve somut örnekler verince anlaşılıyor da, cennet gibi deyince sanki kendindekini tamamen kötü görme, orayı tamamen iyi görme gibi bir hava oluşmuş ya da ben öyle anladım. Yanlış anladıysam kusura bakma.
    Estağfurullah

Abd 9 milyon kilometre karesinin her noktasinda farkli guzellikler barindiriyor her iklim az yada cok var ulkede tropikal çöl kutup karasal iliman okyanus akdeniz iklimlerinin varyeteleri var

Türkiyede cok güzel bir ülke ama abd ile kiyaslamak gülünç olur abd ile en yakin avustralya yada avrupa birligi kiyaslanabilir ki ikisi de geri kalir abde çöl yok mesela avustralyada da kutup iklimi yok

Doga olarak örneği yok dünyada yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanki bakmıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.