Şimdi Ara

American Horror Story: NYC | 11. Sezon (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.783
Cevap
19
Favori
90.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zülkif gonzo

quote:

Orijinalden alıntı: Jordan Henderson

6. sezona altyazı bulamadım, bilmiyorum belki de yeterince iyi bakmadım ama yardımcı olabilecek var mı?

Bs player otomatik indiriyo

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hic sarmadi

• Geçen sezon çok kötüydü 5. bölümde falan bıraktım. Bu sefer birkaç bölüm yorum bekleyecegim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Geçen sezon çok kötüydü 5. bölümde falan bıraktım. Bu sefer birkaç bölüm yorum bekleyecegim..

1. Bölümü izledim ve geçen sezonun kurbanı olayım. Hiç bir korku ögesi yok aptal saptal sahnelerden oluşmuş bir bölümdü.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Kesha-

quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Geçen sezon çok kötüydü 5. bölümde falan bıraktım. Bu sefer birkaç bölüm yorum bekleyecegim..

1. Bölümü izledim ve geçen sezonun kurbanı olayım. Hiç bir korku ögesi yok aptal saptal sahnelerden oluşmuş bir bölümdü.

Sarhoşken falan mı izledin? Ya da dabbe ve siccin fanı mısın öyle sorayım?
  • Ormanlı sezon sarmamıştı bu sezon iyi mi arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başlamaya değer mi yeni sezon ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Acun_Ilıcalı

başlamaya değer mi yeni sezon ?

Şimdilik tamamen değer gibi görünüyor, bu gece ikinci bölüm yayınlandı bu arada.
  • Arkadaşlar, TV'de sahneleri mi kesiyorlar yoksa buğulanma mı yapıyorlar?
  • Zorlama gidiyor bence şuan için.

Ottan b*ktan korkan bi kadın var ve burda suç nasıl Trump'a bağlanıyor? Seçimlerden sonra her şey daha kötü olmuşmuş. E yok artık. Eleştirelim derken fazla kasmışlar bence. Petek bal görünce bile eli ayağı kesilen bi kadını güvenlik alarmı çalan restorana gidip kontrol ettirmeye göndermek neyin nesi? ya da ally'nin o kadar fobisi olan biri olmasına rağmen mezbahaya dalması? Ozzy, yanında annesinin olmasını istiyorsa al yanında falan götür çocuğu arkadaş.

Winter'ı oynayan kızı çok beğendim, gizemli havayı çok iyi yansıtıyor. Küvette Ally'le öpüşmek üzereyken aşağı inip "dünya sizin etrafınızda dönmüyor." deyip evden ayrılınca muhtemelen Ally'e kafayı yedirtmeye çalışan palyaçolardan biri olduğunu düşünüyorum.

Pedro da yok yere öldü, bakalım Ally'nin başına neler gelecek bu olaydan sonra.

• şu diziyi bir türlü eklemediler netflix'e yahu

• ivy de birşeyler olduğu belliydi ama nedense ondan beklemiyordum
  • Arkadaşlar belkide ben kaçırdım bilmiyorum ama sezon 6 ve 7nin altyazılarının blok edilmemişlerini nereden bulabilirim. Heryerde telif hakkı nedeniyle blok edildiği yazıyor ve kafayı kırmak üzereyim :(
  • arkadaslar 6.sezonu netten izleme imkanimiz yok mu ? tek bir link bile kalmamis gorunuyor
  • acabuco3 A kullanıcısına yanıt
    Ororo. Tv den izleyebilirsiniz günlük 45 dk sınırı var.

• educationist E kullanıcısına yanıt
    tr altyazi var mi ?
  • acabuco3 A kullanıcısına yanıt
    Var hocam aşağıdaki gibi yapınız. Siteye üye olmak gerek yoksa dizileri göremezsiniz sınırlı üyelik ücretsiz . Sitede ingilizce türkçe izleyerek dil de geliştirebilirsiniz ben bu yüzden iziyorum geçen aya kadar sınır 45 dk değil 1 saatti ayrıca çok sayıda film de vardı filmler kaldırıldı ama yinede efsane sitedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi educationist -- 28 Ekim 2017; 14:18:32 >

• educationist E kullanıcısına yanıt
    tesekkurler, ama rezaletmis 6.sezon.
  • 6.sezonu yarıda bırakmıstım sonra bir daha izlemek içimden gelmedi, kötüydü
    7 nasıl aslamaya deger mi ?
    Nerde efsane 1 ve 2. sezon.
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.