Şimdi Ara

Ameliyat olmak istiyorum, istanbulda hangi devlet hastaneleri ücretsiz ameliyat yapıyor acaba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    burnumda kemik eğriliği var ben ameliyat olmak istiyorum. istanbulda yaşıyorum. hangi hastaneler avrupa yakasında ücretsiz ameliyat yapıyor. Bir de devletle anlaşmalı özel hastanelerde ameliyat ücreti ne kadara geliyor bilgi verebilir misiniz

• 10 liraya yaparım, anestezi senden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devlet hastanelerinde işin çok zor.. Adamlar resmen 7 dereden su getirtiyor. Özele teşvik için bunlar hep.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUHAFIZ44

Devlet hastanelerinde işin çok zor.. Adamlar resmen 7 dereden su getirtiyor. Özele teşvik için bunlar hep.

7 dere?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ileri iade

quote:

Devlet hastanelerinde işin çok zor.. Adamlar resmen 7 dereden su getirtiyor. Özele teşvik için bunlar hep.

7 dere?

Türkmen deyimidir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

devlette ücretsiz mi pekii bilginiz var mı
  • Aynı ameliyatı oldum . Devlet özel farketmez . Daha iyi olsun diye dünyanın parasını bayılmana gerek yok. Devlet hastaneleri ücretsiz yapar zaten. Önce git muayene ol. Ameliyatın gerek olup ol mamasına doktor karar verir . Ayrıca şu özel hastane hayranlarına uyuz oluyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SENTINEL

Aynı ameliyatı oldum . Devlet özel farketmez . Daha iyi olsun diye dünyanın parasını bayılmana gerek yok. Devlet hastaneleri ücretsiz yapar zaten. Önce git muayene ol. Ameliyatın gerek olup ol mamasına doktor karar verir . Ayrıca şu özel hastane hayranlarına uyuz oluyorum

Peki eğitim araştırma hastanelerinde ve döner sermaye olan yerlerde de ücret alınıyor mu

çapa haseki gibi yerlerde
  • goplu3434 G kullanıcısına yanıt
    Alınıyor diye biliyorum. Ben eskişehirde oldum ameliyatı. Devlet hastanesinde. Farkı hastane değil doktor koyuyor. Aklında bulunsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.