Şimdi Ara

Ameliyat oldum... (berbat bişeymiş) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
1
Favori
23.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun bende 4 kere ameliyat oldum.Seninki bayağa ağırmış benimkilere göre.O verdikleri narkoz nasıl bişeydir bende bilmiyorum fakat beni pek etkilemiyor 1. dozu verdiler hayla bişey olmayınca 2 katına çıkardılar zaten sonrasını hatırlamıomKötü ellere düşerse kötü şeyler olur
  • Vay mobilim geçmiş olsun yaw, fotoğrafta çok haşin
  • geçmiş olsun kardeş
  • Geçmiş olsun. İnş. çabucak iyileşirsin.
  • Geçmiş olsun hocam.
    Benimde ameliyat olmam gerekiyordu, önemli birşey değil fakat doktor kökten çözüm için ameliyat demişti.
    Korktum açıkcası, narkoz falan...Hayatında bayılmamış biri olarak, narkozu vercekler etraf kararcak falan tırsıyor insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenk -- 5 Kasım 2007; 15:05:58 >
  • geçmiş olsun..yarım önce dedeyi acilden getirdik bizde..sabahtan beri hastanede koşturduk..zor hastane işleri
  • gecmıs olsun kardesımınde boyle bır hastalıgı var
  • geçmiş olsun çabuk toparlanman dileği ile
  • Bu konudaki kullanıcılar: Darkchild, Superkene, mutklima, DgnByz, einhander, profuzman, razumuhin

aaa mutklima insanmış topiğime girdi.. belki birazdan geçmiş olsun falan der

bu arada çok tşkler arkadaşlar.. hepiniz çok sağolun .. bu kadar kişi geçmiş olsun derse bi an önce iyileşirim heralde.. seviyorum burayı .. o yüzden paylaşıyorum böyle şeyleir burada... kendime de dikkat ediyorum bakalım ne zaman iyileşirim tam olarak bilmiyorum.. zor günler geçiriyorum çok ciddi olmasa da... hastane işleri zor cidden .. hastaneye yatması da kalkması da kırtasiye işi oraya git onu al buraya git imzalat falan gibi.. allah kimseyi hastanelere düşürmesin.. bu yüzden kendinize, vücudunuza iyi bakın...

ayrıca tuvnera narkozluyken rüya görmedim ben neden sordun ??

*cenk@ kararma gibi bişi olmuyo .. uyanıktım.. ve uyuduğumu farketmedim bile... ya uyanık oluyosun yada tamamen hiçbişiin farkında olmadan uyuyup gidiyosun.. acı yok .. korkucak bişi de yok ..fobi yapma kendine...

• geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun dostum, ben de iki defa ameliyat oldum sen anlatınca kendi yaşadıklarımı hatırladım gerçekten çok zor, o ameliyathanenin soğukluğu, ameliyat sonrası çekilen ağrılar (hatta seninki gibi benim de resmim var ) neyse tekrar geçmiş olsun...
  • Geçmiş Olsun..
  • Geçmiş olsun
  • "kararma gibi bişi olmuyo .. uyanıktım.. ve uyuduğumu farketmedim bile... ya uyanık oluyosun yada tamamen hiçbişiin farkında olmadan uyuyup gidiyosun..."
    Fişi çekiyolar sanırım?

Geçmiş Olsun.
  • geçmiş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: DgnByz

"kararma gibi bişi olmuyo .. uyanıktım.. ve uyuduğumu farketmedim bile... ya uyanık oluyosun yada tamamen hiçbişiin farkında olmadan uyuyup gidiyosun..."
    Fişi çekiyolar sanırım?

Geçmiş Olsun.

valla aynen öyle .. fişi çekmiş gibi.. daldığını bile hissedemiyosun... uyanık halden uyuyo moduna geçiyosun.. uykuya giriş mode: ON !!
  • geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun sert bakışlı haşin çocuk hastanede olayına da koptum ayrıca
  • Geçmiş olsun
    Aslan gibi olman dileğiyle
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.