Şimdi Ara

AMD Sistem topladım, değerli yorumlarınızı bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

5.000 TL'ye ekran kartsız AMD sistem topladım, değerli yorumlarınızı bekliyorum (Ekran kartım; Evga GTX 1080 SC)

1) Amd Ryzen 5 3600 işlemci
    2) MSI MPG X570 Gaming Edge WIFI Anakart
    3) COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L RGB Sıvı Soğutma (ana kart hediyesi)
    4) CORSAIR Vengeance PRO RGB 16 GB DDR4 3200 Mhz Ram (8x2)
    5) MSI MPG Gungnir 100P Temperli Cam ATX Kasa
    6) Corsair CX650M 650W Moduler 80+ Bronz PSU
    7) XPG SX8200 PRO 3D NAND NVMe M.2 SSD 256GB
    8) Seagate Baracuda 1TB HDD 7200Rpm /64mb
    9) Thermaltake Pure 12 High Performance 120mm Fan (3x adet)

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucibel -- 28 Temmuz 2019; 12:45:41 >

• ram cift kanal 16 gb yapın tekse tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFEFPSTR

ram cift kanal 16 gb yapın tekse tabi
    Haklısınız hocam belirtmemişim. Ram'ler kit 8x2.

Sanırım, anakart biraz fazla oldu fakat su soğutma hediyesi ve ileriye dönük kısmını değerlendirerek satın aldım.
  • gayet başarılı sistem olmuş ama bence coolermaster MasterBox Lite 5 olabilirdi onların önde 3 fan çok kaliteli soğutuyor ;) hayırlı olsun
  • Sistem gayet güzel olmuş hocam hiç bir şeyine dokunmadan alabilirsin. Su soğutma hediyesi için hemen kayıt yaptırmayı unutma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koman-2014

gayet başarılı sistem olmuş ama bence coolermaster MasterBox Lite 5 olabilirdi onların önde 3 fan çok kaliteli soğutuyor ;) hayırlı olsun
    Teşekkür ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Algerias

Sistem gayet güzel olmuş hocam hiç bir şeyine dokunmadan alabilirsin. Su soğutma hediyesi için hemen kayıt yaptırmayı unutma.
    Sıvı soğutma için kayıt yaptırdım hocam, cevap bekliyorum. Çok teşekkür ederim.
  • Lucibel kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın önerdiği Masterbox Lite 5 kasasını sakın almayın hocam. Hava akışı açısından alabileceğiniz en kötü kasalardan biridir. Değil 3 isterse 100 fan olsun önde hava alacak yer yok komple kapalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoonBoi

Arkadaşın önerdiği Masterbox Lite 5 kasasını sakın almayın hocam. Hava akışı açısından alabileceğiniz en kötü kasalardan biridir. Değil 3 isterse 100 fan olsun önde hava alacak yer yok komple kapalı.
    Teşekkür ederim hocam bilgi için, zaten sistemde belirttiğim MSI'ın kasasını satın aldım. Kasayı cok begendim büyük bir kasa. Sistemi henüz kurmadım, umarım hava akışıyla ilgili bir sorun yoktur.
  • Lucibel kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın hocam. Baktım kasanıza yanlarda hava alması için boşluklar var. Yeterli olur diye düşünüyorum. Masterbox lite 5'den çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoonBoi

İyi günlerde kullanın hocam. Baktım kasanıza yanlarda hava alması için boşluklar var. Yeterli olur diye düşünüyorum. Masterbox lite 5'den çok daha iyi olacağını düşünüyorum.
    Teşekkür ederim hocam evet kenar kısımlardaki havalandırma boşlukları dar değil. Bakalım, sistemi kurduktan sonra bir resim atarım
  • Aldığın fiyatları da yazabilirsen yanına çok daha iyi olur bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.