Şimdi Ara

Amd sistem tavsiye.. 754 or 939 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 754 PINLER ARTIK ESKİDİ HATTA BİR KAÇ AYA KALMAZ PİYASADANDA KALKAR AL 939 PINLI AMD VE CPU BAK RAHATINA BEN ÖYLE YAPTIM VE TAŞ GİBİ ÇALIŞIYOR TAVİSYEM 939 PINLIKTIR.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirpi

8 ay evel söylemiştim 939 un ileriye flan dönük olmadıgını...o kadar cok kınamıstıki millet beni..cunku oyun testlerinde 754 ile 939 arasında hiç fark yoktu...939 ve 754 ün aynı nesilin iki farklı üyesi oldugunu söylemiştim...millet az daha forumlardan banlıcaktı...ama neyse yanılmadıgım cıktı ortaya...400 dolar 939 a vermedigime cok mutluyum :)

evet.... bahara M2 geliyor......ddr2 destekliycek ..birçok modeli çift çekirdek olacak.......bn olsam s754 alırım...para cedimde kalır.... en son winfast bir anakart çıkardı.... nforce4 , pcı-x16 ,sata fln destekli......ve fiyatı oldukça ucuz....... s939 işlemci+anakrt =260usd olsa...s754 işlemci+anakrt= 190usd .....performans farkı da az....
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orjinalden alıntı: samurcom

quote:

Orjinalden alıntı: KeanuReeves

939 pin dururken neden 754 alıyorsunki.

parası yeterli olsa sorun değil..
    neden 7800 GTx varken 6600 alaim ..
    ama para yok işte

754 te tek ram yongası var
    939 da çift ram yongası var ve 939 geleceğe yatırım olarak görünüyordu ta ki AMD de DDR-2 ye destek verecem diyene kadar..
    DDR-2 için tekrar platform değişecek ve DDR-2 ram için yeni board ve AMD CPU almak lazım olacak

s754 ve s939 fiyatları arasında 2 $ fark var.

korhan kardeşim 2 kat demek istemiş herhalde

• ne 2 kati yahu ? 3-5 dolar fark var.

quote:

Orjinalden alıntı: odrin34

quote:

Orjinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orjinalden alıntı: samurcom

quote:

Orjinalden alıntı: KeanuReeves

939 pin dururken neden 754 alıyorsunki.

parası yeterli olsa sorun değil..
    neden 7800 GTx varken 6600 alaim ..
    ama para yok işte

754 te tek ram yongası var
    939 da çift ram yongası var ve 939 geleceğe yatırım olarak görünüyordu ta ki AMD de DDR-2 ye destek verecem diyene kadar..
    DDR-2 için tekrar platform değişecek ve DDR-2 ram için yeni board ve AMD CPU almak lazım olacak

s754 ve s939 fiyatları arasında 2 $ fark var.

korhan kardeşim 2 kat demek istemiş herhalde

• nasıl oluyo ya ben yeni aldım iki katı oynuyodu bunu bana biri açıklasın artık
  • sempronlarla karistiriyorsun sanirim s754 athlonlardan bahsediyoruz biz. yani amd athlon 3000 s754 ve amd athlon s939 biri 125 dolar biri 130 dolar civarı..

quote:

Orjinalden alıntı: odrin34

nasıl oluyo ya ben yeni aldım iki katı oynuyodu bunu bana biri açıklasın artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 21 Aralık 2005 18:13:31 >
  • FAZLA ABANMAYACAKSAN 939 A GEREK YOK TEK FARK ON BELLEK
  • quote:

Orjinalden alıntı: hightowerfrl

FAZLA ABANMAYACAKSAN 939 A GEREK YOK TEK FARK ON BELLEK

onbellek azımsanacak bıseymı
    tabıkı 939
  • simdi 939 varken gıdıpte 754 alınırmı hiç
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.