Şimdi Ara

AMD Ryzen 5000 işlemcilerini duyurdu: %29 performans artışı geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
4.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 3700x in yeni varyantının bu nesilde olmaması ilginç, 65 tdp ile tam canavar kartıydı, sanırım diğer kartların ağırlığını bozuğu için sildiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremec kullanıcısına yanıt
    amazonda ben ekim ayında 200 e aldım geçen yıl black friday'de, 3600x i. Ve sene içinde 195 e kadar da düştü. Bu sene yeni işlemcilerinde gazıyla yukardan aşağı fiyat indirimleri olacaktır.

• 300 dolar

Özel bir fiyatlandırma olmaz ise 3700 tl lere dayanacak..vay vay vay..

3600 ü 1200 hatta 1100lere aldık.

Aloooooooooo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple etkinliği olsa foruma her girişte gözümüze gözümüze sokulan kocaman puntolarla yazılmış duyuruyu görürdük haftalar öncesinden 

Şu işlemcilerin kullanıcı incelemeleri bir ortaya çıksın ortalık daha da şenlenir o zaman.

• amd 4000 atlayarak 5000 duyurdu diye haber yapan arkadaşa 4800h işlemcili pc den yazıyorum.

• Canlı yayın cevrilerini Burak solt yapiyordu
    Belki hastadır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • asig kullanıcısına yanıt

4000 işlemciler mobil için çıkarıldı ve Zen 2 mimarisine dayanıyor. 4000'i masaüstünde atlayıp 5000 olarak tanıtımını yaptılar.

• Fiyatlar artmış. 3 bin liraya 6c/12t alacağıma 12t/24c 3900x kovalarım

• quote:

Orijinalden alıntı: patientx

amazonda ben ekim ayında 200 e aldım geçen yıl black friday'de, 3600x i. Ve sene içinde 195 e kadar da düştü. Bu sene yeni işlemcilerinde gazıyla yukardan aşağı fiyat indirimleri olacaktır.

Önemli olan indirimli fiyatı değil, burada konuştuğumuz ilk çıkışında koyulan tavsiye edilen satış fiyatı. Şimdi ben de ryzen 2600 ü indirimde kdv dahil 150 dolara aldım diye o işlemcinin fiyatı 120 dolar olmuyor yani. 200 dolardan işlemci çıkacak ki biz de zamanı gelince 120-150 dolara alabilelim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 8 Ekim 2020; 21:44:1 >
  • 5900x bana hayırlı olsun

• asig kullanıcısına yanıt
    PC değildir o... PC olsa duramazsın :)))

• Ben de 3900x den 5900x e gecmeyi planlıyorum.

• Pahalı kardeşim pahalı.

Ben bu fiyatlara sırf %3 %5 fark için her an her türlü sıkıntısı çıkabilecek amd almam.

Intel alırım en azından kafam rahat kalır

• İntelde üç üstüne koyup fiyatlara abanırsa yandım gülüm keten helva anca ev kredisi ile pc toplarız artık.

• 1000 tlye 3600 işlemcini satıp üstüne 2000tl koyup 5600x almak. Hmm pek mantıklı durmuyor.

• Erreguay kullanıcısına yanıt
    Ne alsak baz fiyat dolar kuru x2 geliyor r5 5600 6-7000tl den asagi zor gibi gorunuyor umarim yanilirim

• X370 ile oturdum ağlıyorum derdim ama bu kurlarla zaten bize uzaktı. Oturup kurlara ağlıyorum ...

• ihtiyar.gamer İ kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum Intel alırız 2 sene sonra kritik bir güvenlik açığı çıkar % 30 performans kaybına yol açan zorunlu bir yama gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Aynen dostum Intel alırız 2 sene sonra kritik bir güvenlik açığı çıkar % 30 performans kaybına yol açan zorunlu bir yama gelir.

amd nin hem işlemci hem ekran kartı yönünde sorunlarını sıralar mısınız? dinime laf atan Müslüman olsa diye laf vardır ya. ona benzedi azıcık :)

intel de o iş bir defa olur. aynı yerden bir daha ısırılmaz bu adamlar.

tabi yanlış anlamanızı istemem ben bugünü ciddi hevesli şekilde bekledim. ama bu fiyatlar beni hayal kırıklığına sürükledi hem de çok çok fazla

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.