Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Temmuz 2020 de aldım ben kartı sıfır olarak. Herhalde 2 senedir garantisi Sapphire ın. Hocam iyi düşünün piyasada kart yok. Benim amacım üst modele geçmek olduğu için elden çıkarttım
  • bedo20 kullanıcısına yanıt

eyvallah hocam. sıfır alınca kaça almıştınız   ben 2019 eylülde almışım garantisi seninkine göre daha az tabi biraz fiyat kırarım artık 

1650 + belki macbook almayı düşünüyorum. gpu performansını o kadar kullanan birisi değilim o yüzden kafam rahat  haftaya ilana koyayım bakayım ne çıkacak. tam ben satacakken piyasa düşmez inş  

alıcı arkadaşlar görüyorsunuz 9000 bin e satılmış. benimkini 8500 e bırakırım  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Dilenci -- 13 Şubat 2021; 19:18:38 >

• letgoya baktım şimdi. adamın biri 8500 den alınır diye ilan açmış  9500 den koyayım bakalım alıcı çıkacak mı. araba piyasası da böyle yükselmişti di mi  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Dilenci -- 13 Şubat 2021; 19:27:21 >
  • Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Bu ekran kartı piyasası kolay kolay düşmeyecek. En azından yaza kadar. Kartı kullanıyorsanız şimdiden elden çıkarmayın alacak kart yok piyasada anca çok hızlı olup kovalamak lazım.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt

oyun oynamayı filan bıraktım zaten. ekran kartı gücüne pek ihtiyacım olmuyor. görüntü almama yetecek bir kart alsam yeter. baktım piyasada hiç bir şey yok gider 1030 alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanal Dilenci

oyun oynamayı filan bıraktım zaten. ekran kartı gücüne pek ihtiyacım olmuyor. görüntü almama yetecek bir kart alsam yeter. baktım piyasada hiç bir şey yok gider 1030 alırım.

Yinede ucundan biraz oyun açabilen birşey olsun derim biostar rx560 1040tl onu almayı düşünüyorum bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 13 Şubat 2021; 20:23:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ucuz bulursam 1650 alıcam. ikinci el 1000 liraya yakın fiyatlar var. performansı da geyet iyi tavsiye ederim.

• Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt

Bin tl altı düşünüyordum r6 low ayarda oynamak için o kart en ucuz ikinci el 1500tl gördüm. Yalnız üstteki mesajı yazdığımda stokda 8 tane rx560 vardı 1 tane kalmış. 

• arkadaşlar 5700xt kartımı satacağım da geçici olarak 1080p de işimi görecek hangi kartı sizce almam gerekir ?

piyasada kartta yok ama yine de önerilerinize ihtiyacım var

• savcı963 kullanıcısına yanıt

Birazda düzenli oynayacağınız bir oyun varsa onada bağlı ben üsttede dediğim gibi R6 için rx560 aldım tavsiyem en azından 4gb bellekli olsun rx560, rx570, gtx1050ti, gtx1060, gtx1650 seviyeleri geçici idare edilebilecek kartlar.

• Ben 3400g aldım idareten fazla oyun oynamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Birazda düzenli oynayacağınız bir oyun varsa onada bağlı ben üsttede dediğim gibi R6 için rx560 aldım tavsiyem en azından 4gb bellekli olsun rx560, rx570, gtx1050ti, gtx1060, gtx1650 seviyeleri geçici idare edilebilecek kartlar.

az önce verdim elden ekran kartını 9750 TL ye adam arkasına bile bakmadan alıp kaçarak gitti anlamadım ne iş :)

5500 xt 4gb versiyonu nasıl sizce ?

Sizde arkadan baka kaldınız benim gibi.

5500XT ilk hedefimdi ama vazgeçmiştim.

1080P için gayet iyi kart alttaki linkte 4gb ve 8gb karşılaştırması var 8gb olan zaten madencilerin hedefinde.

www.techspot.com/amp/review/1961-radeon-rx-5500-4gb-vs-8gb/

• quote:

Sizde arkadan baka kaldınız benim gibi.

5500XT ilk hedefimdi ama vazgeçmiştim.

1080P için gayet iyi kart alttaki linkte 4gb ve 8gb karşılaştırması var 8gb olan zaten madencilerin hedefinde.

www.techspot.com/amp/review/1961-radeon-rx-5500-4gb-vs-8gb/

Gecen cuma indiriminde 1800 tl ye satildi keske almaya calissaymisim saglik olsun ne edek.

Ama ben bu kart fiyatlarinin uretimlerin hizlanmasiyla 3 aya duzene gireceğini dusunuyorum

Bende çıktığı hızla inecek düşüncesindeyim.

1800tl çok iyiymiş nerede inmişti?

• quote:

Bende çıktığı hızla inecek düşüncesindeyim.

1800tl çok iyiymiş nerede inmişti?

İncehesap ta indirimdeydi

• Sapphire pulse 5600xt ile ben de geçen hafta bu seriye geçiş yaptım. Yıllarca dandik laptop kartları ile oyun oynadıktan sonra iyi geldi :D 1 haftalık tecrübemle herhangi bir sorun yaşamadım açıkcası. Tabi çoğunlukla world of warcraft, skyrim gibi çok kasmayan (ve az miktar nfs heat) oyun oynamamın da ekran kartını çok kastırmadığını düşünüyorum. Şu ana kadar gördüğüm en yüksek sıcaklık 58 derece. 25man raidde (1080p full ayarlar) 70+ fps gayet akıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metamania -- 15 Şubat 2021; 17:3:23 >
  • 2 ay önce incehesap indirimlerinden 2999 tlye aldığım Asus TUF 5600 xt ekran kartımi piyasayı yoklamak için satışa koydum. Bugün biri aradi, konum istedi 40 dkya gelip alacağım dedi. 6900e koymuştum, 6500e bıraktım adama pazarlık bile yapmadı, benim vicdanım el vermedi valla. Karttan çok memnundum, şuan pc boşta yatıyor. Yerine düşük bir kart almam lazım. Eski kartım rx 570 bile 3kdan satılıyor gerçi. 3.5k kar yaptım ama umarım pişman olmam.

Edit: Adam il dışından gelmiş İstanbul'daki kartları tek tek topluyor. Arka koltukta 3 tane 5500 xt gördüm tanesini 4250ye almış. 5600xt miningden günlük en az 3 dolar kazanıyorum dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 15 Şubat 2021; 17:12:48 >
  • 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.