Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
467.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3350ye aldığım yurtdışı 5700xt kartı 7500e sattım, formattan sonra azalmasına rağmen sürücü kaynaklı bazı memnuniyetsizliklerim devam edince uğraşmak istemedim. ETH an itibariyle 1720 dolara yükselmiş durumda fiyatları şişirebildiğiniz kadar şişirin derim :) Alan adam en iyi ihtimalle 5 ayda kartın fiyatını çıkartacak bence büyük risk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 5 Şubat 2021; 17:4:41 >
  • Arkadaşlar RX5700 Gaming X i 8250TL ye sattım kendinize iyi bakın bidahaki amd ekran kartı macerasında görüşmek üzere :))

• Aynen bende sapphire 5700 xt nitro+ ı 8250 ye sattım. Bakalım bunun sonu nereye varacak
  • Asus tuf evo 5600 xt 3 fanli kaça gider? 1 ay filan oldu alalı. 3kya almıştım 5e giderse satarım aslında tabii başka kart bulabilirsem :)

• Kıymetli arkadaşlar, yaklaşık bir ay önce Asus rog strix 5600xt aldım. Aslında wattman sorununu biliyordum ama o paraya riske girmeye değer dedim zira rtf kartlar pahalıydı bir şekilde çözerim dedim ve başladım uğraşmaya. Açıkçası bir yol bulduğumu sanıyorum paylaşmak istedim. Discord benzeri proğramlar donanım hızlandırması kullanıyor malum. Discord yüklü iken alıyordum genelde hatayı. Discordu yüklemeden, biraz kartının frekanslarını arttırdım, güç limitini de %18 %20 gibi yükselttim, fan hızlarımıda birazcık yukarı çektim o kadar. wattman, siyah ekran, reset falan bitti günlerce oyunlarda full ayarlarda test ettik sorun yok. Discordu tarayıcıdan açtık, Bingo. Wattman geri geri geldi. Tarayıcının donanım hızlandırmasını kapattık Discordu tarayıcıdan kullandık günlerce test ettik stabil sorun yok. İşin özü sizde başka olabilir lakin donanım hızlandırması kullanan bir proğram kullanıyorsanız biraz yoklayın sebep o mu. Bu arada Discordun içindeki donanım ivmesini kapatmam işe yaramadı ona da baktım. İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanyucel -- 8 Şubat 2021; 20:48:12 >
  • Kesinlikle MECH OC modelinden uzak durun. Bu kadar rezil soğutuculu bir kart olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denlebowski -- 9 Şubat 2021; 20:10:58 >
  • Elimde Sapphire nitro+ 5700xt Letgo da 2 teklif aldım 8k ve 8750 okutsam mı diye düşünmeye başladım 

8 veren teklifi yükseltecek gibi duruyor   

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The R0CK -- 10 Şubat 2021; 16:1:11 >
  • beyler yeri değil ama vega 64 kartların sıfır ve ikinci el değerleri ve sapphire pulse 5700xt ikinci el 4-5 ay daha garantili değeri nedir? hazır piyasa yükselmişken.

• :D herkes kartlarını satıyor maşallah :D benim şuanlık satmak gibi bir niyetim yok açıkcası ordan iyi para gelse de yeni kartı ne zaman alacağımız belli değil.PC'siz kalma gibi bir durum söz konusu da olamaz iş güç gereği. bende napayım kartı mininge bıraktım :D bari 3-5 kazsın bir şeyler hazır coinler yüksekken 1-2 ay miningden zarar gelmez. Cep harçlığı olur birazda. elektrik fatura derdim yok zaten o yüzden günde 7$ falan fena para değil bazı günler kapatsam falan desek ayda 150$ çıkarsam yeter.

• 5600x li sistem kurucam üstüne 2500 daha koyup 5900x yapmaya değermi sadece oyun için uzun vadeli düşünürsek

• rambocuk kullanıcısına yanıt

sadece oyun için alacaksan 5600X yeterli olur senelerce , hiç gerek yok üstüne o kadar para verip 5900X almaya.

• Sapphire Radeon Pulse 5700xt yi bugün 9000 liradan let go aracılığı ile satmış bulunuyorum. Bir sonraki AMD macerasında görüşmek üzere
  • Piyasaya bak hey yavrum :D kartları 6 binden satanlar pişman mı oldu şimdi?

• speedycihan kullanıcısına yanıt
    Hocam sabah ilana koydum 1 saat içerisinde satıldı hatta sırada bekleyen başka bir alıcı daha vardı. Bende çok şaşırdım valla.
  • speedycihan kullanıcısına yanıt
    Bu sıkıntının mayısa kadar çözülemeyeceği söyleniyor bence daha da artacak fiyatlar. Kasım sonu kartı 3600den verecektim iyi ki vermemişim 2 hafta önce 6.500den verecektim iyiki vermemişim bakalım sonu nereye gidecek zaten satsam alacak kart yok piyasada
  • dota2 için RX550 pulse 4gb 128bit aldım açıyo valla gayet süper orta ayarlarda 110fps :D almanyadanda RTX 3070 siparişi geçtim 2 tane bakalım

• 5700xt ROG strix 8k satılır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CGUzmani -- 13 Şubat 2021; 9:50:42 >
  • Valla satmamak elde değil. Bende satacak gibiyim. Oyun da oynamıyorum. Yani açıkçası 2bine aldığım kartı 5-6 bine satmakta vicdan olarak rahatsız ediyor.
  • bedo20 kullanıcısına yanıt

aynı kart bende de var  geçen haftalarda 6500 e satmayım biraz daha dursun dedim. iyi ki tutmuşum   satın alma tarihiniz neydi garantisi firması vs.

• 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.