Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.569
Cevap
101
Favori
468.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam N11 üzerinden MSI Gaming X 2070S aldım. Normal fiyatı 5K idi, arkadaşta kupon varmış. Kupon ile 4600 e geldi. Ilginiz için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi yapmışsınız hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ALt4iR

Hocam bende gaming X var sıcak havayı direk yan panele üflüyor kasa hava akışın ne kadar iyi olursa olsun eğer cam ise ısınıyor içerisi, ben yan kapak açık kullanıyorum, 20 derece kadar fark ediyor çinden 1metreye 30 cm toz filtresi siparişi verdim onu kullanarak ayar çekeceğim yan kapağa, dikey takma aparatlarını düşündüm pahalı geldi.
    Sıcaklıklar ne durumda sizde.
  • Arkadaşlar 1-2 ay içinde Sapphire Pulse 5700 XT’ye geçmeyi planlıyorum da bir sorum olacak. Bi ara sanki ‘5700 serisi kartlar MSI Afterburner yüklüyken düzgün çalışmıyor, sıkıntı çıkarıyor o yüzden Afterburner kullanmayın’ tarzında muhabbetler vardı. Ben de oyun içinde sıcaklık ve fps değerlerini ölçmek olsun, ekran kartı fan ayarlarını manuel olarak ayarlamak olsun kendisini sıkça kullandığım için böyle bir şeyin olup olmadığını merak ediyorum. Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Msi afterburner skinti cikariyor mu bilmiyorum orasini, ama su bi gercek, radeonun olcdugu degerlerle msi afterburner'in olcugu degerler cok farkli. Oyunda yuk altinda denedim, degerleri ikiside farkli veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Arkadaşlar 1-2 ay içinde Sapphire Pulse 5700 XT’ye geçmeyi planlıyorum da bir sorum olacak. Bi ara sanki ‘5700 serisi kartlar MSI Afterburner yüklüyken düzgün çalışmıyor, sıkıntı çıkarıyor o yüzden Afterburner kullanmayın’ tarzında muhabbetler vardı. Ben de oyun içinde sıcaklık ve fps değerlerini ölçmek olsun, ekran kartı fan ayarlarını manuel olarak ayarlamak olsun kendisini sıkça kullandığım için böyle bir şeyin olup olmadığını merak ediyorum. Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim
    Aldigimdan beri ben msi after burnerla kullandim sorun olmadi hic sicaklik yada fps gormezsem rahat edemem...gerci satiliga cikardim artik vega 64 e gectim 1080p de fazla bana ilanimda fiyat 2999 ama gruba ozel 2899 :))) iade garantili hemde iade sartlarini konusmak sartiyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• _İZ BIRAKAN_ kullanıcısına yanıt
    Bir hafta once satsaydin alirdim :D pulse mi sendeki

• quote:

Orijinalden alıntı: xlykiaa

Bir hafta once satsaydin alirdim :D pulse mi sendeki
    mobilden görünmüyordu :D pulse'den memnun değilmiydin , aldığın kart daha eski bi kart değilmi
  • xlykiaa X kullanıcısına yanıt
    Yok memnunum hic problem ciksrmsdi bans ama zaten 1080 deyim gecen sene letgodan satisa konulan ve 3 4 ay kullanilan bi kart vardi fiyati yuksekti bi anda buyuk bir indirim oldu banada mesaj gelince aldim daha dogrusu satilacagi fiyata indi diyeyim ucuza almadim yani o yuzden satista hangisi satilirsa onu kullanacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: xlykiaa

mobilden görünmüyordu :D pulse'den memnun değilmiydin , aldığın kart daha eski bi kart değilmi

Alıntıları Göster
    Sorunlu oksa iade garantisi vermem zaten ;)

• 2060 Ventus XS ile 5600 XT Gaming X arasında kaldım. 5600 XT -3200 Lira , 2060 VENTUS - 3000 Lira .
    3000 Lira bandında sizce hangisini almayılım? 2060'ı sırf Ray Tracing özelliğinden dolayı almak istiyorum. Eğer Ray Tracing 2060 için çok farkettirmez ,2070,2080 de daha fark edilir diyorsanız direkt 5600 Gaming X alacağım
  • :smeago: kullanıcısına yanıt
    O paralara çıktıktan sonra böyle birşey alın derim.

https://www.incehesap.com/xfx-amd-radeon-rx-5700-xt-thicc-iii-8gb-gaming-ekran-karti-rx-57xt8tfd8-fiyati-45224/?gclid=Cj0KCQjwupD4BRD4ARIsABJMmZ9lAiWDMN_ZienJWC9WPzd_d2OMoDr1J9NSQ35K2JEjxz6x_vsFPb4aAgL3EALw_wcB

• :smeago: kullanıcısına yanıt
    Hocam 5600xt ler 2200 2400 arasında bulunabildiği için tercih ediliyor. 3200 TL 5600xt için çok çok fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Arkadaşlar 1-2 ay içinde Sapphire Pulse 5700 XT’ye geçmeyi planlıyorum da bir sorum olacak. Bi ara sanki ‘5700 serisi kartlar MSI Afterburner yüklüyken düzgün çalışmıyor, sıkıntı çıkarıyor o yüzden Afterburner kullanmayın’ tarzında muhabbetler vardı. Ben de oyun içinde sıcaklık ve fps değerlerini ölçmek olsun, ekran kartı fan ayarlarını manuel olarak ayarlamak olsun kendisini sıkça kullandığım için böyle bir şeyin olup olmadığını merak ediyorum. Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim
    Doğru değerleri vermiyor. Bende MSİ RX 5700 XT GAMİNG X kullanıyorum. Sadece AFTERBURNER değil. Diğer MSİ yazılımlarıda hiç stabil çalışmıyor. Örneğin DRAGON CENTER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolfighter -- 7 Temmuz 2020; 15:57:48 >
  • coolfighter C kullanıcısına yanıt
    Adrenalin veriyor mu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Adrenalin veriyor mu hocam
    O konuda biraz sıkıntılı aslında. Örneğin benim kullandığım ekran kartı MSİ RX 5700 XT GAMİNG X. TWİN FROZR özelliği var ama bazı oyunlarda hiç devreye girmiyor veya geç giriyor. Buda bazen yanlış değer gösterme durumu oluyor ama. Arkadaş SAPPHİRE alacağından yine daha isabetli değerleri kendi içinde görebilir. MSİ ile ilgili hiçbir yazılımı kullanmıyorum daha iyi. Zira atıyorum DRAGON CENTER benim ekran kartının TWİN FROZR özelliğinin stabil çalışmamasına neden olmuştu.
  • coolfighter C kullanıcısına yanıt
    Bende sileyim dragon center o zaman, msı karta bile sıkıntı çıkarıyorsa benim sapphireyi de yan etki yapabilir, anakart msı olduğu için tutuyordum ve ben RGB kontrolğ için kullandım onun dışında bir işime yaramıyor zaten, teşekkürler

• saphire 5600 xt aldım.acaba hiç bi kampanya yokmu oyun falan veren
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Bende sileyim dragon center o zaman, msı karta bile sıkıntı çıkarıyorsa benim sapphireyi de yan etki yapabilir, anakart msı olduğu için tutuyordum ve ben RGB kontrolğ için kullandım onun dışında bir işime yaramıyor zaten, teşekkürler
    Hocam RGB için olan kısmında sorun olmaz ama saçma sapan kendi içindeki oyun modları vs... uzak durun. Zaten AFTERBURNER bile doğru değer vermiyor. DRAGON CENTER gibi dandik bir program görmedim ben.
  • 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.