Şimdi Ara

AMD RX 5000 Serisi [ANA KONU] | 5500 XT, 5600 XT, 5700, 5700 XT (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.570
Cevap
101
Favori
468.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun 3000lere dayanmış zaten 5600 5700 ler bu gayet makula artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercuryfb

2000 tl'ye yukko.comdan almıştım rx 5700ümü ne güzelde yapmışım yanıdada borderland 3 ve xbox live üyeliği vermişlerdi 3 aylık yukko mail yoluyla ulaştığımda yarım saat içinde geri dönüş yapıp ilgilenmişlerdi hediyeler alakalı dün gece fiyatına bakmak için arattığımda firmanın kapandığını gördüm yazık olmuş cok uygun fiyata cok iyi ürünler vardı her zaman kalbimdesin yukko umarım kısa sürede geri dönersin.
    Bnde sistemi Yukkodan topladım Ram bozuk çıktı 1 günde çözdüler çok iyi bir yerdi bende kapandını görünce üzüldüm valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boogiee90

çok teşekkür ederim hocam yardımınız ve ilginiz için.
    https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-radeon-rx-5700-xt-se-8g-gddr6

attığım kartı aldım 3200 tl'ye.
    Hayırlı olsun, bende de aynı kartı SE olmayan sürümü var. 2.4.1 ile bugünden beri test ediyorum herhangi bir sorun yaşamadım Kart gerçekten çok iyi, iyi ki almışım diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gravis

Hayırlı olsun, bende de aynı kartı SE olmayan sürümü var. 2.4.1 ile bugünden beri test ediyorum herhangi bir sorun yaşamadım Kart gerçekten çok iyi, iyi ki almışım diyorum.

Alıntıları Göster
    Undervolt yaptiniz mi?

2020mhz / 1050voltaj /1870mhz vram mesela. Kac dereceye duser sicakliginiz cod mw da merak ediyorum o kartin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TITANSTYLE T kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam. artık durduk yere monitörü 2k yapma isteği de başlıyor :D
  • gravis kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. bunu duyduğum da iyi oldu hocam. açıkçası yazılımdan dolayı düşünceliyim hala ya sıkıntı yaşarsam diye ama sıkıntı yok diyorsunuz güzel haber
  • boogiee90 kullanıcısına yanıt
    Bende yaklaşık 1 aydır se versiyonunu kullanıyorum şu ana kadar hiçbir oyunda sıkıntı yaşamadım. Driver 20.2.2 kart çok serin ve stabil bende iyiki bu modeli seçmişim. Güle güle kullanın
  • numenorian kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam. paslaşırız arada OC konusunda :D
  • Şu an piyasda 5600 XT Pulse modelinin 2 farklı revisionu var, teki 5700 XT pulse teki 5700 pulse soğutucusu kullanıyor, almadan bilginiz olsun, yeni ve artık üretilen 5700 XT Pulse heatsinki kullanan rev'dir.

Karta sapphire ledli tarafından baktığınızda 2 tane heatpipe görünüyorsa kartınız yeni rev'dir, tek heatpipe varsa eski revdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 11 Nisan 2020; 17:26:28 >
  • Vulkan güncellemesi ile rx 5700 xt pulse modeli x-plane11 de ultrada akmaya başladı. Uçuş simülasyonlarını oynamayı düşünen ve ilgilenenlere duyurulur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan RX 5600 XT fiyatları nasıl? Birkaç ay önce Pulse modeli en ucuz 2200 liraydı. Amazon.de'de XFX marka Thich III modeli toplam 2100 liraya geliyordu buradan bir arkadaş almıştı. Sizce 1660S mı Rx5600 Xt mı tabi fiyat farkı önemli.

• Oyun için MSİ Amd rx 5700 xt alacağım. 1600 civarında vatanda. önerirmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FF85AB672 -- 11 Nisan 2020; 18:35:51 >
  • Rx570 demek istediniz sanırım. 1600'e 5700 XT mi satılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

Rx570 demek istediniz sanırım. 1600'e 5700 XT mi satılıyor
    https://www.vatanbilgisayar.com/msi-radeon-rx-5700-xt-8gb-gddr6-256bit-dx12-amd-radeon-ekran-karti.html
    Pek anlamıyorum açıkçası pc donanımlarından çünkü hep hazır alırdım ama hazırlar daha pahalı diye toplama işine yönelmek istedim gerçi dolar dan dolayı yine pahalı. Bundan bahsediyorum. Yorumlarda gayet iyi. Önerirmisiniz ?

• vatandan çöp almayın o paralara msı gaming x yada nitro plus alıabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

vatandan çöp almayın o paralara msı gaming x yada nitro plus alıabilirsiniz
    Peki nerden toplatmamı önerirsiniz anakartı dır ekran kartı dır tüm bunları nerden almalıyım ? Hepsiburada N11 var bildiğim. Tüm bunlardan ayrı olarak
    İşlemciyi Amd Ryzen 3600X düşünüyorum zaten
    ve
    Birde Kasa markası olarak ne önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FF85AB672 -- 11 Nisan 2020; 19:6:37 >
  • Linkteki referans model ve fiyat çok yüksek tavsiye etmem. Amd seçeceksiniz kendim kullanıyorum diye değil bu kısımda uzmanlaşmış olduğu için, fiyatı da uygun olduğu için sapphire'in özelleştirilmiş modellerine bakın (f/p pulse, güç tüketimi önemli değil bütçede elverişli ise nitro+ serisi) Mümkünse başka sitelere yönelin vatanın fiyatları piyasa ortalmasının üzerinde. Ancak 1600TL' ye rx5700xt mümkün değil bahsettiğiniz rx 570 ise aynı fiyata daha güncel bir rx5500xt öneririm. sapphire pulse rx5500xt bu fiyatlara vatan hariç pek çok yerde bulunur yani.
  • Hepsiburada N11 den çok zorda kalmadıkça ürün alma sakat yerler

sinerjiden toplayın

kasa olarak suan tüm kasalar ve tüm pc parçaları gereksiz pahalı

bütçe nedir amaç nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

Linkteki referans model ve fiyat çok yüksek tavsiye etmem. Amd seçeceksiniz kendim kullanıyorum diye değil bu kısımda uzmanlaşmış olduğu için, fiyatı da uygun olduğu için sapphire'in özelleştirilmiş modellerine bakın (f/p pulse, güç tüketimi önemli değil bütçede elverişli ise nitro+ serisi) Mümkünse başka sitelere yönelin vatanın fiyatları piyasa ortalmasının üzerinde. Ancak 1600TL' ye rx5700xt mümkün değil bahsettiğiniz rx 570 ise aynı fiyata daha güncel bir rx5500xt öneririm. sapphire pulse rx5500xt bu fiyatlara vatan hariç pek çok yerde bulunur yani.
    Nitro + olacaktır tercihim. Değerli bilgileriniz ve tecrübeleriniz sayesinde iyi bir sistem kurmayı ümid ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: asko56

Hepsiburada N11 den çok zorda kalmadıkça ürün alma sakat yerler

sinerjiden toplayın

kasa olarak suan tüm kasalar ve tüm pc parçaları gereksiz pahalı

bütçe nedir amaç nedir
    Sinerji.gen.tr den bahsediyorsunuz sanırım. Kasa fiyatı ayrı onu bugün yarın alırım
    6.000 tl gibi bi bütçem var. Yani Call of duty PUBG gibi oyunları kasmadan oynamak istiyorum
    Bu forumda bir kaç yorum gördüm de fanları fazla olan kasa tercih et diye. Ve soğutucu da lazım tabi onun içinde bi tavsiye alabilirmiyim teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.