Şimdi Ara

AMD Radeon HD 7990 video inceleme 'En hızlı ekran kartı test masamızda' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
2
Favori
5.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kart 3500-TL abi ya, sadece bu fiyata bütün oyunları HD de full oynayacak sistem alırım.

• wayyy süper bir inceleme olmuş.. kart müthiş ötesi harika titanı ezmesi ve aynı fiyata satılması cabası tabiki helal olsun AMD ye:=)
  • Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 30 Mayıs 2013; 3:00:30 >
  • Fakir fukera garip gureba dedik aksi çıktı pahalı hocam

• İşte kart bu arkadaşlar Ati yine ortalığı dağıtmış Ölümüne ATI

Nvidia'a para dökenler, hak yolundan dönenlerin paraları ne oldu?

AMD Radeon HD 7990 video inceleme 'En hızlı ekran kartı test masamızda'

ATI 2 güne kalmaz alır işte böyle havanızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 30 Mayıs 2013; 7:31:56 >

• Bellek veriyolu 2x512-bit olmalıydı.

• mesut bey görev mars 3 te: quad crossfire 7990 istiyoruz
    SAYGILAR

• quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

İşte kart bu arkadaşlar Ati yine ortalığı dağıtmış Ölümüne ATI

Nvidia'a para dökenler, hak yolundan dönenlerin paraları ne oldu?

ATI 2 güne kalmaz alır işte böyle havanızı

Şu fanatik söylemlerden ne anlıyorsun? Bunu yaptın diye sana para, işlemci veya ekran kartı falan mı veriyorlar? Hiç sanmıyorum. Damar işte.
    Kartın fiyatının Türkiye'de 3500 lira olduğu için birkaç istisna dışında satılmayacağını, bu sebeple en hızlı kart olmasının artık bir anlam ifade etmediğinin farkındasındır umarım. *

* Bu mesajı, FX 8120 ve HD7950 kullanıcısı olarak yazdım... Her türlü fanatikliğe

• Titan çıktığında; parası olan en iyiyi isteyecektir gözü kapalı alacaktır SLI yapacaktır şeklinde onlarca yorum vardı, fiyata fazla takılmamak lazım, Titan'ın bile render performansı iyiyken bu konuda çok iyi olan 7970'ten 2 tane barındıran bu kartı bu soğutucusu ile profesyoneller tercih edecektir. Sektör lideri olmak önemli her zaman pahalı veya değil. Eminim bir çok mimarlık firması bilgisayarcıya gittiğinde fiyata takılmadan en iyi kartı almak isteyecektir. Ha kartın fiyatı az biraz dizginlenirse zaten (2900-3000 gibi) alacak kişi sayısı da baya bir artar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRES754

7990 çok güçlü ve güzel bir kart fakat ;

-İki adet alıncak 7970 ile aynı performansı daha ucuza alıyosunuz.
    -Fiyat çok yüksek o yüzden alınabilirliği az bir kart.

Bi kaç sözde titana söylemekte fayda var.Gerçekten gereksiz bir kart olduğu çok açık.Tek kartta arayı açtım diye fiyatı nerdeyse 7990 la aynı olması nvidianın ayıbıdır.Diğer yandan 670sli uygun fiyatıyla cazip bir seçenek olarak görülüyor.

Konsollarda amd devrinin başlamasıyla amdnın piyasaya tekrar adapte olabilceğini rekabetin artacağını düşünüyorum.Bakalım nası gelişmeler olucak.

7990 yerine 7970cf tercih edilebilir.Fail listesinde 2.sırada kendine yer buluyor bence.

1.Titan
    2.7990
    ...

Bence sen bir şeyden analmıyorsun . Videoyu izlemedin gaiba . Bende eskiden GTX690 vardı şimdi 2xHD7990 var nvidianın esamesi okunmuyor . 2 tanesini aynı anda çalıştıramadım daha fakat 20" IPS monitörde çok iyi performans alıyorum 2k da üstelik . Nasıl oluyorda TİTAN daha iyi oluyor Gördük inceleme videolarını benchmark testlerini . MARS 3 te büyük ihtimal 2 tane HD7990 kullanacaklar nasıl bir FPS artışı olacak çok merak ediyorum . 2xTITAN lı videoyuda gördük biz CRYSİS 3 te 50 FPS alıyordu . Bu kart tek başına 50 FPS alıyor fazla lafa gerek sanırım .

• Yanlış okumuşum pardon , Aşağıda ki numaraları görünce bir an TİTAN daha iyi HD7990 dan diyorsun sandım Senin ki okyanuz benim ki dere ha buda iyiymiş LOL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 30 Mayıs 2013; 13:29:29 >
  • Eğer bir kere bile olsun titan 7990dan iyi dersem forumdan atsınlar beni.Gider fx 5200 kullanırım
  • Birde bunları alacak paramız olsa ne güzel olacak. Kart çok güzel belki birkaç yıl sonra nasip olur kullanmak.
  • memlekette ne çok geyik varmış da haberimiz yokmuş ... peh

• 6990 5970 gtx590 bunlar düne kadar 1-2 sene öncesinin 7990 veya gtx690'ı idi 1-2 sende firmalar bu kartları yerin dibinne sokuyorlar kendinden çok alttaki kartlara ezdiriyorlar bu kartları alan ve uzun süğreli kullıcam diyen lere acıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Yanlış okumuşum pardon , Aşağıda ki numaraları görünce bir an TİTAN daha iyi HD7990 dan diyorsun sandım Senin ki okyanuz benim ki dere ha buda iyiymiş LOL

İkiside gereksiz. GTX 560Tİ yeter de artar bile.
  • 7990 vatan bilgisayarda 3900 tl.
    titan ise 2800 lira. aradaki fiyat farkını dikkate almadan herkes atıp tutuyo. Bi de 7990 piyasa fiyatlarını düşürüyomuş diyolar Nvidia nın tek el olup fiyatları uçurmasını engelliyomuş.

Sonuç olarak uçmaya gerek yok :D gtx 680 yeter de artar.
  • foruma yazdım cevap veren çıkmadı dün win 8 e geçtim her şey iyi güzelde overscan yapamadığım için kenarlarda siyah boşluklar kaldı catalyst yüklediğimde ise hiç bir ayar görünmüyo 4 tane seçenek var hepsi birbirinden gereksiz nasıl overscan edebilirim bir yardım çıldırdım ya geceden beri

• Üstadlara bir soru;
    2*7970'le 7990'ın sağladığı verimi alabilirmiyiz,yada aralarında ne kadar bir fark olabilir?

• canavar olmuş gerçekten
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.