Şimdi Ara

Amd r5 2600 Overclock Anakart Desteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar amd r5 2600 işlemci aldım. Yanında asus strix b350-f gaming anakart tavsiye üzerine aldım. Sizce bu anakart ile işlemciyi sorunsuz overclock yapabilirmiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Manuel voltaj veremiyorsunuz B350 anakartların çoğuyla. Öyle çok ciddi bir beklentiniz yoksa(4,2 ya da 4,3 Ghz) 4 Ghz gibi bir OC ile işinizi görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Manuel voltaj veremiyorsunuz B350 anakartların çoğuyla. Öyle çok ciddi bir beklentiniz yoksa(4,2 ya da 4,3 Ghz) 4 Ghz gibi bir OC ile işinizi görür.
    Peki b450 anakart ile durum aynı mi olur. 4.2 çıkarmak için 370 ile 470 anakart mi almak gerekir.

• badmobil kullanıcısına yanıt
    4,2 ve 4,3 benzeri hızlara çıkmak için giriş seviyesi de olsa x370 ya da x470 bir anakart ve ortalama üstü kalitede bir çip denk gelmesi lazım. Garanti diyebileceğimiz minimum hız 4,1 Ghz... Daha üzeri şans.
  • O anakart ve işlemcinin çalışabilmesi için anakartta minimum 3803 sürümlü biosun yüklü olması gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskibirkurt

O anakart ve işlemcinin çalışabilmesi için anakartta minimum 3803 sürümlü biosun yüklü olması gerekli.
    Bios yüklü geliyor. Kutu üzerinde yaziyor.

• badmobil kullanıcısına yanıt
    Oooo iyi ozaman.
  • Aynı anakartı kullanıyoruz. Ben çok memnunum şahsen. Ses yongası vs gayet iyi. Tek hoşuma gitmeyen usb 3.0/3.1 performansı. Biraz yavaş kalıyor
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam ilginiz için saolun aklımda soru işareti kalmadı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.