Şimdi Ara

AMD PHENOM II OC KULÜP -EFSANELER ÖLMEZ SADECE ŞEKİL DEĞİŞTİRİR-- 4.93 / 4.54 GHZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.245
Cevap
21
Favori
206.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

AMD PHENOM II OC KULÜP -EFSANELER ÖLMEZ SADECE ŞEKİL DEĞİŞTİRİR-- 4.93 / 4.54 GHZ
  • X6 daha ileriye yönelik olacaktır ama 965 ve 955de şu an işinizi fazlasıyla görür diye düşünüyorum eğer bütçeniz uygunsa x6 alabilirsiniz
  • amd phenom II x4 945 günlük stabil 3.6 da kullanıyorum. v 1.350 boşta 43-47 yük altında 62-67 derece. geçen hafta sıcaklıklar daha düşüktü yaz aylarının etkisi olsa gerek
  • AMD Phenom II X4 940 3.6GHZ 1.4volt Sunbeam CCF Eklersin benide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qpcole -- 23 Haziran 2010; 19:39:10 >
  • DUKES Klima nasıl? Taktılar mı odaya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qpcole

AMD Phenom II X4 940 3.6GHZ 1.4volt Sunbeam CCF Eklersin benide

eklememmi ekledim bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLPaSLaN07

quote:

Orijinalden alıntı: Ghanhan

Beyler Bende Yeni İşlemci Alacağımda Karar Veremedim.

Amd Phenom II x4 965 Black Edition'mı ?
    Amd Phenom II x6 1055T'mi?

Oyun Sistemi Topluyorum Yeni.
    OverClock'ta Yapacağım.

1055T daha mantıklı duruyor tabi ki..

Eyvallah Hocam Bazı Okuduğum Yorumlar Kafa Karışıklığına Sebep Oldu,Bende Bir Sorayım Dedim.Teşekkür Ederim Cevapladığınız İçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghanhan -- 23 Haziran 2010; 21:05:30 >
  • bu arada soğutucu üzerindeki fan :))
    sıvı soğutma olsa 4.0 olur gibi. çünkü deneme amaçlı 3.8 yaptım amd overdrive ile 40 dk test ettim stabildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycey11

quote:

eklememmi ekledim bile

Hocam teşekkür ederim.Bir ricam var.Listeye işlemciler kaç voltta stabil onuda yazarsan çok iyi olur

• quote:

quote:

quote:

eklememmi ekledim bile

Hocam teşekkür ederim.Bir ricam var.Listeye işlemciler kaç voltta stabil onuda yazarsan çok iyi olur

tabiki onlarıda eklemeye çalışıcam yarın ancak şunu söylemeliyimki 1.41'in üzerine pk gelemeyen bir işlemci en azından bende 1.41 max voltajda stabil oluyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

eklememmi ekledim bile

tabiki onlarıda eklemeye çalışıcam yarın ancak şunu söylemeliyimki 1.41'in üzerine pk gelemeyen bir işlemci en azından bende 1.41 max voltajda stabil oluyor

Hocam o bios resimlerini benim için koydunuz galiba.Çok çok iyi olmuş fakat benim demek istediğim kimin işlemcisi kaç vollta çalışıyor.Hani lise yapmışsınız ya onun yanına işlemci hızının yanına voltajı eklemenizi rica etmiştim.Yine de güzel olmuş açıklama.Herkes adına ben teşekkür ederim

• Phenom II X4 955 3.6 Sunbeam Contact Core Freezer çarpan 18 voltaj yok

Kpss sonrası 4.0 ghz denemeleri yapacağım bu aralar pek ilgilenemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 24 Haziran 2010; 1:18:56 >
  • quote:

DUKES Klima nasıl? Taktılar mı odaya?

taktılar kardes valla dehset sogutuor hasta olacaz test yapcam dıe

su sıralar vga lar ıle ugrasıorum bakalım ne olacak sonumuz.
  • x3 720be@3733mhz 1.55v gigabyte 790x ud4 kingston hyperx 4gb 1066mhz msi hd4850 soğutucu xigmatek dark knight yarım saat prime sonrası yük altında max 55 derece gördüm. bu değerler sadece test amaçlı. günlük 3600mhz 1.45v olarak kullanıyorum.

AMD PHENOM II OC KULÜP -EFSANELER ÖLMEZ SADECE ŞEKİL DEĞİŞTİRİR-- 4.93 / 4.54 GHZ

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

eklememmi ekledim bile

Hocam o bios resimlerini benim için koydunuz galiba.Çok çok iyi olmuş fakat benim demek istediğim kimin işlemcisi kaç vollta çalışıyor.Hani lise yapmışsınız ya onun yanına işlemci hızının yanına voltajı eklemenizi rica etmiştim.Yine de güzel olmuş açıklama.Herkes adına ben teşekkür ederim

dostum anladım demek istediğini bir başka arkadaş rica etmişti onun için koymuştum birazdan ekleyeceğim voltajları

• voltajlar ve eksik kalan arkadaşlar eklendi 20 kişi olduk bakalım katılımk sağlayan herkese teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUKES

quote:

DUKES Klima nasıl? Taktılar mı odaya?

taktılar kardes valla dehset sogutuor hasta olacaz test yapcam dıe

su sıralar vga lar ıle ugrasıorum bakalım ne olacak sonumuz.

Aman hocam dikkat edin

@ceycey11

Teşekkürler hocam

• Merhaba arakadaşlar,
    Zamanında kendimce aldığım SuperPi skoru belki konuya renk getirir.İşlemci kararlı değildir sadece skor amaçlı bu hızlara çıkarılmıştır.
  • gerçekten güzel skor soğutucunuzu bilmiyorum ama 790 ve benzeri kartlara sahip arkadşlar 4.0 ghz sınırını daha rahat geçiyor gibime geldi ben daha 785gt ile stabil 4 ghz üstü yakalayabileni görmedim katılımınız için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.