Şimdi Ara

Amd phenom 965 5000 devirde çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a beyler bugün işlemcimi güncelledim.Amd phenom2 965 aldım.Sorunsuzca taktım.Ama Rpm canımı sıktı 5000 devire kadar çıkıyor.Ve masaüstünde 3400 den aşağıya hiç düşmüor işlemci sürekli full performans Cool'n quiet da otamatik olarak ayarlı.Anakartım Gigabyte 790x ud4 yardımlarınızı bekliyorum.
     Amd phenom 965 5000 devirde çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yolcu_61 -- 19 Eylül 2010; 0:25:19 >

• Dostum Hertz den kaynaklanıyor Olabilir. Gelen Elektriği veya Power Supply in aldıgı elektrik fazla geliyor olabilir. Doğal Olarak PC Bileşenlerinide etkiliyor olabilir..
  • Power supply corsair 650 hx var.Fazla voltaj olacağını sanmıyorum.Acaba formatmı atmak gerekiyor.Görev yöneticinden performansa bakıncada 4 çekirdek gözükmüyor.Acayip canım sıkıldı ne yapsam bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yolcu_61 -- 18 Eylül 2010; 23:17:02 >
  • Sorunu hallettim.Cool'n quiet kapadım açtım.Herşey normale döndü.4 çekirdeği dahil görüyor.Ama oyunda yine rpm yüksek onu anlıyamadım.Devir olayını nasıl çözerim bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yolcu_61 -- 19 Eylül 2010; 0:25:54 >
  • kardeş oyunda devir artması gayet normal çünkü işlemci ısınıyor haliyle fanı hızlı döndürerek sogutması gerekıyor normal yani. aynı işlemciyi bende kullanıyorum daha bi sorunla karşılaşmadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.