Şimdi Ara

AMD'nin DLSS rakibi FSR bugün itibariyle kullanıma açıldı (Eski AMD ve NVIDIA kartlar dahil + FPS) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
3
Favori
2.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • çok merak ediyorum acaba GT 1030'da bu özellik açılsa kaç FPS fark eder   

• Dreadfrost kullanıcısına yanıt

Beni meraklandıran Ryzen dahili gpu modellerinin bundan ne kadar faydalanacağı.DDR5+FSR ile giriş seviye kartları kullanmaya gerek kalmayabilir.

• dota 2 de kullandım bayağı bildiğin çözünürlüğü düşürüyor farkediliyor kısaca... Fastsync, Enhanced sync, radeon anti-lag, nvidia reflex gibi teknolojiler üzerine yoğunlaşıp latency olayını minimuma indirseler daha iyi olur. Bu fsr dlss pekte büyük teknolojiler gibi gelmiyor bana hertürlü kayıp oluşturduğu için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowWyvern -- 27 Haziran 2021; 23:28:50 >
  • Evet o da ayrı bir merak konusu, açıkçası önümüzdeki yıl veya yıllarda piyasaya sürülecek AMD'nin RDNA mimarili apuları ile DDR5+FSR kombinasyonu giriş seviyesi ekran kartlarını piyasadan silip süpürebilir. Aslında aynı şey intelin işlemcileri(alder lake+) için de düşünülebilir, intel de grafik performansı konusunda bayağı ilerledi(iris Xe jenerasyonunu kastediyorum).

Oynadığım tek bir oyun var o da çok grafik gücü gerektirmeyen bir MMORPG oyunu: WoW:Shadowlands

Olur da max ayarlarda 70-80 fps altına düşmezse seve seve AMD APU veya intel işlemci kullanırım.

• denemek isterseniz godfall 2.4.55 versiyon malum yerlere düştü dün ama kurması biraz gıcık diye uğraşmadım ben.yapanı buldum 1080 ti ile yapmış baya baya işe yarayan bir icat.nvidia bunu sürücüyle kapatır o derece.

• Reception47 kullanıcısına yanıt

Amaç düşük seviye kartlar ile yüksek fps almaksa, oyunun kendi grafik ayarlarını low a çekiyolar oyun çamura dönüyo ama performans artıyo, üstüne bir de fx i performansa alırlar, çamur+ olur fakat çok yüksek fps ler ile oynayabilirler.  

• 1050Tİ bunu beğendi Artık bu kartlar ile FSR acıldıgına göre. Çok daha yüksek fpsde oyun oynucaz demektir 

3000 Tlden asus strix 1050ti alınır len.

• quote:

Orijinalden alıntı: GuvenDMRK

Amaç düşük seviye kartlar ile yüksek fps almaksa, oyunun kendi grafik ayarlarını low a çekiyolar oyun çamura dönüyo ama performans artıyo, üstüne bir de fx i performansa alırlar, çamur+ olur fakat çok yüksek fps ler ile oynayabilirler.  

işte FSR bizi oyunun grafiklerini LOW cekmekten kurtarıcak..

Oyunn grafik ayarları HİGH kalıcak ama fsr quality yapıcaksın sanki ayarları LOWDaymışcasına yüksek fps fakat daha iyi görüntü

• Reception47 kullanıcısına yanıt

Daha dur bismillah adamlar yeni cıkardı teknolojiyi.Dahada geliştirip güncelledikçe 1 sene içinde o FPS düşüşlerini zaten ortadan kaldırırlar.

Şuan Beta durmunda gibi düşün.Yeni yeni adapte ediolar bakalım calısıyormu diye bakılıo cogu oyunda. Henüz stabilite oturtulmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 28 Haziran 2021; 21:24:41 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.