Şimdi Ara

amd işlemciler ısınıyor mu??? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hala daha kim uyduruyo bu amd ısınır lafını anlaması güç bilgisayarcıların işidir yine mal satmak için kesin..
    amd64 3200+@3800+ olarak çalışıyor ve idle 30c load 40c.. sen düşün.
  • evet dostum aşırı ısınıyorhemde şöyle

p4 ler 60 derece iken

amd ler 30 derece ......

amd ler yaniyor..
  • yaa dostum ısınıyo ısınmıyo onun tartısmasını yapmak yerıne guzel bı sogutma sıstemı kurarsın olur bıter ısınıyoda senın bı taraafınımı pısırıyo onemlı olan performans aklın basındaysa amd
  • yaa dostum ısınıyo ısınmıyo onun tartısmasını yapmak yerıne guzel bı sogutma sıstemı kurarsın olur bıter ısınıyoda senın bı taraafınımı pısırıyo onemlı olan performans aklın basındaysa amd
  • GAYET GÜZEL BİR CEVAP
    quote:

Orijinalinden alıntı: maybera

evet dostum aşırı ısınıyorhemde şöyle

p4 ler 60 derece iken

amd ler 30 derece ......

amd ler yaniyor..
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ezel1980

GAYET GÜZEL BİR CEVAP
    quote:

Orijinalinden alıntı: maybera

evet dostum aşırı ısınıyorhemde şöyle

p4 ler 60 derece iken

amd ler 30 derece ......

amd ler yaniyor..

galiba sen yanlıs anladın o da ısınmadığını söylüyor
  • a pardon yazıyı görmedim yukarıda ki bencede gayet güzel bir cevap
  • imzadaki sistem var. box fan takılı. başlarda 3x 4x lerde gezerdi işlemci sıcaklığı ama yaz falan geldi zaten dışarısı 50C ye yakın. baya sıcak yani buralar. işlemci bu sıralar 5x lerde. arada 60a 61e vurduğu bile oluyor. ama 5-6 gün boyunca aralıksız çalıştırıyorum. yani ısınmasına ısınıyo da bişey farketmiyor. ısındı diye hiçbişey olmadı şu ana kadr pc ye. adı ısınmak yani ama kötü bişey yaptığı yok performansında soğuk halinden hiçbi fark yok. kesinlikle al derim yani.
  • AMD ısınmıyor!..
  • quote:

Orijinalinden alıntı: kymelria

imzadaki makine en son ne zaman kapandı bilmiyorum,
    oda sıc: 16 derece
    cpu sıc : 24 derece
    yeter mi?

ayıptır sorması ama ağustos ayında oda sıcaklığını nasıl 16 derece tutabildiniz ? yanlış anlama az çok klima ve soğutma işindede anlıyorum ama bi yanlışım varsa af buyur
  • quote:

Orijinalinden alıntı: boracakir
    ayıptır sorması ama ağustos ayında oda sıcaklığını nasıl 16 derece tutabildiniz ? yanlış anlama az çok klima ve soğutma işindede anlıyorum ama bi yanlışım varsa af buyur

sadece ev tipi klimalardan anlıyorsun galiba,

laboratuar şartları olması nedeniyle mecburen 16 olmak zorunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kymelria -- 22 Ağustos 2005, 14:16:03 >
  • sıcaklık 38 i geçmiyor
  • ya arkadaşım amdler eskidenbi problem vardı ama şu an gayet iyi amd işlermci alırken kesinlikle oem alma box al kendi orjinal fanı ile beraber ve fanın üzerindeki yapışkanı kazıma kesinlikle amad ile sana iyi eğlenceler oyunlarda iyi performanslar.
  • athlon 64 3000+ (venice) 2400 mhz de overclock lu olarak kendi voltajında (1.38 v) 38 derecede çalışıyor ve dahada gider yani üstelik te şu anda fan durmuş vaziyette 42 dereceyi geçerse çalışıyor oda gündüz sıcaklarında. işlemcinin bellek performansıda çok iyi ddr 400 bellekleri ddr 600 seviyesinde kullanabiliyor.
  • ısınıyo diyeni bana yollaısınmıyo kardeşim gönül rahatlığı ile alabilirsin
  • ısınmıyor kardesim ne ısınması FOREVER AMD
  • Merhaba
    Arkadaslar ben su konuda bılgı almak ıstıyorum.
    Mesela oyunlarda donanım gereksımlerı ısterken 2000 mhz işlemci istiyor diyelim
    Bendeki Amd athlon 1800mhz(2500+) islemciyi 1800 mu gorur 2500 mu?
    tesekurler

Kış aylarında prescot kullanmak daha mantıklı kalorıfer yakıtından tassarruf edıyorsun
  • Isınmayan işlemcimi var ama tabiiki amd nin öle sandığın gibi aşırı bi ısınması yok

amd işlemciler ısınıyor mu???

tabii ne kadar zorlayacağına bağlı
  • ısınıyor kardeşim kim ne derse desin yenileride ısınıyor.çok iyi işlemci ama boarduda ısıtıyor meret.ama olsun fan ne güne duruyo.
  • her oyunun kendine ait bir işlemci sınama (benchmark) yazılımı vardır bu yazılım oyun başlarken sistemi kısaca test edip ayarları optimize eder yani işlemcinin markası cinsi cibiliyeti başka bir lonu adına amd 1800 de desen bench ne diyorsa odur.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.